icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferran gdyby grał tak cały czas to byłby lepszy niż Bembele i Raphinia
0
Co do tematu WWE to tylko mnie nudzi już ten motyw Bloodline?
0
Szkoda Murana. Nikt nie powinien umierać w tak młodym wieku
1
@Comentateiro Czyli tacy wyborcy głosowaliby na PIS, aby dostać więcej pinionszków na dzieci i inne wygody. Zdecydowanie głupi pomysł.
0
Jak gra tak dobrze jak stary to z pocałowaniem ręki brać
0
Ehhh i człowiek musi czekać cały tydzień na mecz. To jest barbarzyństwo ;(
0
Po co dać pograć Raphini w gazie, lepiej go w nagrodę ściągnąć z boiska i dać pograć Robercikowi
0
@626 To jest ciekawe bo jak się popatrzy na sklejki na Youtube to widać tam co innego. Wiadomo, że to tylko sklejki ale skoro na nich potrafi dryblować to czemu u nas nie?
0
Tak sobie oglądam montage Raphini na Youtube (tak wiem, że tam się skleja najlepsze akcje) i zastanawiam się, czemu on w Barcelonie nie drybluje? Przecież po tych sklejkach ewidentnie widać, że potrafi. Argument, że to mocniejsza liga jest słaby, bo nawet na ogórków z LL rzadko kiedy próbuje.
0
Ten Julian Araujo miałby trafić do pierwszego zespołu?
0
Imo wygląda jakby tylko Raphini się chciało
0
Helena mam zawał, Busi na ławie
3
@Jagr Szkoda, że raczej nie będzie mi dane być na ich koncercie. Dałbym wiele pieniędzy, aby tylko posłuchać ich na żywo.
0
@JohnDeere Lewy to tak nie do końca bo w meczu z Francją totalnie nie istniał
2
@FCBandOL Nie mam też pojęcia o pieczeniu chleba, więc również nie mogę wypowiadać się o jego smaku? Bez sensu argument. Słyszę, że gość nie ma głosu, jak reszta topowych polskich wokalistów, więc o tym piszę. :D
5
Niedawno dowiedziałem się, że istnieje ktoś taki jak Ralph Kamiński i z ciekawości odpaliłem sobie jego twórczość na Youtube. Może ktoś mi powiedzieć skąd wziął się fenomen tego typa? Ani głosu, ani jakiś fajnych piosenek ani wyglądu.
0
@barcelonaLM Dalej nie wiem kto to xD
0
@matirix20 Ta, szczególnie z bezużytecznym Dembélé i Fatim still bez formy xD
5
Ale Ronaldo i jego siostrzę zaboli dupa, kiedy Messi otrzyma złotą piłkę jako najlepszy piłkarz ostatnich 3 dekad.
0
Ciekawi mnie czy w Argentynie nadal Maradona będzie tym top 1 czy w końcu zmieni się narracja na Messiego za przywrócenie MŚ.
2
Ale Dembuś to na pewno odpali w nowym roku.
1
Messi nie może być kompletny, ponieważ nie wygrał tytułu mistrza 5 ligi mołdawskiej.
0
@paweldunajecfcb Jak PSG dołoży Ligę francuską to pewnie tak.
2
Ale ten Dembuś to na pewno odpali w nowym roku
2
To co teraz Messi wygra ligę z PSG i kolejna złota piłka do kolekcji?
0
@Firestone To bądź francuzem, który nam nie pomógł podczas drugiej wojny światowej :(
0
@ranger3120 Kurde, gdzie ja taką dużą miskę znajdę?
0
No właśnie stało w garażu i nie zeszło. Zobaczymy jak będzie po dzisiejszej nocy.
0
Jak poradzić sobie z lodem na nadwoziu? Po prostu przeczekać aż sam stopnieje? Mam nowy samochód i nie chce skrobać aby lakieru nie zarysowac
2
Człowiek coraz bardziej nie może doczekać się jutrzejszego meczu, ale z tyłu głowy jednak chciałby, aby odbył się jak najpóźniej w przypadku, gdyby to jednak Francja wygrała mundial, a nie Argentyna.