0

W tym przypadku potrzebny jest Cou na pomocy. Chyba, że Waldek ustawi żelazną, defensywną pomoc w postaci Vidala, Rakiticia i Busiego.

0

Z tego co widziałem jego zagrania w piłce francuskiej to potrafi on dryblować i to dobrze.

1

Właśnie skończyłem oglądać montage Malcoma i mogę powiedzieć jedno wielkie WOW. Szkoda patrzeć, jak jego umiejętności strzeleckie, drybling i szybkość marnuje się na trybynach/ławce oraz w nim samym przez stres. Mam świadomość, że klipy to sklejka najlepszych akcji, ale jeżeli grał tak na każdym meczu to mógłby spokojnie rywalizować z Dembele o 1 skład i wchodzić dużo częściej za Messiego, który miałby więcej odpoczynku.

8

No to się Waldek postarał z tą wypowiedzią na temat Malcomaaaaaaaa.

1

Uwielbiam ten wybuch publiczności kiedy Messi wstaje z ławki. :D

0

I słaby Cou też zostanie.

0

Jak słucham komentatorów/ekspertów to sobie tak myślę, że skoro pier***** takie głupoty to i ja spróbuję swojej przygody jako ekspert piłki nożnej.

1

Już trochę się naczytałem tych pseudo ekspertów na tej stronie i szczerze nie spodziewałbym się po takiej wypowiedzi sarkazmu. :D

16

Może nie znam się na piłce tak dobrze, jak 1/3 prawdziwych ekspertów na tej stronie, ale muszę to podkreślić - Malcom w końcu się rozkręca i pokazuje swój potencjał. Chłopak, który u większości jest skreślony gra dużo lepiej niż najdroższy piłkarz Barcelony. Na razie robi najwięcej z całej drużyny zaraz po Nelsonie. Mimo jego zmarnowanej setki i niecelnych podań czy początkowych zwodów daje radę. Miał bardzo dobre dośrodkowania, super dryblingi oraz dobre podania. Typ nie jest Dembele, ale ma potencjał i może grać bardzo dobrze, jeżeli utrzyma aktualną "formę". Jak Waldek ściągnie go zamiast Cou to jestem za Polonią.

4

Co Ty typie piszesz? Malcom po Semedo na razie gra najlepiej z całej drużyny i nie możesz na.niego patrzeć? Xd

6

Jak Messi wejdzie za Malcoma, a nie Cou to śmiechne z Waldka.

0

Messi za Cou pls

2

Mówcie co chcecie eksperci, ale Malcom póki co.lepszy od Cou.

1

Malcom co przyspieszył.

0

Malcom wierzę w Ciebie!

3

Malcom/Boateng/Murillo na trybuny.

0

Niestety nie było dane mi obejrzeć końcówki meczu. Jestem ciekaw czy wszedł Malcom i czy pokazał coś ciekawego chociaż przez tą chwilę. Ktoś może mnie oświecić?

1

Arthur niczym Messi!

1

Gdyby tak Cou i Malcom strzelali, jak Piątek. :C

0

Szkoda, że tego samego nie powiedział przy zmarnowanym golu Malcoma, ale co ja tam wiem.

4

A może by tak w następnym meczu wystawić Malcoma zamiast Cou.

9

Cou zjebał akcje tak samo, jak Malcom. Czekam na hejty w jego stronę :D

0

Malcom se chyba nie zagra dzisiaj.

5

Ale co Ty porównujesz Malcoma do Cou, który grał 2, 3 razy mniej niż Cou? xD

0

Malcom za Cou plis. xD

0

Mam ogromną nadzieję, że Denis pójdzie out i Malcom zagra od 1 minuty na lewej stronie lub choć wejdzie w początku 2 połowy. Może taka szansa coś w nim odblokuje.

0

Widać było ewidentnie, że się boi podejmować dryblingów, aby nie stracić piłki itp. Wiesz, Cou oraz tym bardziej Messiemu to zostanie wybaczone, ale takiemu Malcomowi, którego Valdek ledwo co wpuszcza na boisko na pewno nie zostałoby to wybaczone.

0

Nic innego nie pozostaje mi napisać tylko wielkie "XD"

0

Tylko jedną akcją oddał gola, a następnie miał głupie straty i mało co robił. Wiem, że Malcom też nie zagrał dobrze, ale nie rozumiem tej nagonki na niego. W moim mniemaniu Cou zagrał dużo gorzej niż Malcom.

0

Ja bym zamienił Malcoma na Cou i Lengleta na Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?