fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 Ale buty mógłby ubierać tego samego koloru :)
0
Tzw. "ultimatum"
:)
1
To, że nasz obrona jest słaba, bo Lenglet wolny, Garcia ogrywany to jeszcze mogę zrozumieć.
Ale żeby nie potrafili się nawet ustawiać i zostawili zawodnika bez krycia do dramat.
Na powtórce 2. bramki widać, że Garcia oglądał się za zawodnikiem na skrzydle, a i tak pobiegł razem z Araujo za innym.
Bez sensu...
3
@blakkudium Jeszcze Sevilla
0
@JohnA Znam takich, co byli - ale to przecież nie pracodawca wypłaca L4 przez półtora roku
0
@dasouzar11 No co się dzieje ? Chorują, ale mają 22 zgony na dobę
Proporcjonalnie u nas powinno być 80 zgonów.
Ile jest ?
0
Ewentualne odpadnięcie pozwoli skupić się nam na lidze i tradycyjnym zdobyciu Pucharu Króla :)
0
@arraco Ułatw sprawę i podaj minuty
0
@arraco Jaki popis dał Umtiti ?
0
Może by tak Cou za Luuka ?
0
@fortunate_son A jak grał z Suarezem i Messim to nie miał ?
0
Mamy teoretycznie szansę awansu przy strzelonych DWÓCH golach w sześciu meczach grupowych :)
1
Lepiej awansować po 0:4 z Bayernem i remisie Benfiki, czy odpaść po 2:2 z Bayernem i zwycięstwie Benfiki ?
:)
0
@KierownikLucas Ponoć właśnie nie chcą zmiennych
0
@Dojt
To zobaczysz, przecież nie odejdzie w styczniu
2
@Barcamc14 " tu potrzeba takich 3-5 zawodników tacy jak Messi,"
LooooL :)
0
@Marcinss10 On wracał w miarę szybko, tylko kompletnie nie przeszkadzał żadnemu z zawodników po tamtej stronie boiska
0
@Marcinss10 to może by tak się do niego choć zbliżył ? Bo blokowanie z odległości 3 metrów ma marne szanse powodzenia
1
Czy ktoś może mi powiedzieć, co robił Dest przy akcji bramkowej ?
Chyba tylko zasłaniał widok bramkarzowi
1
Myślę, że to dobry mecz dla Dembele - Betis gra wysoko, jest miejsce, żeby się rozpędzic.
FDJ koniecznie za Nico
2
Lenglet - i poziom stesu od razu +50%
0
@Iniesta19820815 a jak się "pozbedziesz" zawodnika, który nie chce odejść?
2
To miłe, że w nas wierzą
0
@marian_konopka
A skad wiesz, czy Xavi nie widzi go w skladzie, nawet do końca sezonu ?
0
@Elvisek nie jak najszybciej, nikomu nie zależy na tym, żeby stalo sie to jak najszybciej tylko żeby było to za jak najwiekszą kasę.
A duża kase dostaną wtedy, kiedy klub nie bedzie musial płacić Barcelonie za transfer
0
Dembele- czarna owca.
Mam nadzieje, że to nie zostanie odczytane, jako rasizm :)
1
No żeby oni meczu z Betisem nie przewalili tym myśleniem o Bayernie
0
@Elvisek ha, ha - jak to nie zarobią ?
Sam bedzie negocjował ? Nawet agenci dostaną więcej, żeby go nakłonić do podpisania z danym klubem.
Przeczytaj wyraźnie - to agenci aktualne węszą za nowym klubem na wyspach, bo czują tam większą kasę.
0
@Elvisek a co to pilkarz jest niewolnikiem ?
Przecież on musi wyrazic zgodę na sprzedaz. A jej nie wyrazi, bo kiedy bedzie wolnym zawodnikiem dostanie wiecej za podpis, bo nowy klub oszczedzi na transferze.
Poza tym - kto zapłaci za gościa, którego za pół roku mozna miec za darmo ?
1
Wycisnąć, jak cytrynę i oddać.