galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Brawo Ferran. W nagrodę w następnym meczu ławeczka.
0
Ferrana znów na lewą wystawił, gdzie on tam nie zagrał dobrego meczu...
Xavi robi sobie jaja.
0
Czemu zszedł Duńczyk ?
0
A czemu zszedł Duńczyk ?
4
Villareal lepszy. Więcej mieli z gry. Robią nas na bokach jak chcą. Alonso i Roberto grają tragicznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby Kounde grał na prawej to Araujo nie dostał by pewnie kontuzji i dziś nie oglądalibyśmy Roberto.
4
Roberto to jest taka parówa, że nie mam pytań. Akcja poszła jego strona. Źle krył przy rogu. Masakra.
2
Z takimi bokami obrony to my dziś że trzy zainkasujemy
0
Alonso złamał linie moim zdaniem.
0
Xavi dalej zagęszcza gulasz (środek pola) tak, że chochla stoi. On wyprztyka nam cały środek pola. Nie ma tam kim rotować a dalej wali 4 pomocników. Nie wspominając o tym, że te granie męczy bułę.
0
@Gall I pewnie w PSG też nie będzie łapał urazów.
0
@agaFCB On grał w młodym wieku wszystko od deski do deski. W pucharach i lidze. Plus reprezentacja, jakieś olimpiady itp. Do czasu nie lapał nic. Potem sie posypał.
1
@MesQueUnClub96 Pedri wróci na koniec października... Do tego czasu wyżej wymienieni pomocnicy będą zajechani... U nas to jest wszystko możliwe. Dwa mecze i dwóch kluczowych graczy wypada na kilka miesięcy z problemami mięśniowymi. Skąd się to bierze? Gra środkowego obrońcy na PO to jeden z powodów na pewno. Złe Przygotowanie to pewnie powód numer dwa. Oni zaraz będą zajechani sezonem ????
0
Zostajemy na kilka miesięcy z Romeu, Gavim, Gundo i De Jongiem w środku. Jak Czawi generał będzie dalej zagęszczał gulasz tak, że łycha staje (środek pola) to nie będzie miał nikogo do rotacji tej czwórki i skończy się to ku..a na fazie grupowej LM. Bo zaraz mu kolejny wypadnie zajechany obciążeniem. Musi grać trójka pomocników i rotować między Gundo Gaviego i Holendra. Romeu czasem też, tylko kto za niego ? Roberto ? Kessie odszedł. Nie był on jakiś super, ale klasa wyżej od Roberto i mógłby kogoś odciązyć. Będziemy zaraz grać rezerwami. Liga Europy...
5
Zostajemy na kilka miesięcy z Romeu, Gavim, Gundo i De Jongiem. Jak Czawi generał będzie dalej zagęszczał gulasz tak, że łycha staje (środek pola) to nie będzie miał nikogo do rotacji tej czwórki i skończy się to ku..a na fazie grupowej LM. Bo zaraz mu któryś też wypadnie zajechany obciążeniem. Musi grać trójka pomocników i rotować między Gundo Gaviego i Holendra. Romeu czasem też, tylko kto za niego ? Roberto ? Kessie odszedł. Nie był on jakiś super, ale klasa wyżej od Roberto i mógłby kogoś odciązyć. Będziemy zaraz grać rezerwami.
2
Początek sezonu a nam wypada dwóch kluczowych graczy. Dobrze, że przyszedł Gundo. Pedri powinien być zmieniany co mecz około 70 min nie zależnie od wyniku.
0
https://www.facebook.com/100080543370830/posts/306829852011792/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
0
Trzeba trzymać kciuki, że u nas wypali.
0
@reloaded Tylko, że on był u nas tylko pół roku. Co by było potem to nikt nie wie.
2
Xavi uwielbia zagęszczać. Zagęszczać środek pola. Ma być gęsto. Gulasz też pewnie, zagęszcza tak, że chochla w nim stoi, a zęby można sobie na tym połamać.
2
Jak utrzyma formę to posadzi Lewego na ławce.
0
A szkoda, że nie poszedł...
Ale ja tam mu się nie dziwię. Też bym wolał żyć w Barcelonie czy tam pod Barcelonom niż u arabów
3
Nie wiem czy Felix to dobre rozwiązanie. Może lepiej zostać na LS z Fatim i Abde. Któryś może odpali.
1
A kto ma grać na lewej obronie jak Balde wypadnie lub będzie musiał odpocząć ? Przecież nie ma nikogo. Roberto nie biorę pod uwagę.
0
10 milionów brutto pensji na start za takiego przeciętniaka. W młodym wieku w dodatku. Masakra.
0
@Sulimo Ja wiedziałem, że na ligę on da radę na pewno bo to solidny gracz. Z oceną trzeba poczekać, aż zagramy z kimś lepszym. Getafe i Cadiz to autobusy, więc Romeu Lukaku nie został jeszcze na tym Deemie dobrze przetestowany.
0
@Encore karny i czerwona kartka za atak bez piłki. Tam była jeszcze inna sytuacja, gdzie Lewandowski był ciągnięty mocno za ramię w dół, do ziemi i powalony, podczas walki o piłkę przy stałym fragmencie. To też był karny.
1
@cules100pro Jeżeli tak będzie, to przestanę to oglądać. Nie tylko ja zresztą. Z Getafe to był sędziowski kryminał. Dziś było lepiej ale też Barca 4 żółte kartki w tym chyba 3 za dyskusje a Cadiz 2. Kilka fauli Cadizu nie gwizdnięte. Kilka kartek dla żółtych, nie pokazane. Lewy ciągnięty i powalony w polu karnym. Yamal w pierwszej połowie był moim zdaniem faulowany w polu karnym też. Odgwizdany spalony Lewego przy golu fatiego. To był chyba spalony na ćwierć centymetra bo ja go tam nie widziałem, ale wiadomo pan narysował sobie linie.
1
Mecz bramkarzy jak dotąd