4

Brawo Ferran. W nagrodę w następnym meczu ławeczka.

0

Ferrana znów na lewą wystawił, gdzie on tam nie zagrał dobrego meczu...
Xavi robi sobie jaja.

0

Czemu zszedł Duńczyk ?

0

A czemu zszedł Duńczyk ?

4

Villareal lepszy. Więcej mieli z gry. Robią nas na bokach jak chcą. Alonso i Roberto grają tragicznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby Kounde grał na prawej to Araujo nie dostał by pewnie kontuzji i dziś nie oglądalibyśmy Roberto.

4

Roberto to jest taka parówa, że nie mam pytań. Akcja poszła jego strona. Źle krył przy rogu. Masakra.

2

Z takimi bokami obrony to my dziś że trzy zainkasujemy

0

Alonso złamał linie moim zdaniem.

0

Xavi dalej zagęszcza gulasz (środek pola) tak, że chochla stoi. On wyprztyka nam cały środek pola. Nie ma tam kim rotować a dalej wali 4 pomocników. Nie wspominając o tym, że te granie męczy bułę.

0

@Gall I pewnie w PSG też nie będzie łapał urazów.

0

@agaFCB On grał w młodym wieku wszystko od deski do deski. W pucharach i lidze. Plus reprezentacja, jakieś olimpiady itp. Do czasu nie lapał nic. Potem sie posypał.

1

@MesQueUnClub96 Pedri wróci na koniec października... Do tego czasu wyżej wymienieni pomocnicy będą zajechani... U nas to jest wszystko możliwe. Dwa mecze i dwóch kluczowych graczy wypada na kilka miesięcy z problemami mięśniowymi. Skąd się to bierze? Gra środkowego obrońcy na PO to jeden z powodów na pewno. Złe Przygotowanie to pewnie powód numer dwa. Oni zaraz będą zajechani sezonem ????

0

Zostajemy na kilka miesięcy z Romeu, Gavim, Gundo i De Jongiem w środku. Jak Czawi generał będzie dalej zagęszczał gulasz tak, że łycha staje (środek pola) to nie będzie miał nikogo do rotacji tej czwórki i skończy się to ku..a na fazie grupowej LM. Bo zaraz mu kolejny wypadnie zajechany obciążeniem. Musi grać trójka pomocników i rotować między Gundo Gaviego i Holendra. Romeu czasem też, tylko kto za niego ? Roberto ? Kessie odszedł. Nie był on jakiś super, ale klasa wyżej od Roberto i mógłby kogoś odciązyć. Będziemy zaraz grać rezerwami. Liga Europy...

5

Zostajemy na kilka miesięcy z Romeu, Gavim, Gundo i De Jongiem. Jak Czawi generał będzie dalej zagęszczał gulasz tak, że łycha staje (środek pola) to nie będzie miał nikogo do rotacji tej czwórki i skończy się to ku..a na fazie grupowej LM. Bo zaraz mu któryś też wypadnie zajechany obciążeniem. Musi grać trójka pomocników i rotować między Gundo Gaviego i Holendra. Romeu czasem też, tylko kto za niego ? Roberto ? Kessie odszedł. Nie był on jakiś super, ale klasa wyżej od Roberto i mógłby kogoś odciązyć. Będziemy zaraz grać rezerwami.

2

Początek sezonu a nam wypada dwóch kluczowych graczy. Dobrze, że przyszedł Gundo. Pedri powinien być zmieniany co mecz około 70 min nie zależnie od wyniku.

0

Trzeba trzymać kciuki, że u nas wypali.

0

@reloaded Tylko, że on był u nas tylko pół roku. Co by było potem to nikt nie wie.

2

Xavi uwielbia zagęszczać. Zagęszczać środek pola. Ma być gęsto. Gulasz też pewnie, zagęszcza tak, że chochla w nim stoi, a zęby można sobie na tym połamać.

2

Jak utrzyma formę to posadzi Lewego na ławce.

0

A szkoda, że nie poszedł...
Ale ja tam mu się nie dziwię. Też bym wolał żyć w Barcelonie czy tam pod Barcelonom niż u arabów

3

Nie wiem czy Felix to dobre rozwiązanie. Może lepiej zostać na LS z Fatim i Abde. Któryś może odpali.

1

A kto ma grać na lewej obronie jak Balde wypadnie lub będzie musiał odpocząć ? Przecież nie ma nikogo. Roberto nie biorę pod uwagę.

0

10 milionów brutto pensji na start za takiego przeciętniaka. W młodym wieku w dodatku. Masakra.

0

@Sulimo Ja wiedziałem, że na ligę on da radę na pewno bo to solidny gracz. Z oceną trzeba poczekać, aż zagramy z kimś lepszym. Getafe i Cadiz to autobusy, więc Romeu Lukaku nie został jeszcze na tym Deemie dobrze przetestowany.

0

@Encore karny i czerwona kartka za atak bez piłki. Tam była jeszcze inna sytuacja, gdzie Lewandowski był ciągnięty mocno za ramię w dół, do ziemi i powalony, podczas walki o piłkę przy stałym fragmencie. To też był karny.

1

@cules100pro Jeżeli tak będzie, to przestanę to oglądać. Nie tylko ja zresztą. Z Getafe to był sędziowski kryminał. Dziś było lepiej ale też Barca 4 żółte kartki w tym chyba 3 za dyskusje a Cadiz 2. Kilka fauli Cadizu nie gwizdnięte. Kilka kartek dla żółtych, nie pokazane. Lewy ciągnięty i powalony w polu karnym. Yamal w pierwszej połowie był moim zdaniem faulowany w polu karnym też. Odgwizdany spalony Lewego przy golu fatiego. To był chyba spalony na ćwierć centymetra bo ja go tam nie widziałem, ale wiadomo pan narysował sobie linie.

1

Mecz bramkarzy jak dotąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?