0

Ino brać tego Isco i się nie zastanawiać jak jest taka możliwość.

0

Okej, Juve bo Gigi, Atleti bo dostali dwa razy w finale, w których byli lepsi od Realu,ale jednak fajnie by było jakby nasz rodak jeden z dwóch najlepszych napastników świata zgarnął to trofeum.

4

Fajnie,że forma Bayernu rośnie jak nie my to oni niech wygrają Ligę Mistrzów i niech spiorą dupsko białym.

0

Będziesz grał o miljona?

0

Dublet biorę w ciemno.

8

Zacznijmy od tego, że gdybyśmy przegrali dzisiaj z Atletico, to to co zrobiłby Real nie miałoby większego znaczenia.

1

Śmiem twierdzić, że Real tym meczem znacznie przybliżył się do majstra. To właśnie wyjazd na La Ceramica wydawał się być najtrudniejszym który został Realowi w tym sezonie. Dokonując takiej Remontady, na tak trudnym terenie sądzę, że będzie nam bardzo ciężko odebrać ligę Realowi niestety.

1

4 doliczył hahahaha. Jakby Real remisował lub przegrywał to by 6 doliczył.

0

Ależ Comeback.

0

Szału nie było.
Minus - Busi
Plus - Ter Stegen,Neymar,trójka stoperów

1

Walką wygraliśmy ten mecz, dalej bez formy Iniesta i Busi, tak jak kolega wyżej napisał z taką grą nie mamy żadnych szans na odrobienie czterobramkowej straty z PSG.

0

Once de gala Realu na mecz z Villareal. Widać, że żarty się skończyły, obyśmy jednak to my po tej kolejce byli na czele.

0

Coś mi tu śmierdzi, autora boli, że Atleti się podłożyło.

1

Przy strzale Pique z rzutu rożnego w 43 minucie.

6

Po za nieodgwizdanym karnym na Umtitim bardzo dobre zawody.

0

Jeszcze La Rosaleda, derby Barcelony i wyjazd do Gran Canarii.

0

To Atletico spuściło z tonu, a nie my graliśmy lepiej pod koniec meczu. Komentator mówił że gospodarze zaatakują od pierwszych minut pierwszej i drugiej połowy i też tak będzie. Jeśli przetrwamy 20 minut po przerwie bez strat to wygramy ten mecz.

14

Niech główny news Was nie myli. Dzisiejszy mecz jest kluczowy, jeśli przegramy odpadamy z walki o tytuł, jeśli wygramy wszystko będzie otwarte. Vamos.

1

Eisenbichler dwa razy 18.5 i trzy razy 18, gdzie ledwo nie upadł. Stoch super lądowanie trzy razy 19, a Japończyk daje 17.5. To zdecydowało niestety.

9

Noty Eisenbichlera to parodia.

0

Będzie srebro Stoch, brąz Kota.

1

Nie Stoch, a Kot miach pecha do warunków. Maciek miał dodane prawie 5 pkt. To już norma w jego przypadku. Jestem pewien, że gdyby miał takie warunki jak Kraft byłby na czele.

3

No jak nie jest kluczowy no zaraz mnie szlak trafi. Jak taką postawę przyjmą również zawodnicy, to możemy zapomnieć o zwycięstwie z Atleti.

0

Czuję w kościach, że to będzie niesamowity konkurs dla nas. Do boju biało-czerwona armio. Oby dziś w Lahti wybrzmiał Mazurek Dąbrowkiego tego sobie i Wam drodzy Cules życzę na to dzisiejsze popołudnie. Zapinamy pasy i startujemy.

0

Oj jeden niemiec w 1 dziesiątce. Gdzie Eisenbihler?

1

Już dziś pierwszy konkurs skoków na mistrzostwach świata w Lahti. Jaką obstawiacie pierwszą trójkę?

Mój typ:

1.Stoch

2.Kraft

3.P.Prevc

2

Będzie o to niezmiernie ciężko.

0

Myślę, że w niedzielę możemy spodziewać się Atleti w pełni zmotywowane jak w drugim meczu w Pucharze Króla. Żeby ich pokonać musimy zagrać perfekcyjny mecz, jeśli zagramy bez walki i zaangażowania czeka nas kolejny łomot.

1

A Puchar Króla i tak mało ważny.

1

Niesamowite. Biali nam podaję rękę w takim momencie, gdzie już nasi byli myślami przy następnym sezonie. Na nich zawsze można liczyć. Oj ile ja bym dał aby Barca w niedzielę zdobyła 3 punkty, ale z taką grą będzie o to cholernie trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?