kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ino brać tego Isco i się nie zastanawiać jak jest taka możliwość.
0
Okej, Juve bo Gigi, Atleti bo dostali dwa razy w finale, w których byli lepsi od Realu,ale jednak fajnie by było jakby nasz rodak jeden z dwóch najlepszych napastników świata zgarnął to trofeum.
4
Fajnie,że forma Bayernu rośnie jak nie my to oni niech wygrają Ligę Mistrzów i niech spiorą dupsko białym.
0
Będziesz grał o miljona?
0
Dublet biorę w ciemno.
8
Zacznijmy od tego, że gdybyśmy przegrali dzisiaj z Atletico, to to co zrobiłby Real nie miałoby większego znaczenia.
1
Śmiem twierdzić, że Real tym meczem znacznie przybliżył się do majstra. To właśnie wyjazd na La Ceramica wydawał się być najtrudniejszym który został Realowi w tym sezonie. Dokonując takiej Remontady, na tak trudnym terenie sądzę, że będzie nam bardzo ciężko odebrać ligę Realowi niestety.
1
4 doliczył hahahaha. Jakby Real remisował lub przegrywał to by 6 doliczył.
0
Ależ Comeback.
0
Szału nie było.
Minus - Busi
Plus - Ter Stegen,Neymar,trójka stoperów
1
Walką wygraliśmy ten mecz, dalej bez formy Iniesta i Busi, tak jak kolega wyżej napisał z taką grą nie mamy żadnych szans na odrobienie czterobramkowej straty z PSG.
0
Once de gala Realu na mecz z Villareal. Widać, że żarty się skończyły, obyśmy jednak to my po tej kolejce byli na czele.
0
Coś mi tu śmierdzi, autora boli, że Atleti się podłożyło.
1
Przy strzale Pique z rzutu rożnego w 43 minucie.
6
Po za nieodgwizdanym karnym na Umtitim bardzo dobre zawody.
0
Jeszcze La Rosaleda, derby Barcelony i wyjazd do Gran Canarii.
0
To Atletico spuściło z tonu, a nie my graliśmy lepiej pod koniec meczu. Komentator mówił że gospodarze zaatakują od pierwszych minut pierwszej i drugiej połowy i też tak będzie. Jeśli przetrwamy 20 minut po przerwie bez strat to wygramy ten mecz.
14
Niech główny news Was nie myli. Dzisiejszy mecz jest kluczowy, jeśli przegramy odpadamy z walki o tytuł, jeśli wygramy wszystko będzie otwarte. Vamos.
1
Eisenbichler dwa razy 18.5 i trzy razy 18, gdzie ledwo nie upadł. Stoch super lądowanie trzy razy 19, a Japończyk daje 17.5. To zdecydowało niestety.
9
Noty Eisenbichlera to parodia.
0
Będzie srebro Stoch, brąz Kota.
1
Nie Stoch, a Kot miach pecha do warunków. Maciek miał dodane prawie 5 pkt. To już norma w jego przypadku. Jestem pewien, że gdyby miał takie warunki jak Kraft byłby na czele.
3
No jak nie jest kluczowy no zaraz mnie szlak trafi. Jak taką postawę przyjmą również zawodnicy, to możemy zapomnieć o zwycięstwie z Atleti.
0
Czuję w kościach, że to będzie niesamowity konkurs dla nas. Do boju biało-czerwona armio. Oby dziś w Lahti wybrzmiał Mazurek Dąbrowkiego tego sobie i Wam drodzy Cules życzę na to dzisiejsze popołudnie. Zapinamy pasy i startujemy.
0
Oj jeden niemiec w 1 dziesiątce. Gdzie Eisenbihler?
1
Już dziś pierwszy konkurs skoków na mistrzostwach świata w Lahti. Jaką obstawiacie pierwszą trójkę?
Mój typ:
1.Stoch
2.Kraft
3.P.Prevc
2
Będzie o to niezmiernie ciężko.
0
Myślę, że w niedzielę możemy spodziewać się Atleti w pełni zmotywowane jak w drugim meczu w Pucharze Króla. Żeby ich pokonać musimy zagrać perfekcyjny mecz, jeśli zagramy bez walki i zaangażowania czeka nas kolejny łomot.
1
A Puchar Króla i tak mało ważny.
1
Niesamowite. Biali nam podaję rękę w takim momencie, gdzie już nasi byli myślami przy następnym sezonie. Na nich zawsze można liczyć. Oj ile ja bym dał aby Barca w niedzielę zdobyła 3 punkty, ale z taką grą będzie o to cholernie trudno.