0

Na wariata remis, ale na futmaster za coinsy.

16

Konto usunięte XD

1

Eibar niszczy mi kupon.

0

Ale Finowie mierzą te odległości. Jestem pewien, że Żyła skoczył co najmniej metr dalej.

2

Roma psuję kupon

9

Wyniki z serii próbnej:
1.Polska - 364,8
2.Norwegia - 350,4
3.Austria - 346,9
4.Niemcy - 329,8

5

Ostatnio dał im remis

0

Jak się bawić to się bawić:
Eibar - Real x
West Ham - Chelsea x
Borussia - Bayer x

0

W klubie jest po dwóch, trzech zawodników na tą pozycję. Wszystkim drużynom przecież nie dadzą formacji z 3 obrońcami. Teraz tak było z SBC o Suareza. Escudero, Jokić, Castellano, Isma Lopez,Raul Garcia czy Echiejile z Gijon chodzili po maximum. Temu ostatniemu nawet podniesiono widełki do 20K.

0

Co jest z Baillym?

0

Jest tu jakiś kibic United?

2

Ratamahatta to Ty fajny jesteś nazywając Suareza Gepetto po pamiętnym meczu na Anoeta po golu samobójczym Alby. Wiedziałem, że w końcu odpali, musiałeś nie widzieć jego meczów w Liverpoolu, a także jego meczu przed zawieszeniem z Anglikami kiedy w pojedynkę wygrał Urugwajowi im ten mecz. Pozdro.

0

Po kilku LO i PO z każdej z drużyn Bundesligi.

1

1.65

0

1.Polska
2.Niemcy
3.Norwegia
4.Austria
5.Japonia
6.Słowenia
7.Finlandia
8.Rosja
9.Czechy
10.Szwajcaria
11.Stany Zjednoczone
12.Kazachstan
Tak to widzę.

0

Japońce wyprzedzą Słoweńców.

24

Torres na fb
"Dziękuję wszystkim za wsparcie, to był tylko lekki szok. Mam nadzieję wrócić wkrótce."

0

"Nie wiem w sumie"

0

Żyła nie wie co się dzieje.

0

Jak by nie było tych śmiesznych przeliczników za wiatr to cieszylibyśmy się ze złotego medalu Piotrka.

12

Jaka porażka, mamy medal Piotrka. Najbardziej chciałem aby to właśnie on zdobył medal.Zobaczcie jaki on jest wzruszony.

1

Na sport.pl jest

0

Boję się że Kraft jest po za zasięgiem wszystkim skoczków na tą chwilę.W serii próbnej wyprzedził drugiego Żyłę o ponad 7 punktów.

0

Może trochę zabawy. Jak obstawiacie dzisiaj pierwszą dziesiątkę konkursu MŚ w Lahti?
Moja jest taka.
1.Kraft
2.Prevc
3.Stoch
4.Fettner
5.Wellinger
6.Stjernen
7.Eisenbichler
8.Kot
9.Hayboeck
10.Ito

4

Według mnie Iniesta powinien się ogrywać po kontuzji właśnie w takich meczach jak dzisiaj, a nie że przychodzi co do czego, najważniejszy mecz w sezonie i prezentuję się bardzo słabo.

0

Wystarczy wygrać na boisku treningowym i liga jest nasza.

0

W mojej ankiecie, wszystkie 3 punkty były podane. Brakowało tylko bramki po rykoszecie na wagę zwycięstwa.

0

Ludzie Real gra w dziesiątkę, ten mecz jest już dla nich przegrany.

0

Panowie i panie zależymy od siebie nie musimy patrzeć na Real. Piękne zakończenie tego dnia.

0

Może jakaś szybka ankieta na stronę.
Jak Real strzeli dzisiaj zwycięskiego gola:
-po karnym z kapelusza
-po rykoszecie
-ze spalonego
-po wrzutce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?