kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba inny mecz oglądasz, Piotrek narazie na plus, kreruję grę Napoli.
2
Widzieliście kontakt na Ronaldo, bo ja chyba ślepy jestem.
0
Na którym jest ZDF w telewizji orange?
0
Tak.
3
Powiem szczerzę, że na awans nie liczę, ale jako wierny kibic Barcy usiąde 8 marca przed telewizorem i będę czekał na cud.
0
Wierzyłem z Bayernem, wierzyłem z Bilbao. Teraz też chciałbym wierzyć, ale nie mam argumentów po za Messim, że damy radę awansować. Więc niestety muszę zaznaczyć nie.
0
Leganes zapłaci rachunek.
2
Śniło mi się dzisiaj, że dostaliśmy 0-4 od PSG. Oby to był tylko i sen i nasi pokażą dzisiaj moc. VAMOS!
1
Takimi meczami Messiego, Ronaldo zdobywa złotą piłkę.
4
Hahaha dobry filmik, ale tego co napisałeś już do końca nie rozumiem.
0
Jedziecie po Gomesie, a nie zauważyliście że Suarez z Roberto nie dojechali na mecz.
0
http://www.sport.pl/pilka/5,65041,21374972.html?i=12
Podsiadło zagrał dzisiaj koncert na Parc de Princes.
1
Gówno mnie obchodzi co zrobi jutro Madryt.
My daliśmy dupy i nawet jak Real odpadnie z Napoli to niewiele zmienia. W lidze ma przewagę przed nami, jedyny plus, że nie obronią Ligi Mistrzów, ale cholera to Barca miała im odebrać plakietkę najlepszej drużyny globu.
0
"Nie możesz spać i myśleć
A na twe oczy łza wściekłości się ciśnie"
Wrócimy silniejni! Visca el Barca!
0
Wsiada do autobusu właśnie i udaję się na lotnisko.
16
Włącz sobie powtórkę meczu i zobacz na grę PSG. Uwierz mi, że zrozumiesz, że nasze szansę na awans są naprawdę znikome.
0
Będzie cholernie trudno, tylko kataklizm może odebrać PSG awans.
0
Padła niestety.
0
Kto mówi, że powinien być karny po zagraniu Neymara to chyba na mocnych środkach oburzających jest.
0
Najśmnieśniejsze będzie jak ktoś po takim meczu będzie mówił o remontadzie. Nie oszukujmy, ale z taką grą możemy zapomnieć o czymkolwiek.
1
Po 20:45 to tam będzie pokaz slajdów.
1
http://wyznajemy.pl/wyznanie/39052
0
Składzik PSG, który obstawiałem wczoraj na stronie trafiłem w dziesiątkę.
3
Ktoś z was czyta Wyznajemy na fb?
Pierwszy raz z moją kuzynką to poprostu hit.
1
Ja Ferdka.
1
Cudownie.
0
No właśnie nie będziemy mogli fetować bo większość pewnie udaję się do kina na "Planetę singli"
0
Sądze, że po wczorajszym treningu kiedy to koledzy z drużyny się z niego śmieli, dzisiaj już ten koper zgolił.
0
Ktoś chętny na meczyka w Fifę17 przed meczem Barcy na rozluźnienie atmosfery? Xbox One.
3
Serio walentynki dzisiaj?