0

@Cotutajsiedzieje Zostanie pewnie. Kto go kupi na dzień dzisiejszy w tym wieku ? Arabia. On do Arabii nie pójdzie.

6

Z Michniewiczem u steru wyszliśmy z trudnej grupy na MŚ. Bo Argentyna, Meksyk czy Arabia na tym turnieju to zespoły lepsze albo dużo lepsze od Mołdawii, Czech czy Albanii. Fakt, styl był ohydny. Śmieszny wręcz. Cieżko się to oglądało. Ale jak gra kadra santosa? Ładnie ? Z Francją już zagraliśmy w 1/8 ładnie dla oka. Może Francuzi grali na 80% ale mieliśmy swój moment. Zieliński miał piłkę na 1:0. Co by było jakby trafił? Może obrona czestochowy do ostatniego gwizdka...
Teraz gramy padakę a wyniki są fatalne. Po 45 minutach meczu w Albanii Santos jest do dymisji.

4

Ta reprezentacja to dno. Dawno nie oglądałem, dziś się skusiłem. Masakra. Już lepiej wyglądali za łapówkarza.

0

@Tomason dokładnie.

0

Takie spalone to jest żart.

0

@reloaded Na zespoły stawiajace autobus może to ma sens.

1

@MesQueUnClub96 ale ci powiedzą, że to drewno i gra pazdież i jest dobijak. Co z tego, że on nie dostaje piłek wcale na wykończenie, mimo że wychodzi do podań.

1

@damcio24 zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. 1 na 1 to u nas tylko Lamal umie grać.

0

Popełniliśmy chyba trzy razy więcej fauli od Osasuny. Gramy topornie. Brak finezji. Długimi fragmentami Osy dominowały. Mieli więcej z gry. Byliśmy lepsi o wykorzystany stały fragment gry i przebłysk lewego. Dobrze przyjął, zrobił karnego, wykorzystał. Zero klarownych okazji. To jest dramat.

0

Xavi wracaj na pustynię

7

Gramy taki pazdież, że aż przykro patrzec

0

Nie wyglądało to dobrze. Osasuna miała lepsza okazję na gola. Pchamy się tym środkiem. Gundogan wybiegał pięć czy szesc razy w pole karne z głębi pola, licząc na podanie od Kounde albo Christensena. Nikt Turkowi nie powiedział, że to nie Man City. Tu się tak nie gra. Tu tiki taka.
Prowadzimy po golu ze stałego fragmentu, ale jak nic się nie zmieni to Osasuna jest w stanie wyrównać.

0

Nie wyglądało to dobrze. Osasuna miała lepsza okazję na gola. Pchamy się tym środkiem. Gundogan wybiegał pięć czy szesc razy w pole karne z głębi pola, licząc na podanie od Kounde albo Christensena. Nikt Turkowi nie powiedział, że to nie Man City. Tu się tak nie gra. Tu tiki taka.
Prowadzimy po golu ze stałego fragmentu, ale jak nic się nie zmieni to Osasuna jest w stanie wyrównać.

11

Znowu na czterech pomocników...
Yamal powinien odpocząć. Ma 16 lat ...
To, że Cancelo z Felixem nie grają rozumiem. Nawet nie potrzebowali dobrze z zespołem.
Torres za dobrą formę kara: ławka.
Ehh

5

Jeżeli 35 letni Robert ma drugą najlepszą wydolność w zespole to o czym to świadczy ? Robert to aż taki tytan pracy, czy nasi młodzi to lebiegi? Swoją drogą, który ma najlepszą wydolność w zespole ? Stawiam, że Frenki.

1

@Barceloniarz0 Nie wiem. Ten co nas przekrecił z Getafe, w zeszłej kolejce też popełnił błąd, który wypaczył wynik meczu. Może to tylko przypadek, że tak to wygląda. Obserwujmy...

0

@esem91 żadnej reki tam nie było. To przy ciele

5

Gavi z Getafe zagrywa ramieniem = ręka, nie ma gola. Rudiger ewidentna ręka = ręki nie ma, gol uznany. Robicie tak dalej a ludzie przestaną oglądać te śmieszna ligę.

3

@Coutinho007 W Anglii tak szaleją bo południowcom od tej gównianej pogody odwala po prostu :)

21

Wiem, że on jest raczej slaby, ale Araujo kontuzja na długo. Duńczyk tez jest szklany. Zaraz zostaniemy z Kounde i Martinezem (który też ma problemy zdrowotne)

13

7,5 miliona plus sprzedaż do rywala z La Liga. To nie jest dobry deal. On jest wart dużo więcej.

1

@fryc_86 Mi nie pasuje tylko, że będziemy AM ogrywać Felixa, którego potem łatwiej będzie im opchnąc. W sumie podobnie jest z Cencelo, z tym że on był nam potrzeby na już.

0

@sk13 Generał pokaże, że możliwe.

9

Jak z tej grupy nie wyjdą, to czy Xavi powinien podać się do dymisji? Ankieta.

1

Jak jemu można było dać taką pensje? 8 netto to w Hiszpanii jest 16 brutto. To są jaja.

1

@kinioo Hehe. "Wypaczył" to on prawie wynik meczu i nasze zwycięstwo, partoląc setkę, gdzie nie podał Fatiemu tylko trafił w bramkarza. Jakby potem żółci wyrównali to Fati z Lewym mieliby w tym spory udział.

4

@Czarny_ck Yamal ma 16 lat i nie będzie grał od pierwszej minuty każdego meczu. Częściej będzie wchodził na końcówki. Minut nalapie sporo. Nie ma co go przeciążać w takim wieku nie gra się na najwyższym poziomie wszstiego jak leci.

0

Ferranowi służy rola rezerwowego. Ciekawe, czy od pierwszej minuty też by tak dobrze wyglądał. Widać po nim duży głód gry. Jest dynamiczny i ruchliwy. Fati za to wygląda jak w zeszłym sezonie. Niby fizycznie jest chyba lepiej, ale nie przekłada się to na grę. Złe decyzje i niedokładność. To go charakteryzuje oprócz dużej chęci do grania. Lewandowski mimo gola, bardzo słabo. Miał setkę. Mógł podać Fatiemu, który był na lepszej pozycji. Połakomił się i bramkarz wyciągnął jego strzał. Nasz środek pola zagrał bardzo dobry mecz (oprócz Romeu). Przy stanie 3:4 nasi pomocnicy zaopatrywali tridente w świetne piłki. Inicjowali groźne kontry. Co z tego jak napad nie był w stanie nic wykończyć. Jakby Villareal wyrównało to pretensje moglibyśmy mieć do siebie. Dziurawe boki obrony i niemrawe tridente.

2

Brak jakosci na bokach obrony i w ataku jest zatrważający. Tam było tyle miejsca z przodu po golu na 3:4. Jak oni mogli nie wpakować piątego, by zamknąć mecz to ja nie wiem. Fati zamiast podać do Gundo to strzela w nogi rywala. Potem z powietrza panu Bogu w okno. Lewy zamiast podać do fatiego, kończy sam - bramkarz broni. Ile kontraktów kończyło się, bo któryś podał jak paralityk. Całego tridente się to tyczy. Ferrana, Fatiego i Lewego. Masakra. Jakby Villareal wyrównał to oni powinni być bici rzemykiem na golą dupę. Co za parowy.

2

Brawo Yamine. Brawo dobijak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?