0

Super ruch.
Może jeszcze zaskoczy, a jeśli nie, to przy jego mniejszej pensji łatwiej będzie go wypożyczyć i jeszcze odciążyć budżet klubu, a do 2026 będzie można przy ewentualnej sprzedaży trochę kasy odzyskać.

7

@urbipl Akurat ograniczenie ilości spożywanego mięsa większości zachodnich społeczeństw dobrze by zrobiło

1

@Batys W przypadku Luuka nawet nieuznany gol jest ważny :)

Natomiast trzeba mu oddać, że nawet tę nieuznaną brameczkę wykończył klasowo.
"Lepiej, niż Neymar"

1

@HarveySpecter No to może powinien odejść tam, gdzie będzie miał szanse pograć ?
Bo tu zaczynają prześcigać go młodsi koledzy z La Massii, któzy chyb anie maja układu nerwowego, bo bez stresu weszli z rezerw i pokazali swoją przydatność...

2

Jak Araujo komuś tym gipsem przyp..doli, to nie będzie symulki...
;) ;)

3

@Tomix_83
Nie "naprawisz" tego w miesiąc, dwa. Bo tu kluczowe znaczenie ma dieta, systematyczne ćwiczenia a także (a może przede wszystkim) przedsezonowe przygotowania.

0

Pierwsza połowa była dobra, mimo 0:0
Druga - gol i nawet jakiś czas po tym kontrola gry.
Niestety, później czerwo dla Gaviego, kompletnie nietrafiony Depay (i Abde), jeszcze do tego kontuzja Erica i się posypało.
Szkoda, ale najważniejsze, że nie w plecy.

2

@narses85 On nawet pierwszej nie dostał.

2

@DejvidR myślę, że nie, bo nie będzie ich dziś na boisku :)

2

I pięknie. Przynajmniej ma ławce są zawodnicy, co tez trochę wiatru z przodu zrobić potrafią i można będzie taiego Abde na podmęczonego rywala wpuścić

0

@talizmo Wystarczy, że przed wyborami KO, Hołownia i Lewica zawiązałyby blok wyborczy i liczby wyglądają zupełnie inaczej

0

@Messiasz2
Dlaczego jeden ? przecież wychodzą w 3-5-2

0

@Placebiusz
Wkrótce w lidze.... I mam nadzieję, że będzie się to (wreszcie) przyjemnie oglądało...

39

No, covido-pozytywnego Gaviego jest w stanie wygryźć...

1

"w żadnym innym miejscu nie będzie tak szczęśliwy jak w Barcelonie."

A to gdzie indziej nie ma takich fajnych szpitali ?

1

MAAATS !! I to jest to!

1

@wojpie6377 do porozumienia potrzebne są dwie strony

5

Serio z takim mentalem, jak w 1.połowie, jak dojdą Pedri, Fati, będzie dostępny Ferran (i Memphis, który będzie musiał wejść na wyższe obroty) plus Gavi rzecz jasna to możemy trochę pomieszać w 2.rundzie...

1

Teraz bardzo proszę - bez żadnych wylewów w obronie.

5

Cadiz właśnie wysłało przelew

4

Luuk już 2x alu, jak Messi najlepszych latach ;)

0

Dwa lata temu w pierwszych rundach Pucharu Króla Barca grała w mocniejszym składzie, ale trudno, taki mamy klimat :)
Vamos !

2

@wojpie6377 Ale kto go TERAZ kupi, skoro za pół roku będzei miał go za free (pomijając pensję i prowizję dla agenta, którą tak, czy tak trzeba będzie zapłącić ?

1

Tzw. "ultimatum"

chyba już piąte...
:)
Olać negocjacje, jeśli Xavi uzna, że coś daje drużynie, to niech orze te pół roku na skrzydle, jeśli nie trybuny.
EDwentualnie może z ławki wchodzić, to wtedy ten jeździec bez głowy może się do czegoś przydać

0

@forzablanca

Jeszcze raz - znajdź mi informację o zastosowaniu boostera, aby uśmiercać dzieci.

0

@xPrz3maSx

Jakie kraje podają boostera dzieciom i ile było ofiar śmiertelnych ?
Liczby, konkrety

0

@xPrz3maSx
Człowiekuuu. Jestem zszokowany, że tak łatwo Cię zmanipulować...
https://www.reuters.com/article/factcheck-tedros-children-idUSL1N2TE0TW

Możesz jeszcze podać mi informację, ilu dzieci "zginęło os boostera" ? :)

2

Mam nadzieje, że ktoś tylko przeciąga ten hiszpański Prima-Aprilis

0

@xPrz3maSx Ha, ha - jak już piszesz takie newsy (o zabijaniu dzieci, czy sterylizacji), to żeby nie być posądzonym o fake-nesy fajnie byłoby zamieścić linki.
Bo bez tekgo to trochę słabe...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?