9

Po wystąpieniu kaczora i obejrzeniu dzisiejszych wiadomości zachciało mi się żygać na myśl, że darmozjady i pasożyty będą dostawać więcej pieniędzy. Te pieniądze w pierwszej kolejności powinny dostawać osoby pracujące, z podatków których te pieniądze są wypłacane. W dodatku powinny je dostać osoby, które nie mają takiej zdolności ze względu na stan zdrowia.

Oczywiście wcześniej takie osoby powinny wykazać zaświadczenie o zatrudnieniu lub stanie zdrowia. Jeżeli takowego nie posiadałyby, wówczas te pieniądze im się nie należą.



Najlepszą opcją byłoby, gdyby tego typu programów nie było wgl, a podatki byłby mniejsze, ale raczej tak się nie stanie dopóki PIS będzie u władzy czyli nie zbyt szybko.

0

@Nhyz Odkleiło z punktem 1 czy 2? Czy może w obu?

2

@Ptasior Powinna być kara śmierci jak w stanach

1

Planuję w przyszłym roku pojechać z rodziną (żona i roczna córa) do Angli na 2 tygodnie. Był ktoś tam na wakacjach lub mieszka tam na stałe i orientuje się ile należałoby przygotować pieniędzy, aby przez te 2 tyg na czilku zwiedzać ten kraj bez ograniczeń, jeść w różnych knajpkach, coś kupić itp

0

Dziś oglądałem film o Queen i nie rozumiem wielkich gwiazd w tym Mercurego. Masz dosłownie wszystko - pieniądze, sławę, piękne domy, samochody, rodzinę, kumpli, znajomych itp, a rozpierdalasz sobie życie na własne życzenie i kończysz je w młodym wieku (jak Freddie czy gwiazdy innych zespołów np. Cobain czy John Bonham z Led Zepplin).

1

Raphinia czasem nie ma najwięcej MVP w tym sezonie z wszyszystkich zawodników Barcy?

0

@Rl9k1nG Myślę, że 8. Dlaczego? Mam bardzo dobrze płatną pracę jak na polskie standardy, mieszkanie, żonę i dziecko, mam nowe auto z salonu, wciaż jestem młody, więc jestem zadowolony. Czego brakuje do pełnej 10? Brakuje wymarzonego domu, którego planuję od 3 lat zbudować/kupić, choć nie wiadomo kiedy to nastąpi, ponieważ kredyty są cholernie drogie. Ponadto brakuje mi czasu, ponieważ 8h pracy, a następnie zajmowanie się prawie roczną córką zabiera mi niemal cały dzień. Na koniec przybija mnie ilość (kwota) podatów, jakie ten chory rząd kradnie.

2

Roberto jak zwykle bezużyteczny xD

0

@Mroziu Mógł zagrać Torre lub inny młody. Myśle, że gorzej by nie zagrali :)

1

Nie mogę patrzeć, że znowu Roberto w wyjściowym składzie… kiedy ktoś przejrzy na oczy, że jest słaby i trzeba się go pozbyć…

2

To co, Fati out, a Abde welcome back

0

Jeżeli nie pozbędą się Roberto po tym sezonie to chyba się popłacze

3

Widać, że Raphinia ma problem z głową. Wszedł w mecz naprawdę dobrze, ale z każdym kolejnym nieudanym driblingiem, ta gra wyglądała coraz gorzej.

0

Jak nie pozbędą się Roberto w lecie to się popłaczę po prostu

1

Czy serio nikt w tym klubie nie widzi jaki beznadziejny jest Roberto i że trzeba się go pozbyć?

1

Keasiego chyba pojebalo, co robi zwody w tym meczu xD

4

@Messibestplayerintheworld I zaś tyle czekania na każdy mecz....

0

@Bogan Gdyby to był telefon dla mnie to może bym się jeszcze zastanowił, ale nie dla mnie, więc za tak dużą kwotę nie potrzebuję haha

0

Koledzy, Realme 10 czy Xiaomi Redmi Note 10?

0

Cześć! ???? Zastanawiam się nad telefonami Realme 10, Samsung Galaxy M33 i Xiaomi Redmi Note 10. Patrzyłem na parametry każdego z nich podczas porównań, jednak nadal nie mogę zdecydować, który jest lepszy. Ktoś może coś doradzić/odradzić?

0

@IronSanHybrid I pomyśleć, że takie pustaki mają szczęście w życiu i zarabiają masę pieniędzy oraz są rozpoznawalni. xD

0

Dlatego nie lubię meczy reprezentacyjnych. Nie dość, że dużej ilości osób to nie interesuje to jeszcze piłkarze mogą dostać kontuzji osłabiając jednocześnie klub.

1

Jak ja nienawidzę przerw reprezentacyjnych. Zaś człowiek musi 2 tygodnie czekać na mecz...

14

@HypeR a ponadto Valverde miał Messiego, Rakiticia, Suareza itp itd

0

@zadafcb mnie już trochę nudzi to story, niby fajne, ale ile można

0

Wczoraj przy drugiej bramce zabrakło mi poświęcenia ze strony Balde. Zamiast rzucić się na piłkę jak rasowy obrońca to odskoczył od strzału Antonego. Puyol by tam wsadził głowę czy krocze by tylko wybić piłkę.

2

Nie rozumiem dlaczego Kounde mimo tylu błędów rozegrał cały mecz. Dodatkowo nie rozumiem, dlaczego Torres wszedł tak późno. Nie mogę również zrozumieć dlaczego Balde odsunął się od strzału Antonego. Puyol by tam krocze wstawił by tylko obronić bramkę.

0

Nie no dziś Lewandowskiego i Kounde nie dało się oglądać. Tyle błędów...

1

Marzenie mieć Ferrana, Raphinie i Bembelka jednocześnie w wysokiej formie. :D

1

Ferran gdyby grał tak cały czas to byłby lepszy niż Bembele i Raphinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?