9

A pomyśleć, że były czasy, kiedy jedynym , za to wiecznie kontuzjowanymi zawodnikami byli Dembele i Big Sam, a my narzekaliśmy :)

4

Żałośnie to wyglądało, kiedy drużyna grająca w osłabieniu w ostatnich 10 minutach miała więcej okazji do strzelenia bramki.

Z utęsknieniem czekam na nową miotłe, bo stara całkiem się posypała...

1

Prawdziwe partidazo !
xD

3

Skład sypie się przed najważniejszymi meczami LM ?

Nowe, nie znałem...

1

Ten skład wygląda średnio na Osasunę, a my wkrótce takim na Napoli wyjdziemy :)

8

Można przegrać walkę o mistrzostwo, można przegrać z RM w finale Superpucharu.
Ale nie w takim, k...wa stylu....

0

W pełni byłoby, jakby Achillesa mu zerwał i wtedy łaskawy pan dałby "jedenastkę"

9

Fajne rozpoczęcie tygodnia - poniedziałek, impra u Lewego :)
Tak można żyć...

1

Jeśli ma odejść, to nowa miotła potrzebna od zaraz, ktoś z pasją i dobrą energią, a nie trener, który będzie pracował myśląc już o kolejnym pracodawcy

0

@szyper No to namówić na odejście i sprzedać, póki ktoś jeszcze chce coś dać za niego

0

@szyper To nie była setka. Jak strzelasz będąc poza światłem bramki, naprzeciw masz bramkarza, to nie jest setka.
A Lewy ostatnio setek nie ma, w ogóle w grze też go nie ma.

1

@szyper Zacznijmy od tego, ze Lewy by do tej piłki nie doszedł, więc nie byłoby o czym pisać.
W sumie, jak o ostatnich występach Lewego...

0

@szyper Skoro wiek, to tylko liczba, do dlaczego Lewandowski taki zjazd zaliczył ?? Nie przykłada się ?


1

@szyper Dzisiaj to była setka Vitora ??

0

@szyper Sam sobię tę setkę wywalczył, sam ją zmarnował.
No i trochę trudno porównywać Lewego do 16-latka

0

To jeszcze wpier.dol od Napoli i można myśleć o wakacjach.

Yamal - dzięki za dzisiejszy mecz, dziś dzięki Tobie przeżyłem odrobinę pozytywnych emocji. Jeszcze Gundo nie przyniósł wstydu (młodych nie oceniam), a im dalej w las, tym ciemniej

0

Bez MATSa i Gaviego ta drużyna straciła spokój i serducho do walki jednocześnie.
To, co robi Pena to kryminał, ostatnio niepewne wyjścia, piąstkowania, jakby nie chciał piłce zrobić krzywdy, a dziś wręcz popchnął piłkę w kierunku Sorlotha.
I kończy mecz z asystą.
Zresztą Cancelo też )

21

Penia to jest jednak ręcznik...
A biorąc pod uwagę jego komunikację z linią obrony, to albo jest niemową, albo się jąka....

0

Po ostatnim miesiącu, męczarniach z drugoligowcem w Pucharze Króla, kompromitacji w Klasyku, odpadnięciu z Pucharu Króla i dzisiejszej połowie meczu ze słabym, jak nigdy Villareal straciłem resztą nadziei.
Mam tylko nadzieję że Laporta też straci...

1

Xavi, pociąg odjeżdża...

1

Oriol w składzie ? Przynajmniej będzie wesoło... :)

0

Kat na Lewego
xD

7

@Popitek12
"Hej" to za mało...
Powinieneś zacząć od "Poklikamy ?"
To wywołałoby interakcję.

0

Haha, ale sitwa:

"Profesor Dariusz Dudek – doradca Andrzeja Dudy to były partner Barbary Kamińskiej – aktualnej żony Mariusza Kamińskiego, z którą ma syna. To nie koniec powiązań. Barbara Kasprzyszak, która również jest doradcą Dudy, to pierwsza żona Kamińskiego – ma z nim syna, Kacpra. Sieć powiązań rodzinno-towarzyskich działa. Trudno to inaczej nazwać niż nepotyzm i kolesiostwo. Te powiązania tłumaczą błyskawiczne działania Dudy."
https://wiesci24.pl/2024/01/26/pilne-nepotyzm-i-kolesiostwo-w-kancelarii-prezydenta-doradcy-dudy-osobiscie-zwiazani-z-zona-kaminskiego/

2

@hayek Przecież to tylko stwierdzenie faktu, nie ja pierwszy to dostrzegłem.
Wczoraj był nawet wątek w gorących gdzie było sporo podobnych opinii.
Co do "główki" - co cóż, przynajmniej masz wysoką samoocenę :)

A co do Tuska - p(i)sy szczekają, karawana jedzie dalej.
Szczekaj dalej

5

@hayek Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ta telewizja nie czapkuje Tuskowi tak, jak Holecka Dudzie.
"Co jeszcze można zrobić, żeby Pan wygrał ?"

8 lat prania umysłu pozostawia trwały efekt, czego sam jesteś najlepszym na LR przykładem
Poza tym - gdzie jest reszta polityków Pis ?
Jarek, Błaszczak, czy "Dzban Roku"
Burmistrzowa Brzeszczy ?

4

@hayek Podaj Czyli byłby przed Dudą ?
Dzięki za potwierdzenie.
PS - w 2013 zaufanie do Komorowskiego sięgało przekraczało 70% co tylko pokazuje mierność Dudy

5

@hayek Ty jesteś taki naiwny ? Czy jakaś poważniejsza dysfunkcja ?
Pomyśl sobie, gdzie byłby Duda w tym sondażu, gdyby jakaś telewizornia grillowała go przez 8 lat, jak Tuska ?
Gdyby zamiast "fur Deutschland..." 200x w miesiący leciało "friend in dick", "This is, this is.... aaaa..."

9

Jak wchodził Roberto, to sobie pomyślałem "no w sumie mogło być gorzej, bo jest jeszcze Oriol", ale Sergi mnie wyjaśnił trzy minuty później...

1

...., .... i kamieni kupa.
Jak tak dalej pójdzie, to my w przyszłym sezonie nawet w Superpucharze w Arabii nie zagramy.
Strata $$, nie mówiąc już o wstydzie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?