1

Ferran gdyby grał tak cały czas to byłby lepszy niż Bembele i Raphinia

0

Co do tematu WWE to tylko mnie nudzi już ten motyw Bloodline?

0

Szkoda Murana. Nikt nie powinien umierać w tak młodym wieku

1

@Comentateiro Czyli tacy wyborcy głosowaliby na PIS, aby dostać więcej pinionszków na dzieci i inne wygody. Zdecydowanie głupi pomysł.

0

Jak gra tak dobrze jak stary to z pocałowaniem ręki brać

0

Ehhh i człowiek musi czekać cały tydzień na mecz. To jest barbarzyństwo ;(

0

Po co dać pograć Raphini w gazie, lepiej go w nagrodę ściągnąć z boiska i dać pograć Robercikowi

0

@626 To jest ciekawe bo jak się popatrzy na sklejki na Youtube to widać tam co innego. Wiadomo, że to tylko sklejki ale skoro na nich potrafi dryblować to czemu u nas nie?

0

Tak sobie oglądam montage Raphini na Youtube (tak wiem, że tam się skleja najlepsze akcje) i zastanawiam się, czemu on w Barcelonie nie drybluje? Przecież po tych sklejkach ewidentnie widać, że potrafi. Argument, że to mocniejsza liga jest słaby, bo nawet na ogórków z LL rzadko kiedy próbuje.

0

Ten Julian Araujo miałby trafić do pierwszego zespołu?

0

Imo wygląda jakby tylko Raphini się chciało

0

Helena mam zawał, Busi na ławie

3

@Jagr Szkoda, że raczej nie będzie mi dane być na ich koncercie. Dałbym wiele pieniędzy, aby tylko posłuchać ich na żywo.

0

@JohnDeere Lewy to tak nie do końca bo w meczu z Francją totalnie nie istniał

2

@FCBandOL Nie mam też pojęcia o pieczeniu chleba, więc również nie mogę wypowiadać się o jego smaku? Bez sensu argument. Słyszę, że gość nie ma głosu, jak reszta topowych polskich wokalistów, więc o tym piszę. :D

5

Niedawno dowiedziałem się, że istnieje ktoś taki jak Ralph Kamiński i z ciekawości odpaliłem sobie jego twórczość na Youtube. Może ktoś mi powiedzieć skąd wziął się fenomen tego typa? Ani głosu, ani jakiś fajnych piosenek ani wyglądu.

0

@barcelonaLM Dalej nie wiem kto to xD

0

@matirix20 Ta, szczególnie z bezużytecznym Dembélé i Fatim still bez formy xD

5

Ale Ronaldo i jego siostrzę zaboli dupa, kiedy Messi otrzyma złotą piłkę jako najlepszy piłkarz ostatnich 3 dekad.

0

Ciekawi mnie czy w Argentynie nadal Maradona będzie tym top 1 czy w końcu zmieni się narracja na Messiego za przywrócenie MŚ.

2

Ale Dembuś to na pewno odpali w nowym roku.

1

Messi nie może być kompletny, ponieważ nie wygrał tytułu mistrza 5 ligi mołdawskiej.

0

@paweldunajecfcb Jak PSG dołoży Ligę francuską to pewnie tak.

2

Ale ten Dembuś to na pewno odpali w nowym roku

2

To co teraz Messi wygra ligę z PSG i kolejna złota piłka do kolekcji?

0

@Firestone To bądź francuzem, który nam nie pomógł podczas drugiej wojny światowej :(

0

@ranger3120 Kurde, gdzie ja taką dużą miskę znajdę?

0

No właśnie stało w garażu i nie zeszło. Zobaczymy jak będzie po dzisiejszej nocy.

0

Jak poradzić sobie z lodem na nadwoziu? Po prostu przeczekać aż sam stopnieje? Mam nowy samochód i nie chce skrobać aby lakieru nie zarysowac

2

Człowiek coraz bardziej nie może doczekać się jutrzejszego meczu, ale z tyłu głowy jednak chciałby, aby odbył się jak najpóźniej w przypadku, gdyby to jednak Francja wygrała mundial, a nie Argentyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?