1

Powiem szczerze, że obrona dzisiaj miło mnie zaskoczyła, bo dawała radę. I gdyby nie te skurcze po rajdzie Araujo, i nieudane zastępstwo Raphinii to można byłoby dowieźć 0 z tyłu.

Joan - niefartowna interwencja przy golu, bo to było do wyjęcia i chyba on wie o tym najlepiej, bo był mocno zły na siebie

3

@Foesum I to bez żadnego padolino

0

Wynik lepszy niż, gra.
W rewanżu trzeba będzie podkręcic fizyczność do poziomu rewanżu z Atletico

17

Chłop musi teraz z Araujo pogadać, jaką pielgrzymkę wybrać...

0

@DonPancio
Ale co chcesz od Araujo ?

0

Co tam Totki z tym rezerwowym bramkarzem odwaliły ?
Podpadł trenerowi, że ten postanowił go spalić na Metropolitano ?

0

Z plusów - nie złamali się, podczas pierwszych 15 minut huraganowych ataków Newcastle
Z minusów - całkowicie bezzębni z przodu.

I najgorsze - nie bardzo jak jest zadziałać z ławki.
Rashford na 9 ?

1

Dużo będzie zależeć od pracy w pressingu przednich formacji i tego, ile akcji Newcastle przejdzie przez te zasieki.

Ronald - oby dziś jako nieoczywisty bohater Barcelony !

4

W akcie desperacji chcą złożyć mu propozycję objęcia pozycji trenera

13

@Norbiidolyamal Jak bandycki, to chyba Rudiger, nie Ronald.
Ronald dostaje po głupich faulach

1

Jak Flick wystawi Casado na PO to dla Ronalda jasny sygnał, że trzeba zbierać zabawki.

Tym bardziej, kiedy zewsząd słyszy się o prawdopodobnym transferze nowego ŚO

11

Ronald wchodzi do gry w ważnym meczu LM?
Stare, widziałem...

2

@MessiForeverTheBest Ale jednak to był wyznacznik wtedy i jest teraz

7

@fart Bycie politykiem w PL to jest cudowne zajecie. Można mówić jedno, robić drugie, a jak ci to wypomną to udawać, że to deszcz pada.....
A głupi lud i tak kupi

4

Dopiero teraz do mnie dotarło, że na 8 spotkań w aktualnej fazie LM w 6 występuje klub z Premier League.
I to nawet takie marki jak Newcastle i Tottenham...

Odjechali Europie strasznie

17

Najlepsza nauczka, jaką można było wyciągnąć, to taka, żeby po raz drugi nie spie.dolić dwumeczu w trakcie pierwszych 45minut.

Mam nadzieję, że bolesna nauka nie poszła w las...

6

@Terroriser Żadnego. Ale ja nie wchodzę w tematy, które mnie nie interesują.
Ty kliknąłeś, wszedłeś, wypełniłeś zadanie.

0

@Chimera Dlatego uznaje tylko ziarnistą.
Przy czym ja jestem coffee geekiem, więc mam specyficzne podejście do tematu, ale nawet jakbym nie był, to ręczny młynek żarnowy za 250-300zł, kawa ziarnista i w kubku/filiżance dużo więcej doznań, niż z mielonej

0

@Chimera Prawda. Śladowy aromat, słaby smak i możliwe domieszki:

Kawa mielona bywa fałszowana. Jest to zjawisko dość powszechne, ponieważ zmielona struktura ułatwia oszustom ukrycie domieszek tańszych substytutów, które wyglądem i kolorem przypominają palone ziarna kawowca.

Oto główne sposoby fałszowania kawy mielonej:
Substytuty roślinne i wypełniacze: Do kawy dodaje się palone i mielone ziarna zbóż (jęczmień, żyto, kukurydza), soję, cykorię, a także łupiny kawy, łodygi, a nawet spalone owoce acai.


Wypalone fusy: Częstą praktyką jest dodawanie do świeżej kawy wysuszonych i ponownie wypalonych fusów z kawy.


Tańsze zamienniki: Arabika, będąca droższą odmianą, bywa mieszana z tańszą Robustą, mimo że na opakowaniu widnieje informacja o "100% Arabica".

0

@Chimera kawa mielona to złooo....

13

Czarnek i jego fotowoltaika najlepiej udowadniają, że tytuł Dzbana Roku został trafnie przyznany...

3

Matko, jaka telenowela.
Serio, takie pranie brudów jest żenujące...

3

Bój się, Tiburonie.....

0

@Pawlak1992 " Ze względu na różnicę wieku jest bardzo prawdopodobne, że się razem nie zestarzeją i chłop na starość sam zostanie"

Statystyka mówi co innego:
Według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) z 2024/2025 roku, przeciętna długość życia w Polsce wzrosła i wynosi:

Kobiety: ok. 82,3 roku.

Mężczyźni: ok. 74,9 roku

Więc dobrali sie idealnie

5

Pedri jest niesamowity.
20 minut po wejściu na boisku, upocony, czerwony, wygląda, jakby miał wyzionąć ducha, po czym bierze dwóch przeciwników na plecy, holuje piłkę, znajduje okazję na kluczowe podanie i zalicza asystę :)
Niesamowite.

35

Nawet zmęczony Pedri jest lepszy od każdego innego pomocnika Barcelony...

5

Decydujący był Yamal ale także Joan Garcia i nie wiem, czy to raczej bramkarz nie powinien dostać MVP...

0

Pedri, Rafa, Fermin, Lewy.

Mam nadzieję że Pedri na baterie na 30-35minut..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby grali dziś w białych koszulkach to by nawet pasowało...
Qpa straszna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?