1

Nie tylko skład, ale i gra wygląda, jakbyśmy juz te Ligę wygrali.
;)

0

@ziomal88
Taka emotikonka tam jest, poszukaj w necie, powinna być opisana.
Jakbyś nie zrozumiał - to ci później wyjaśnię mój tok myślenia.

1

Osobiście lubię Guiu i doceniam styl w jakim zadebiutował w pierwszej drużynie, ale nie powinien być traktowany, jak "drugi po Lewym"
To trochę taki plaskacz dla Vitora
No, chyba, że to będzie mecz z gatunku "tysiąca i jednej wrzutki"
:)

22

Skład, jakby LaLLiga była wygrana, a za trzy dni finał LM :)

0

Raczej bym się na to nie nastawiał.
Poza tym "wrocic" a "grać" to zupełnie co innego...

1

Dwa punkty w plecy, dwaj zawodnicy w plecy, jak już wydawało się że coś drgnęło, to okazało się, że się....wydawało...

2

Wróci, jak już będziemy grać o nic....

0

W drugiej połowie nawet nie ma sensu robić jakieś taktycznej zmiany, bo trzeba czekać, czy czasem trzecia kontuzja się nie przyplącze...

2

Frenkie, Pedri - skład sypie się w kluczowym momencie sezonu.
Coś nowego ?

0

@JordiAlbion Mało tego, zaczynają już rozpoznawać położone warzywo/owoc i ograniczają listę wyboru, co przyśpiesza kasowanie.

0

Jakby to był ciemnoskóry uchodźca, a rzecz działaby się w Niemczech, Włoszech, to temat już byłby w gorących jako ostrzeżenie przed imigrantami.
Tymczasem, tam jest chory psychicznie/pijany "inżynier", który robi z siebie idiotę, a w naszej przaśnej Polsce tylko coś takiego:
https://gloswielkopolski.pl/powazny-wypadek-na-placu-rodla-w-szczecinie-samochod-wjechal-w-pieszych-zdjecia/ar/c16-18352017

1

Tytuł powinien być napisany w czasie przeszłym, bo takie te kwoty u nas to historia...

0

@Safrani Rodzinę wypuszczą, Ciebie niekoniecznie

3

@Kamilos84 A Dlaczego polski żołnierz ma umierać za oligarchów ?
Łyknąłes fejka od Ficy ?
No i jednak widzę tam raczej kobiety...

0

@YeastMoss inteligentny człowiek poprzestałby naa zwróceniu uwagi. Nie wiem, co musi się w głowie okleić aby to sprowokowało do takich zachowan...

0

@sevs nigdy się nie nauczą...

0

@AmigoBlancos przecież Guðjohnsen w 73 meczach dla Barcelony w lidze strzelił 10 bramek, więc coś się Stanowskiemu odkleiło w głowie...

27

Robert dziś nie strzelił, ale mecz na duży plus.
Piłka wreszcie się od niego nie odbija, odegrania i prostopadłe podania palce lizać - na co najmniej dwie asysty dziś
No, a rywale go nie oszczędzali.

4

Wszystko fajnie, tylko znów nie potrafimy "zabić" spotkania, kiedy są ku temu szanse.
Oby się to ni zemściło...

2

Wpuścić Tygryska.
Za Raphinhę, Felixa, nieważne.
Choć Raphinha miał jeden udany strzał i dośrodkowanie na Gundo, Felix w sumie bezproduktywny

0

Przez moment myślałem, że Raphinha wrócił odmieniony, ale nieee...

0

@Volk Valverde się nie zmienił ani o jotę :)

0

@YeastMoss " bardziej tępych ludzi dających się wciągnąć w fałszywą gierkę przez tę panią"
piszesz o tym mięśniaku kopiącym telefon ?
Tu zgoda, też mi go żal

12

Myślę, że głównym atutem De Zerbiego w porównaniu z Xavim jest umiejętność indywidualnej pracy z zawodnikiem.
U nas tego nie ma, a zawodnicy po przyjściu z zewnątrz zaliczają najczęściej zjazd...

2

@HighestInTheRoom "Z pewnością rzuci się, żeby zaatakować kraj NATO."

Wiesz, co to "wojna hybrydowa" ?
Przerzut uchodźców, "zielone ludziki" bez dystynkcji, prowokacje itp
Lepiej mieć te kilkaset km granicy z Ukrainą, niż rosją.

I raczej nikt po takich słowach na sklepy się nie rzuci.

0

@YeastMoss No to świadczy o Tobie, skoro kopanie telefonów jest dla Ciebie ok.
Bo gdyby on podszedł ją "upomniał" to tego filmiku by pewnie nei było.
No, ale on musiał się rozładować jeszcze....

2

Widać, że sztuczna inteligencja na jeszcze wiele braków...
xD

0

@YeastMoss "Dlaczego gorzej? Dokładnie analogicznie, jeśli jakiś chłoptaś przyszedłby na siłownię i kręcił filmik na tiktoka jak trenuje ruchy frykcyjne, to ktoś by podszedł i go upomniał."

Zapomniałeś o pewnej akcji z tego filmiku

1

@moronw
Jeśli uważasz, że to "pornos" to albo masz 12 lat, albo 70, albo jesteś mormonem.
Definicji słowa "kurwa" też najwyraźniej nie znasz...

Z dwóch osób na tym filmie to ten mięśniak zachował się gorzej i tyle

0

@moronw Ale co mnie obchodzi po co ona to robi i gdzie lądują te filmiki ?
Zapłaciła za wstęp ? Raczej tak Jest odpowiednia ubrana ? Jak najbardziej tak.
No to jaki problem ?

Ze ktoś sobie w głowie uroi, że "skacze na bolcu" ?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?