fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie tylko skład, ale i gra wygląda, jakbyśmy juz te Ligę wygrali.
;)
0
@ziomal88
Taka emotikonka tam jest, poszukaj w necie, powinna być opisana.
Jakbyś nie zrozumiał - to ci później wyjaśnię mój tok myślenia.
1
Osobiście lubię Guiu i doceniam styl w jakim zadebiutował w pierwszej drużynie, ale nie powinien być traktowany, jak "drugi po Lewym"
To trochę taki plaskacz dla Vitora
No, chyba, że to będzie mecz z gatunku "tysiąca i jednej wrzutki"
:)
22
Skład, jakby LaLLiga była wygrana, a za trzy dni finał LM :)
0
Raczej bym się na to nie nastawiał.
Poza tym "wrocic" a "grać" to zupełnie co innego...
1
Dwa punkty w plecy, dwaj zawodnicy w plecy, jak już wydawało się że coś drgnęło, to okazało się, że się....wydawało...
2
Wróci, jak już będziemy grać o nic....
0
W drugiej połowie nawet nie ma sensu robić jakieś taktycznej zmiany, bo trzeba czekać, czy czasem trzecia kontuzja się nie przyplącze...
2
Frenkie, Pedri - skład sypie się w kluczowym momencie sezonu.
Coś nowego ?
0
@JordiAlbion Mało tego, zaczynają już rozpoznawać położone warzywo/owoc i ograniczają listę wyboru, co przyśpiesza kasowanie.
0
Jakby to był ciemnoskóry uchodźca, a rzecz działaby się w Niemczech, Włoszech, to temat już byłby w gorących jako ostrzeżenie przed imigrantami.
Tymczasem, tam jest chory psychicznie/pijany "inżynier", który robi z siebie idiotę, a w naszej przaśnej Polsce tylko coś takiego:
https://gloswielkopolski.pl/powazny-wypadek-na-placu-rodla-w-szczecinie-samochod-wjechal-w-pieszych-zdjecia/ar/c16-18352017
1
Tytuł powinien być napisany w czasie przeszłym, bo takie te kwoty u nas to historia...
0
@Safrani Rodzinę wypuszczą, Ciebie niekoniecznie
3
@Kamilos84 A Dlaczego polski żołnierz ma umierać za oligarchów ?
Łyknąłes fejka od Ficy ?
No i jednak widzę tam raczej kobiety...
0
@YeastMoss inteligentny człowiek poprzestałby naa zwróceniu uwagi. Nie wiem, co musi się w głowie okleić aby to sprowokowało do takich zachowan...
0
@sevs nigdy się nie nauczą...
0
@AmigoBlancos przecież Guðjohnsen w 73 meczach dla Barcelony w lidze strzelił 10 bramek, więc coś się Stanowskiemu odkleiło w głowie...
27
Robert dziś nie strzelił, ale mecz na duży plus.
Piłka wreszcie się od niego nie odbija, odegrania i prostopadłe podania palce lizać - na co najmniej dwie asysty dziś
No, a rywale go nie oszczędzali.
4
Wszystko fajnie, tylko znów nie potrafimy "zabić" spotkania, kiedy są ku temu szanse.
Oby się to ni zemściło...
2
Wpuścić Tygryska.
Za Raphinhę, Felixa, nieważne.
Choć Raphinha miał jeden udany strzał i dośrodkowanie na Gundo, Felix w sumie bezproduktywny
0
Przez moment myślałem, że Raphinha wrócił odmieniony, ale nieee...
0
@Volk Valverde się nie zmienił ani o jotę :)
0
@YeastMoss " bardziej tępych ludzi dających się wciągnąć w fałszywą gierkę przez tę panią"
piszesz o tym mięśniaku kopiącym telefon ?
Tu zgoda, też mi go żal
12
Myślę, że głównym atutem De Zerbiego w porównaniu z Xavim jest umiejętność indywidualnej pracy z zawodnikiem.
U nas tego nie ma, a zawodnicy po przyjściu z zewnątrz zaliczają najczęściej zjazd...
2
@HighestInTheRoom "Z pewnością rzuci się, żeby zaatakować kraj NATO."
Wiesz, co to "wojna hybrydowa" ?
Przerzut uchodźców, "zielone ludziki" bez dystynkcji, prowokacje itp
Lepiej mieć te kilkaset km granicy z Ukrainą, niż rosją.
I raczej nikt po takich słowach na sklepy się nie rzuci.
0
@YeastMoss No to świadczy o Tobie, skoro kopanie telefonów jest dla Ciebie ok.
Bo gdyby on podszedł ją "upomniał" to tego filmiku by pewnie nei było.
No, ale on musiał się rozładować jeszcze....
2
Widać, że sztuczna inteligencja na jeszcze wiele braków...
xD
0
@YeastMoss "Dlaczego gorzej? Dokładnie analogicznie, jeśli jakiś chłoptaś przyszedłby na siłownię i kręcił filmik na tiktoka jak trenuje ruchy frykcyjne, to ktoś by podszedł i go upomniał."
Zapomniałeś o pewnej akcji z tego filmiku
1
@moronw
Jeśli uważasz, że to "pornos" to albo masz 12 lat, albo 70, albo jesteś mormonem.
Definicji słowa "kurwa" też najwyraźniej nie znasz...
Z dwóch osób na tym filmie to ten mięśniak zachował się gorzej i tyle
0
@moronw Ale co mnie obchodzi po co ona to robi i gdzie lądują te filmiki ?
Zapłaciła za wstęp ? Raczej tak Jest odpowiednia ubrana ? Jak najbardziej tak.
No to jaki problem ?
Ze ktoś sobie w głowie uroi, że "skacze na bolcu" ?