0

Niestety, żaden z tych, których chcemy sie pozbyć nie zareklamował się przyszłemu pracodawcy w szczególny sposób.

2

@FCBurnley To akurat Bartolomeu podpisywał kontrakty, jakby w FM grał...
Podwyżka dla gracza, któremu grozi długotrwała kontuzja...

222mln za Neymara przepie...one w popisowy sposób.

0

@Gall Tak jak Depaya, czy Aquero.
Tylko oni wiedzą, jakie maja możliwości.

1

@kaamil1910 Jeśłi miał papiery na najleposzego, to taką kase powinien dostać, ja zostanie najlepiszy.
Poza tym - nie chodzi mi o kasę z jaką go podpisywano, tylko z jaką przedłużano mu kontrakt - wtedy kiedy jego kolano było już poważnym sygnałem, że może być niedobrze.
O tym wspominał Pruna, ale go nie posłuchano...

5

To się chłop nie narobił...

0

@Rewolucja123
"W takim wypadku normalny klub raczej by najpierw skupił się na zamknięciu kluczowej kwestii."

Serio, czekać aż się Dembuś w końcu dogada z Sissoko i w końcu podejmie decyzję ?
Przecież oni grają na czas.

Podpisanie Ferrana w tej sytuacji to doskonały ruch - Dembele musi wiedzieć wie, że
po powrocie Ansu i Memphisa z Ferranem atak można posklejać bez niego.
A trybuny = koniec nadziei na Katar
Autor tego tweeta rzuca się dla idei...

2

Te umowy podpisane za Czasów Barlolomeu z Umtitim i Coutinho to był jakiś skandal.
Wystarczyłoby pozbyć się tych dwóch zawodników i można dać przyzwoite, progresywne kontrakty naszej młodej trójce

0

No coż, musi mieć wysokie mniemanie o sobie - z jednej strony to dobrze.
A z drugiej - może skończyć na 1-2 występach, bo to jednak jedna z najmocniejszych repr w Europie...

3

A tu pyk, za 20 min list od Abde
Życie zmiennym jest..

0

"Poprzednia kampania? Dziewiętnaście trafień i czternaście z nich padło po pierwszym dotknięciu, a więc aż 74%"

Jeśli chociaż w tym elemencie będzie lepszy od Memphisa "jeszcze ją sobie dziubnę" Depaya, to będzie już duży plus.

1

14

@dniel Różnica jest taka, jak między piciem w Szczawnicy, a szczaniem w piwnicy.

Jakoś nie słyszałem, by TVN posuwało się to takich rzeczy, jak "wygumkowanie" serduszka WOŚP z kurtki działacza z którym był przeprowadzany wywiad, czy zmiana kolorów na b&w flagi LGBT która wisiała sobie pod sufitem księgarni w której realizowany był materiał.
Poza tym - tzw "paski TVP Info" to już klasyka gatunku. Ostatni hit - "opozycja chce zepsuć Polakom Święta".
Do tego podstawiani "eksperci", czy tak jak jakis czas temu reporter, któy zaśmiecał plac Kaczyńskiego w Lublinie, żeby zrobić materiał, jak to samorząd o niego nie dba...
A 10 dni temu, jak ogłoszono nowe taryfy gazu i prądu, to "Wiadmości" nawet nie zająknęły.
Wczoraj więcej czasu poświęcili występowi Iglesiasa juniora, niż temu, że Duda zewetował "lexTVN"

0

@QuentinTarantino Masz rację.
Nie podnosić i nie będzie wołał.
Najwyżej podeśle Pique z Londynu tweeta na 36 urodziny z życzeniami dobrego zdrowia i kolejnych udanych sezonów na ŚO Barcy...

0

@Rewolucja123 To nie ja nie doczytuję tylko Ty nie czujesz "biznesu"
No jasne, mam problem, więc siadam i płaczę.
Odpuszczam najbardziej potencjałowego, najrówniejszego ŚO, oddaję go za free do PL i stawiam na Pique, LEngleta a może Umtitiego.
No przecięż mnie stać na Mistrzów Świata, prawda ?

Trzeba zrobić wszystko, by sprzedać/ wywalić na wypożyczenie Umtitiego i Lengleta, i podpisać Araujo.
I widzę, że w takim kierunku to zmierza, co jakby zamyka temat.
Na szczęście.


0

@Rewolucja123 "Ja zostaję przy warunkach Barcy,"

A ja liczę, że wyjegocjujedostanie propozycję, która go usatysfakcjonuje i zwiąże się z nami na 4-5 lat.

