fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Decydujący był Yamal ale także Joan Garcia i nie wiem, czy to raczej bramkarz nie powinien dostać MVP...
0
Pedri, Rafa, Fermin, Lewy.
Mam nadzieję że Pedri na baterie na 30-35minut..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby grali dziś w białych koszulkach to by nawet pasowało...
Qpa straszna
0
Dajcie ognia, Panowie i nie zepsujcie Flickowi statystyki w meczach z Athletic
1
Komentarz usunięty
3
@4Fabregas4 Oglądam i jak widzę nieporadność w przyjęciu, strzały wywalone w kosmos, brak umiejętnośći odnalezienia sie w polu karnym to ciśnienie skacze...
4
Jakieś liczby, oprócz minut ?
1
@Arden Przynajmniej wiadomo, że jak laska leci do Tajlandii, to nie w celach sex-turystyki :))
3
@4Fabregas4 Leci drugi miesiąc bez bramki - to żaden powód, prawda ?
1
No to będą ciężary bez Pedriego, a z Ferranem....
Mam nadzieję, ze kiedy wejdzie, to nie trzeba będzie gonić.
1
"Tak, jak robi to Real Madryt: walcząc... przeciw wszystkiemu, przeciw wszystkim"
Im syndrom oblężonej twierdzy mocno czerep przerył...
0
@Gronek W erze VAR to nie do pobicia
12
Wystarczyłoby, żeby Celta pocisnęła ten real w ostatnich 20 minutach meczu, przecież tam mało kto już bronił. Ale oni woleli grać w niskim pressingu i to się zemściło
0
@CurryTheGoat30
Skąd wiesz, że nie sprawdzali ?
Minuta wystarczyła, żeby ocenić, a faulu nie było
3
Więcej szczęścia, niż umiejętności i zaangażowania.
Typowy Real
0
Dzisiaj na ławce białych niejaki Lamini Fati.
Robią, co mogą, żeby sklonować talenty z La Masii :)
1
Ale kontrakt na co ?
Jako eksponat do kolekcji klubowych szklanek ?
2
Bernal zrobił postępy - pomijam jego bramki - ale porównując jego niepewną grę po powrocie z kontuzji, a ostatnie mecze, to jest przepaść.
Oczywiście wiem, że obok Perdego każdy pomocnik rośnie.
A co do Pedriego - moment w którym ośmieszył Sorlotha, odbierając mu piłkę w obronie przed polem karnym pokazuje, jakie tych chłopak ma serducho do gry w koszulce blaugrana
3
Szczęście w nieszczęściu, że mamy Cancelo, który może to z niezłym skutkiem połatać
4
Brawo, dziś to był monolit, to była ambicja i wiara.
Genialny, pracujący wszędzie Pedri, błyskotliwy Yamal, zabójczo skuteczny Bernal.
Cancelo, który już nie wygląda, jak gość wracający z ligi wielbłądów.
Czego zabrakło ? Klasycznej 9 w polu karnym.
I może wpadłby ten jeden gol więcej.
Atletico było o metr przed zesraniem się przed kiblem
Ale widzieć strach w oczach Cholo - bezcenne !
Vamos, jest jeszcze wiele do wygrania w tym sezonie
2
To jest balansowanie na cienkiej linie, żeby nie stracić gola - ale cały zespół pracuje na to pressingiem.
Obawiam sie tylko zmęczenia i zmian - Atletico ma kim postraszyć
4
Brakuje mi trochę strzałów z dystansu, ten ich bramkarz dużo odbija, ale niekoniecznie łapie, więc daje szansę na dobitkę
10
Ależ partidazo !
Obawiam się tylko momentu w którym Pedriemu rozładują sie baterie i będzie musiał zejść...
7
Jaki on fajnie nijaki
64
Ale mówiąc to, nie podrapał się po nosie, więc max 1 mecz zawieszenia
18
Teraz bardzo liczę na Celtę w piątek i w LL może zrobić się jakby luksusowo xD
0
Po takich meczach jakoś tak cieplej myślę o chłopakach z Getafe :)
5
Bandyta, który poziomem boiskowej chuliganerki przyćmiewa całą drużynę Getafe
16
@korn234
Człowieku, mój cały post dotyczył Pedriego xDD
Co za głąb...
"fanatyzm tu straszna przypadłość"
No właśnie widzę