15

" Napastnik miał obejrzeć niektóre mecze (zwłaszcza te ostatnie) lub ich fragmenty."

Obejrzał i zapłakał...

0

@Tomek54321 haha, jak.bwdziesz miał czas to sobie policz sam ile punktów na mecz mamy z Pedrim, a ile.bez niego...

3

@pioz123
"Przypomnij sobie, dlaczego drugi raz został prezydentem. No wcale nie dzięki tubie propagandowej!!"


:)))


6

Strasznie wystraszona ta Barca ostatnio :)
A to przecież byłaby dobra sposobność, żeby porównać Juliana do naszych chłopaków...

1

@Tomek54321 Acha, zakłamują :)
W takim razie jest jeszcze gorzej - nawet z Pedrim bez formy gramy skuteczniej niż bez niego

0

@Tomek54321 No to wygląda, ze póki co jak grał, to był w formie, bo statystyka wygląda tak, jak przytoczyłam.

1

@ferdas_rawa
Pozostaje mi mieć tylko nadzieje że 7 lat temu tez się tu udzielałeś i krzyczałeś o zamachu na media :)

"Kto w ogóle oglada TVP? Nie ma ważniejszych tematów? Oglądałeś TVP przez te lata? Ja nie."

Jakieś 3.7 mln widzów ogląda. Biorąc pod uwagę frekwencję ostatnich wyborów
to już daje prawie 18% wyborców - straszonych Niemcami, Tuskiem "fur Deutschland" UE, LGBT, Sodomą i Gomora.
Teraz trzeba znaleźć jeszcze tylko 10% i można nie schodzić ze stołków.
Na szczęście - tym razem nie wyszło


1

@ferdas_rawa A Ty się dopiero teraz obudziłeś, czy 8 lat temu tez gardłowałeś, że gwałcone jest prawo ?

"Jakby zeszli do inflacji 2.5%, zbudowali silne państwo, to nawet szczujnia TVP by nie miała o czym gadać..."

Tylko to się ni zadzieje w miesiąc, ani dwa. Więc szczujnia miałaby mnóstwo czasu, by mącić...

1

@xavi890 Fenomen tkwi w tym ,że z Pedrim w składzie wygrywamy większy % spotkań, niż bez niego.
Tylko tyle i aż tyle.

3

@mleczkoo
Czyli Koalicja ma potulnie pochylić głowy, uprzejmie poprosić pisowskiego prezydenta o klepnięcie ustawy naprawiającej to, co partia z jakiej się wywodzi napsuła ?
Ogień ogniem zwalczaj, to nie czas na "nadstawianie drugiego policzka"
To pis dokonał niekonstytucyjnej zmiany w mediach, żeby nie dopuścić do zmiany po utracie władzy
A jeśli powstanie TVNbis ? To uznam, że demokracja w tym kraju po raz kolejny otrzymała plaskacza, nawet biorąc pod uwagę, że TVN nie jest nawet w połowie taką szczujnią, jaką była TVP do niedawna,

0

@Felipe_PL
"Nie ma praktycznie żadnego prawnika, który określiłby te działania Tuska za legalne."

Już wiesz, że to nieprawda.
Natomiast, gdyby PiS nie stworzył telewizji, która jest zakłamana, jak żadna inna dotychczas, która w swej zapiekłej nienawiści gumkuje nawet serduszko WOŚP z kurtki rozmówcy, która zamienia na B&W kolory tęczowej flagi podczas wywiadu w księgarni, która kilka razy w jednym programie informacyjnym potrafi odtworzyć "fur Deutschland" to nie trzeba byłoby takiej akcji teraz.
I przed wszystkim - gdyby nie dokonali niekonstytucyjnej zmiany prawa, która miała ich uchronić przed utratą telewizji w sytuacji przegranych wyborów to zmiana dokonałaby się tak, jak 8 lat temu - wchodzi nowy prezes, stary się pakuje.
Ale połaszczyli się się na "telewizję na wyłączność"

Jeśli w rezultacie działań Koalicji powstanie telewizja choć tak obiektywna, jak 10 lat temu, uznam, że warto było.

