fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A pomyśleć, że były czasy, kiedy jedynym , za to wiecznie kontuzjowanymi zawodnikami byli Dembele i Big Sam, a my narzekaliśmy :)
4
Żałośnie to wyglądało, kiedy drużyna grająca w osłabieniu w ostatnich 10 minutach miała więcej okazji do strzelenia bramki.
Z utęsknieniem czekam na nową miotłe, bo stara całkiem się posypała...
1
Prawdziwe partidazo !
xD
3
Skład sypie się przed najważniejszymi meczami LM ?
Nowe, nie znałem...
1
Ten skład wygląda średnio na Osasunę, a my wkrótce takim na Napoli wyjdziemy :)
8
Można przegrać walkę o mistrzostwo, można przegrać z RM w finale Superpucharu.
Ale nie w takim, k...wa stylu....
0
W pełni byłoby, jakby Achillesa mu zerwał i wtedy łaskawy pan dałby "jedenastkę"
9
Fajne rozpoczęcie tygodnia - poniedziałek, impra u Lewego :)
Tak można żyć...
1
Jeśli ma odejść, to nowa miotła potrzebna od zaraz, ktoś z pasją i dobrą energią, a nie trener, który będzie pracował myśląc już o kolejnym pracodawcy
0
@szyper No to namówić na odejście i sprzedać, póki ktoś jeszcze chce coś dać za niego
0
@szyper To nie była setka. Jak strzelasz będąc poza światłem bramki, naprzeciw masz bramkarza, to nie jest setka.
A Lewy ostatnio setek nie ma, w ogóle w grze też go nie ma.
1
@szyper Zacznijmy od tego, ze Lewy by do tej piłki nie doszedł, więc nie byłoby o czym pisać.
W sumie, jak o ostatnich występach Lewego...
0
@szyper Skoro wiek, to tylko liczba, do dlaczego Lewandowski taki zjazd zaliczył ?? Nie przykłada się ?
1
@szyper Dzisiaj to była setka Vitora ??
0
@szyper Sam sobię tę setkę wywalczył, sam ją zmarnował.
No i trochę trudno porównywać Lewego do 16-latka
0
To jeszcze wpier.dol od Napoli i można myśleć o wakacjach.
Yamal - dzięki za dzisiejszy mecz, dziś dzięki Tobie przeżyłem odrobinę pozytywnych emocji. Jeszcze Gundo nie przyniósł wstydu (młodych nie oceniam), a im dalej w las, tym ciemniej
0
Bez MATSa i Gaviego ta drużyna straciła spokój i serducho do walki jednocześnie.
To, co robi Pena to kryminał, ostatnio niepewne wyjścia, piąstkowania, jakby nie chciał piłce zrobić krzywdy, a dziś wręcz popchnął piłkę w kierunku Sorlotha.
I kończy mecz z asystą.
Zresztą Cancelo też )
21
Penia to jest jednak ręcznik...
A biorąc pod uwagę jego komunikację z linią obrony, to albo jest niemową, albo się jąka....
0
Po ostatnim miesiącu, męczarniach z drugoligowcem w Pucharze Króla, kompromitacji w Klasyku, odpadnięciu z Pucharu Króla i dzisiejszej połowie meczu ze słabym, jak nigdy Villareal straciłem resztą nadziei.
Mam tylko nadzieję że Laporta też straci...
1
Xavi, pociąg odjeżdża...
1
Oriol w składzie ? Przynajmniej będzie wesoło... :)
0
Kat na Lewego
xD
7
@Popitek12
"Hej" to za mało...
Powinieneś zacząć od "Poklikamy ?"
To wywołałoby interakcję.
0
Haha, ale sitwa:
"Profesor Dariusz Dudek – doradca Andrzeja Dudy to były partner Barbary Kamińskiej – aktualnej żony Mariusza Kamińskiego, z którą ma syna. To nie koniec powiązań. Barbara Kasprzyszak, która również jest doradcą Dudy, to pierwsza żona Kamińskiego – ma z nim syna, Kacpra. Sieć powiązań rodzinno-towarzyskich działa. Trudno to inaczej nazwać niż nepotyzm i kolesiostwo. Te powiązania tłumaczą błyskawiczne działania Dudy."
https://wiesci24.pl/2024/01/26/pilne-nepotyzm-i-kolesiostwo-w-kancelarii-prezydenta-doradcy-dudy-osobiscie-zwiazani-z-zona-kaminskiego/
2
@hayek Przecież to tylko stwierdzenie faktu, nie ja pierwszy to dostrzegłem.
Wczoraj był nawet wątek w gorących gdzie było sporo podobnych opinii.
Co do "główki" - co cóż, przynajmniej masz wysoką samoocenę :)
A co do Tuska - p(i)sy szczekają, karawana jedzie dalej.
Szczekaj dalej
5
@hayek Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ta telewizja nie czapkuje Tuskowi tak, jak Holecka Dudzie.
"Co jeszcze można zrobić, żeby Pan wygrał ?"
8 lat prania umysłu pozostawia trwały efekt, czego sam jesteś najlepszym na LR przykładem
Poza tym - gdzie jest reszta polityków Pis ?
Jarek, Błaszczak, czy "Dzban Roku"
Burmistrzowa Brzeszczy ?
4
@hayek Podaj Czyli byłby przed Dudą ?
Dzięki za potwierdzenie.
PS - w 2013 zaufanie do Komorowskiego sięgało przekraczało 70% co tylko pokazuje mierność Dudy
5
@hayek Ty jesteś taki naiwny ? Czy jakaś poważniejsza dysfunkcja ?
Pomyśl sobie, gdzie byłby Duda w tym sondażu, gdyby jakaś telewizornia grillowała go przez 8 lat, jak Tuska ?
Gdyby zamiast "fur Deutschland..." 200x w miesiący leciało "friend in dick", "This is, this is.... aaaa..."
9
Jak wchodził Roberto, to sobie pomyślałem "no w sumie mogło być gorzej, bo jest jeszcze Oriol", ale Sergi mnie wyjaśnił trzy minuty później...
1
...., .... i kamieni kupa.
Jak tak dalej pójdzie, to my w przyszłym sezonie nawet w Superpucharze w Arabii nie zagramy.
Strata $$, nie mówiąc już o wstydzie....