0

A idź daj spokój. Co pół godziny się budziłem.

1

Teoria na prawko zdana 70/74. 17 marca praktyka. Można skupić się spokojnie na środzie i miejmy nadzieję, że będziemy świadkami cudu nad Camp Nou.
A wy oblewaliście egzaminy praktyczne na prawko? Jak tak to na czym zostaliście oblani, może się przydać, żeby nie popełniać tych samych błędów.

8

No nie zasnę teraz. Ostatni raz czytam La Ramble przed snem.

0

Gratulację!

2

Monaco gładko wygrywa, więc Toulouse nie strzelając karnego w 87 zepsuła mi kupon na 750zł.

12

Miałem do wygrania 750zł.

Ale Toulouse nie strzela karnego w 86 minucie. Przed ostatni mecz na kuponie, ostatni Monaco...

2

Uważaj, bo modernizacja usunie ten komentarz.

0

Po meczu z PSG wyniki ankiety "Czy wierzysz awans z PSG" wyglądały tak samo jak teraz, tylko z drobną różnicą, to odpowiedź NIE miała dużo więcej głosów, teraz jest zgoła odwrotnie. Oby ten balonik nie wybuchł w środę.

3

Hahaha dobry numer redakcji. Liczę, że Barca zagra po prostu na wysokim poziomie i wygra to spotkanie, jak uda się coś więcej to będziemy mówić o cudzie i zapewne o małym Argentyńczyku z Rosario. W awans nie wierzę, ale w D10S już tak.

23

Dziennikarz:
-"Kamil Ty już chyba głos straciłeś"
Stoch
-"Ja już go zacząłem tracić na skoczni"
Żyła
-"My go będziemy leczyć"
Oj Piotrek, Piotrek tylko jedno w głowie.

1

Explorer?

3

Kot indywidualnie dzisiaj byłby??? Tak, tak to nie żart 5.

6

Silva już pewnie obsrany przed meczem z Barcą. Ciekawe czy zagra.

0

Pique na środku pompy czy na ataku gra?

0

Jest awans. Cuda się zdarzają.Ale historia.Zrobili to, co za mecz. Remontada.

0

Mamy to 4-0 ;)

Chciałbym to napisać także w środę.

0

I tak to jest, sędziowie dają Barcie bramki gdy ta wygrywa wysoko, żeby nie było że tylko się mylą na naszą korzyść.

0

Real z nimi przegrał XD

6

https://x.com/J_Krecidlo/status/838123118887645185/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw hahahaha Biere :D

2

Ronaldinho dzisiaj nas odwiedził na Camp Nou. Fenomenalny dziś jest Neymar.

1

Wygrany może tak

0

Neymar kuleje :/

0

Antonella pewnie zmartwiła się.

0

Nie sądzę, jedynie ktoś z góry może nam pomóc (czyt.D10S)

0

Zarobiłem kupując LO I PO z ligi hiszpańskich 220k na czysto więc chyba się opłacało. Teraz zrobię tak samo z Bundesligą i srebrnymi LO i PO.

4

Remontada Eibaru.

33

Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?