5

Decydujący był Yamal ale także Joan Garcia i nie wiem, czy to raczej bramkarz nie powinien dostać MVP...

0

Pedri, Rafa, Fermin, Lewy.

Mam nadzieję że Pedri na baterie na 30-35minut..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby grali dziś w białych koszulkach to by nawet pasowało...
Qpa straszna

0

Dajcie ognia, Panowie i nie zepsujcie Flickowi statystyki w meczach z Athletic

1

Komentarz usunięty

3

@4Fabregas4 Oglądam i jak widzę nieporadność w przyjęciu, strzały wywalone w kosmos, brak umiejętnośći odnalezienia sie w polu karnym to ciśnienie skacze...

4

Jakieś liczby, oprócz minut ?

1

@Arden Przynajmniej wiadomo, że jak laska leci do Tajlandii, to nie w celach sex-turystyki :))

3

@4Fabregas4 Leci drugi miesiąc bez bramki - to żaden powód, prawda ?

1

No to będą ciężary bez Pedriego, a z Ferranem....
Mam nadzieję, ze kiedy wejdzie, to nie trzeba będzie gonić.

1

"Tak, jak robi to Real Madryt: walcząc... przeciw wszystkiemu, przeciw wszystkim"

Im syndrom oblężonej twierdzy mocno czerep przerył...

0

@Gronek W erze VAR to nie do pobicia

12

Wystarczyłoby, żeby Celta pocisnęła ten real w ostatnich 20 minutach meczu, przecież tam mało kto już bronił. Ale oni woleli grać w niskim pressingu i to się zemściło

0

@CurryTheGoat30
Skąd wiesz, że nie sprawdzali ?
Minuta wystarczyła, żeby ocenić, a faulu nie było

3

Więcej szczęścia, niż umiejętności i zaangażowania.

Typowy Real

0

Dzisiaj na ławce białych niejaki Lamini Fati.
Robią, co mogą, żeby sklonować talenty z La Masii :)

1

Ale kontrakt na co ?
Jako eksponat do kolekcji klubowych szklanek ?

2

Bernal zrobił postępy - pomijam jego bramki - ale porównując jego niepewną grę po powrocie z kontuzji, a ostatnie mecze, to jest przepaść.

Oczywiście wiem, że obok Perdego każdy pomocnik rośnie.
A co do Pedriego - moment w którym ośmieszył Sorlotha, odbierając mu piłkę w obronie przed polem karnym pokazuje, jakie tych chłopak ma serducho do gry w koszulce blaugrana

3

Szczęście w nieszczęściu, że mamy Cancelo, który może to z niezłym skutkiem połatać

4

Brawo, dziś to był monolit, to była ambicja i wiara.
Genialny, pracujący wszędzie Pedri, błyskotliwy Yamal, zabójczo skuteczny Bernal.
Cancelo, który już nie wygląda, jak gość wracający z ligi wielbłądów.
Czego zabrakło ? Klasycznej 9 w polu karnym.
I może wpadłby ten jeden gol więcej.

Atletico było o metr przed zesraniem się przed kiblem
Ale widzieć strach w oczach Cholo - bezcenne !

Vamos, jest jeszcze wiele do wygrania w tym sezonie


2

To jest balansowanie na cienkiej linie, żeby nie stracić gola - ale cały zespół pracuje na to pressingiem.
Obawiam sie tylko zmęczenia i zmian - Atletico ma kim postraszyć

4

Brakuje mi trochę strzałów z dystansu, ten ich bramkarz dużo odbija, ale niekoniecznie łapie, więc daje szansę na dobitkę

10

Ależ partidazo !
Obawiam się tylko momentu w którym Pedriemu rozładują sie baterie i będzie musiał zejść...

7

Jaki on fajnie nijaki

64

Ale mówiąc to, nie podrapał się po nosie, więc max 1 mecz zawieszenia

18

Teraz bardzo liczę na Celtę w piątek i w LL może zrobić się jakby luksusowo xD

0

Po takich meczach jakoś tak cieplej myślę o chłopakach z Getafe :)

5

Bandyta, który poziomem boiskowej chuliganerki przyćmiewa całą drużynę Getafe

16

@korn234
Człowieku, mój cały post dotyczył Pedriego xDD
Co za głąb...

"fanatyzm tu straszna przypadłość"
No właśnie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?