fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super ruch.
Może jeszcze zaskoczy, a jeśli nie, to przy jego mniejszej pensji łatwiej będzie go wypożyczyć i jeszcze odciążyć budżet klubu, a do 2026 będzie można przy ewentualnej sprzedaży trochę kasy odzyskać.
7
@urbipl Akurat ograniczenie ilości spożywanego mięsa większości zachodnich społeczeństw dobrze by zrobiło
1
@Batys W przypadku Luuka nawet nieuznany gol jest ważny :)
Natomiast trzeba mu oddać, że nawet tę nieuznaną brameczkę wykończył klasowo.
"Lepiej, niż Neymar"
1
@HarveySpecter No to może powinien odejść tam, gdzie będzie miał szanse pograć ?
Bo tu zaczynają prześcigać go młodsi koledzy z La Massii, któzy chyb anie maja układu nerwowego, bo bez stresu weszli z rezerw i pokazali swoją przydatność...
2
Jak Araujo komuś tym gipsem przyp..doli, to nie będzie symulki...
;) ;)
3
@Tomix_83
Nie "naprawisz" tego w miesiąc, dwa. Bo tu kluczowe znaczenie ma dieta, systematyczne ćwiczenia a także (a może przede wszystkim) przedsezonowe przygotowania.
0
Pierwsza połowa była dobra, mimo 0:0
Druga - gol i nawet jakiś czas po tym kontrola gry.
Niestety, później czerwo dla Gaviego, kompletnie nietrafiony Depay (i Abde), jeszcze do tego kontuzja Erica i się posypało.
Szkoda, ale najważniejsze, że nie w plecy.
2
@narses85 On nawet pierwszej nie dostał.
2
@DejvidR myślę, że nie, bo nie będzie ich dziś na boisku :)
2
I pięknie. Przynajmniej ma ławce są zawodnicy, co tez trochę wiatru z przodu zrobić potrafią i można będzie taiego Abde na podmęczonego rywala wpuścić
0
@talizmo Wystarczy, że przed wyborami KO, Hołownia i Lewica zawiązałyby blok wyborczy i liczby wyglądają zupełnie inaczej
0
@Messiasz2
Dlaczego jeden ? przecież wychodzą w 3-5-2
0
@Placebiusz
Wkrótce w lidze.... I mam nadzieję, że będzie się to (wreszcie) przyjemnie oglądało...
39
No, covido-pozytywnego Gaviego jest w stanie wygryźć...
1
"w żadnym innym miejscu nie będzie tak szczęśliwy jak w Barcelonie."
A to gdzie indziej nie ma takich fajnych szpitali ?
1
MAAATS !! I to jest to!
1
@wojpie6377 do porozumienia potrzebne są dwie strony
5
Serio z takim mentalem, jak w 1.połowie, jak dojdą Pedri, Fati, będzie dostępny Ferran (i Memphis, który będzie musiał wejść na wyższe obroty) plus Gavi rzecz jasna to możemy trochę pomieszać w 2.rundzie...
1
Teraz bardzo proszę - bez żadnych wylewów w obronie.
5
Cadiz właśnie wysłało przelew
4
Luuk już 2x alu, jak Messi najlepszych latach ;)
0
Dwa lata temu w pierwszych rundach Pucharu Króla Barca grała w mocniejszym składzie, ale trudno, taki mamy klimat :)
Vamos !
2
@wojpie6377 Ale kto go TERAZ kupi, skoro za pół roku będzei miał go za free (pomijając pensję i prowizję dla agenta, którą tak, czy tak trzeba będzie zapłącić ?
1
Tzw. "ultimatum"
chyba już piąte...
:)
Olać negocjacje, jeśli Xavi uzna, że coś daje drużynie, to niech orze te pół roku na skrzydle, jeśli nie trybuny.
EDwentualnie może z ławki wchodzić, to wtedy ten jeździec bez głowy może się do czegoś przydać
0
@forzablanca
Jeszcze raz - znajdź mi informację o zastosowaniu boostera, aby uśmiercać dzieci.
0
@xPrz3maSx
Jakie kraje podają boostera dzieciom i ile było ofiar śmiertelnych ?
Liczby, konkrety
0
@xPrz3maSx
Człowiekuuu. Jestem zszokowany, że tak łatwo Cię zmanipulować...
https://www.reuters.com/article/factcheck-tedros-children-idUSL1N2TE0TW
Możesz jeszcze podać mi informację, ilu dzieci "zginęło os boostera" ? :)
2
Mam nadzieje, że ktoś tylko przeciąga ten hiszpański Prima-Aprilis
0
@xPrz3maSx Ha, ha - jak już piszesz takie newsy (o zabijaniu dzieci, czy sterylizacji), to żeby nie być posądzonym o fake-nesy fajnie byłoby zamieścić linki.
Bo bez tekgo to trochę słabe...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika