0

Z Leganes też obstawili 2-1 i bramkę dającą zwycięstwo w ostaniej minucie? Większych bzdur nie słyszałem. Mundo na propsie

0

Sobota.

0

Barca przed tamtym meczem z Realem trzaskała wszystkich jak chciała. A teraz ze słabiutkim Leganes się męczy.

0

Oglądałeś ostatnie mecze Barcy, czy dopiero zaczęłeś kibicować?

0

Mateu Chaos*

0

Dwie 2.

0

Nick podaj.

3

Świtoń czy Pietrzak? Milionerzy ;)

1

No co ty?

0

Niestety Messi może nie doczekać Xaviego na ławce trenerskiej Barcy.

0

Nie

4

Już wszystkie rozlane.

1

Tak jest mamy to.
Dalej wierzmy, że z taką grą i z tym trenerem i z Andre Gomesem przejdziemy PSG. Po meczu w Paryżu zostałem zhejtowany, gdyż powiedziałem, że nie wierzę w awans.
"90 minut i Camp Nou" tralalatralala

2

Real i poważne wtopy?

2

Nie wiem jak jest u Was, ale muszę przyznać, że po meczu z PSG jeszcze z większą niecierpliwością czekam na mecz Barcy.

0

Cieszy forma Valencii przed meczem z Realem.

0

Wyobrażacie sobie Messiego, po takim mecz jak z PSG? On dzisiaj będzie nie do zatrzymania.

2

Kung Fu Pazdan w Milionerach.

0

Hector zagrał wczoraj bardzo słaby mecz na Alianz.

30

W czym Suarez był lepszy od Messiego? Obaj zagrali fatalnie, obaj zasłużyli na najniższą z możliwych ocen.

2

Gdyby utrzymał poziom do końca meczu byłby MVP. Ale gdzieś od 50 minuty wszedł na poziom,.który prezentuję już od dłuższego czasu, czyli strata za stratą, podanka za plecy, machanie łapkami.

0

Wiecie czym Real wygrywa te mecze? Oni mają pomoc na bardzo wysokim poziomie. Modrić jest idealnym środkowym pomocnikiem, inteligentny, powalczy, świetny odbiór, przegląd pola, uderzenia. Ciężko znależć u niego jakąś wadę. Kross to samo, niesamowity przegląd pola, kreuję grę no i Casemiro, uzupełni każdą lukę, jest tam gdzie ma być i na dodatek świetny odbiór. Jeśli ta trójka gra, Real naprawdę ciężko pokonać. Jeśli zaś jeden z tych zawodników wypadnie, każdy może ich pokonać.

0

Oczywiście, już poprawione.

4

Myślę, że w 1/4 zagrają zespoły: Realu,Bayernu,Atletico,Borussi,PSG,Sevilli,Monaco,Juve

Ta Liga Mistrzów może być naprawdę bardzo interesująca, szkoda że prawdobodobnie już bez naszych, ale naprawdę zapowiada się ciekawie.

3

Do 50 minuty jeden z lepszych na boisku. Potem przezentował już jednak swój normalny poziom.

0

Benzema zrobił wszystko jak powinien w tej sytuacji.

6

James na dwumetrowym spalonych, i jeszcze kiwa palcem nie zgadzając się z arbitrem. No trzymajcie mnie.

0

No możliwe.

1

Insignie trzymają, szarpią, kopią, przewracają, a on że gramy dalej.

2

Pomocnik musi podejmować ryzykowne decyzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?