kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Leganes też obstawili 2-1 i bramkę dającą zwycięstwo w ostaniej minucie? Większych bzdur nie słyszałem. Mundo na propsie
0
Sobota.
0
Barca przed tamtym meczem z Realem trzaskała wszystkich jak chciała. A teraz ze słabiutkim Leganes się męczy.
0
Oglądałeś ostatnie mecze Barcy, czy dopiero zaczęłeś kibicować?
0
Mateu Chaos*
0
Dwie 2.
0
Nick podaj.
3
Świtoń czy Pietrzak? Milionerzy ;)
1
No co ty?
0
Niestety Messi może nie doczekać Xaviego na ławce trenerskiej Barcy.
0
Nie
4
Już wszystkie rozlane.
1
Tak jest mamy to.
Dalej wierzmy, że z taką grą i z tym trenerem i z Andre Gomesem przejdziemy PSG. Po meczu w Paryżu zostałem zhejtowany, gdyż powiedziałem, że nie wierzę w awans.
"90 minut i Camp Nou" tralalatralala
2
Real i poważne wtopy?
2
Nie wiem jak jest u Was, ale muszę przyznać, że po meczu z PSG jeszcze z większą niecierpliwością czekam na mecz Barcy.
0
Cieszy forma Valencii przed meczem z Realem.
0
Wyobrażacie sobie Messiego, po takim mecz jak z PSG? On dzisiaj będzie nie do zatrzymania.
2
Kung Fu Pazdan w Milionerach.
0
Hector zagrał wczoraj bardzo słaby mecz na Alianz.
30
W czym Suarez był lepszy od Messiego? Obaj zagrali fatalnie, obaj zasłużyli na najniższą z możliwych ocen.
2
Gdyby utrzymał poziom do końca meczu byłby MVP. Ale gdzieś od 50 minuty wszedł na poziom,.który prezentuję już od dłuższego czasu, czyli strata za stratą, podanka za plecy, machanie łapkami.
0
Wiecie czym Real wygrywa te mecze? Oni mają pomoc na bardzo wysokim poziomie. Modrić jest idealnym środkowym pomocnikiem, inteligentny, powalczy, świetny odbiór, przegląd pola, uderzenia. Ciężko znależć u niego jakąś wadę. Kross to samo, niesamowity przegląd pola, kreuję grę no i Casemiro, uzupełni każdą lukę, jest tam gdzie ma być i na dodatek świetny odbiór. Jeśli ta trójka gra, Real naprawdę ciężko pokonać. Jeśli zaś jeden z tych zawodników wypadnie, każdy może ich pokonać.
0
Oczywiście, już poprawione.
4
Myślę, że w 1/4 zagrają zespoły: Realu,Bayernu,Atletico,Borussi,PSG,Sevilli,Monaco,Juve
Ta Liga Mistrzów może być naprawdę bardzo interesująca, szkoda że prawdobodobnie już bez naszych, ale naprawdę zapowiada się ciekawie.
3
Do 50 minuty jeden z lepszych na boisku. Potem przezentował już jednak swój normalny poziom.
0
Benzema zrobił wszystko jak powinien w tej sytuacji.
6
James na dwumetrowym spalonych, i jeszcze kiwa palcem nie zgadzając się z arbitrem. No trzymajcie mnie.
0
No możliwe.
1
Insignie trzymają, szarpią, kopią, przewracają, a on że gramy dalej.
2
Pomocnik musi podejmować ryzykowne decyzje.