1

Nie spodziewam się cudów, ale chciałbym zostać mile zaskoczony.
Mam nadzieję, że coś strzeli w pierwszych meczach i wjedzie Lewemu na ambicję

5

Pobić Dembusia to już wyczyn.
Robi się naprawdę źle...

"Z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym 21-latek pauzował od końca sierpnia do końca października. W trwających rozgrywkach opuścił 13 z 24 gier. A w ogóle - jak wyliczył kataloński "Sport" - zaliczył absencję w 46 proc. wszystkich spotkań. Pobił w ten sposób "osiągnięcie" Ousmane'a Dembele (38 proc.).
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/primera-division/news-nie-do-wiary-barcelona-jednak-zmienia-zdanie-wczesniejszy-ko,nId,7232108#iwa_source=newsfeed_next#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"

0

Obrona AV jak skała.
Lenglet TOP

0

No cóż, oto polska piłka.
Na bezrybiu i rak ryba...

0

@Kgorecki2500 1.5 było rok temu, w tym mogło być wpisane 2

6

Młodzi zawodnicy w tym klubie mają dwie opcje.
Albo nie grają wcale, lub sporadycznie, albo są zajeżdżani do granic możliwości (w czym pomagają trenerzy reprezentacji)

3

@VegetaPolska
"Jestem dobrym człowiekiem i dlatego stanąłbym w obronie drugiej osoby bo nie mogę patrzeć jak ktoś kogoś krzywdzi"

W obronie ? Te osoby niestety już zginęły - więc o jaką "obronę" tu chodzi ?
O samosąd, lincz ?
Zluzuj gumę w majtach...

5

Oby nie był to gwóźdź do trumny...

2

@tristan87 W sumie warto takie suchary wyciągać, paskowy na L4... :)

1

@tristan87 trochę TVPis zaleciało :)

2

Z którym politykiem chcielibyście spędzić święta ?

"Polacy wskazali, z którym politykiem chcieliby spędzić święta. Na podium znalazł się marszałek Sejmu Szymon Hołownia z 15,6 proc. głosów, za nim uplasował się prezydent Andrzej Duda z wynikiem 9 proc. Ostatnie miejsce w czołówce przypadło premierowi Donaldowi Tuskowi, z którym święta chciałoby spędzić 7,5 proc. respondentów. 38 proc. ankietowanych wskazało, że nie chcieliby świętować "z żadnym politykiem".
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-z-kim-polacy-chcieliby-spedzic-swieta-znaczna-przewaga-jedne,nId,7229023#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"

Ja w sumie...
Jak sympatyzuję z Hołownią to przychylam się do Świąt bez polityki (i polityków) w domu...

0

@kubinho1032 Któryś z elektryków ? Podasz linka ?

0

@RoberDzik Na pewno coś ukradli, ale też potem udoskonalili. najszybsza kolej na poduszce magnetycznej to Chiny, chińskie samochody elektryczne są bardziej innowacyjne niż te wielu europejskich marek, przykłady można mnożyć.
A to, że EU to tylko 7% emisji CO2 wynika z faktu ,że Europejczycy świadomie wyprowadzili z Europy drogą "brudną" produkcję tam, gdzie taniej i skąd "smród" do nas nie dotrze.

0

Nie pójdzie do Saudów, to jasne.
Co by nie było, jego żona to nie pierwsza lepsza VAG, które jedzie tam, gdzie jej mąż (lub jego agent) każe...

0

@VegetaPolska " No to co ja widzę co się dzieje to jest po prostu armagedon. Niby dobroć i miłość a jutro i tak wszyscy już się będą wyzywać ze sobą itp."

Ja się z nikim nie wyzywam na co dzień, więc życzenia kierowane nawet dla (od) ledwo mi znajomej osoby nie są sztuczne.

1

@koksik2700 |Wolę 2000 z relokacji, niż kilkadziesiąt tysięcy za łapówki

3

@koksik2700 A to dlaczego nie było protestów po tym, jak okazało się, że pisowscy urzędnicy przehandlowali wizy do Polski w ilości znacznie większej, niż 2000 ?

6

Obyśmy byli świadkami początku rywalizacjii wielkich gwiazd (Roque-Endrick)
La Liga potrzebuje tego

7

Xavi też nie przekonuje, jeśli chodzi o ścisłość...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?