0

@Rewolucja123
"A stawiam ich równo (UWAGA ZASKOCZĘ CIEBIE) w tym sezonie. Tak, W AKTUALNYM SEZONIE"

Zadzwoń do Xaviego i mu o tym powiedz :)
Bo Araujo gra wszystko (jak jest dostępny) a Lenglet zarówno u Koemana, jak i Xaviego był/jest opcją B

Podsumowując - Araujo jest zawodnikiem lepszym, pewniejszymi i bardziej perspektywicznym, od Lengleta, więc byłoby bardzo dobrze wypchnąc Lengleta z klubu, a Araujo dać progresywną podwyżkę.
I nie na" warunkach Barcelony" bo to może się skończyć Araujo w PL, ale na warunkach wypracowanego w negocjacjach kompromisu.
Wiesz w ogóle, ile żąda Araujo ?
W stosunku do zarobków Lengleta ?

0

@Przemas8411 Aaaa.... zmiana frontu ?
Ja nie dyskutuję na temat przydatności Ferrana, tylko na tym, że półtora miesiąca temu kategorycznie twierdziłeś, że "nikt tu nie przyjdzie".
Nawet nie ti, że Ferran. NIKT.

Pomyliłeś się raz, a ja twierdzę, że pomylisz się drugi raz.

0

@Rewolucja123
Założyłeś jeden ze śmieszniejszych tematów na LR.
Z jednej strony piszesz, że Araujo popełnia mniej błędów, niż Lenglet, później (co już jest absurdem), że "żaden nie jest najlepszy. Wszystkich stawiam równo", "Żaden stoper nie wychodzi ponad kogoś" a na koniec uważasz, że najbardziej z nich wszystkich perspektywiczny zawodnik nie zasługuje na podwyżkę
:lol:
To co - niech odejdzie do PL za darmo ? My zostańmy z Pique, Lengletem, Garcią no i Minquezą :)
Umtitiego nie liczę, bo Xavi najwyraźniej położył na nim kreskę

Na szczęście - w klubie są mądrzejsi od Ciebie.
I ten truizm robi EOT

2

@Rewolucja123

Uważasz Lengleta za zawodnika na tym samym poziome, co Araujo ? :lol:
Przecież parę godzin wcześniej napisałeś, żę aż tylu błędów co LEnglet Araujo nie popełnił.
Uważasz Garcie, którego napastnicy przestawiają jak sobie chcą za równego Araujo ?? :)
No sorry, ale managerowie z PL znają się chyba trochę lepiej, bo po Lengleta, czy Umtitiego w kolejce się nie ustawiają

No ale dobrze, kończąc ten bezsensowny wątek - jeśli "wszystkich stawiasz równo", to dlaczego nie zgadasz się , by Araujo poziomem zarobków dobił choć do średniej na tej pozycji w FCB ?

0

@Mundobjektivo Eriksen nie był szczepiony, a Aquero takie same problemy miał już kilka sezonów temu w ManC

0

@Rewolucja123 Który nasz stoper jest w chwili obecnej lepszy od niego, patrząc na całokształt umiejętności ?
Jakim naszym ŚO zainteresowane sa kluby z Premier League ?

3

@Rewolucja123 No właśnie - spośród wszystkich ŚO Araujo jest najpewniejszy, najbardziej rozwojowy i najmniej zarabia.
Nie widzisz dysonansu ?

1

Gdyby jeszcze udało się pożegnać teraz Coutinho i Umtitiego, + może ściągnąć kogoś na PO (wymiana z Ajaxem za Desta) to byłoby całkiem przyzwoite okienko

1

@Rewolucja123 Sprawdź sobie statystyki wygranych/przegranych dryblingów, bramek.
To całkiem dobry materiał na ŚO, imho lepszy od Garcii, więc powinien zarabiać więcej.
Chyba, że chcesz, aby Barcelona stała się klubem, z którego każdy wyróżniający się młody piłkarz zostanie wykupiony, albo odejdzie po wygaśnięciu kontraktu

10

Jak to było @Przemas8411 ?
Nie stać nas na takie transfery i nikt do nas zimą nie przyjdzie ?

Przecież pisałem, że Alemany by po próżnicy do Man nie latał...

2

Trafił do nas w złym okresie - raz, że nawet te 10mln ogląda sie trzy razy przed wydaniem, dwa, że sytuacja w tabeli jest słaba, i nie bardzo jest czas na ogrywanie nieopierzonych młodziaków (o ile nie dają drużynie tyle, do Gavi, czy Nico)
trzeba było wziąć go do Barcy B, a teraz dawać mu szanse np w pucharze Króla

2

Niezły mecz - pierwsza połowa, gdyby nie tradycyjny bład przy stałym fragmencie gry byłaby nawet bardzo dobra.
Tak naprawdę wygraliśmy walkę o środek pola i to my mieliśmy więcej z gry.
Szkoda końcówki, zabrakło większej determinacji...

0

@Coutinho007 A może grać, skoro sa Gavi Jutgla i Abde ?

0

@DamianBarcaCule Pique jest

0

@Coutinho007 Ale buty mógłby ubierać tego samego koloru :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?