0

Chyba inny mecz oglądasz, Piotrek narazie na plus, kreruję grę Napoli.

2

Widzieliście kontakt na Ronaldo, bo ja chyba ślepy jestem.

0

Na którym jest ZDF w telewizji orange?

0

Tak.

3

Powiem szczerzę, że na awans nie liczę, ale jako wierny kibic Barcy usiąde 8 marca przed telewizorem i będę czekał na cud.

0

Wierzyłem z Bayernem, wierzyłem z Bilbao. Teraz też chciałbym wierzyć, ale nie mam argumentów po za Messim, że damy radę awansować. Więc niestety muszę zaznaczyć nie.

0

Leganes zapłaci rachunek.

2

Śniło mi się dzisiaj, że dostaliśmy 0-4 od PSG. Oby to był tylko i sen i nasi pokażą dzisiaj moc. VAMOS!

1

Takimi meczami Messiego, Ronaldo zdobywa złotą piłkę.

4

Hahaha dobry filmik, ale tego co napisałeś już do końca nie rozumiem.

0

Jedziecie po Gomesie, a nie zauważyliście że Suarez z Roberto nie dojechali na mecz.

0

http://www.sport.pl/pilka/5,65041,21374972.html?i=12
Podsiadło zagrał dzisiaj koncert na Parc de Princes.

1

Gówno mnie obchodzi co zrobi jutro Madryt.
My daliśmy dupy i nawet jak Real odpadnie z Napoli to niewiele zmienia. W lidze ma przewagę przed nami, jedyny plus, że nie obronią Ligi Mistrzów, ale cholera to Barca miała im odebrać plakietkę najlepszej drużyny globu.

0


"Nie możesz spać i myśleć
A na twe oczy łza wściekłości się ciśnie"
Wrócimy silniejni! Visca el Barca!

0

Wsiada do autobusu właśnie i udaję się na lotnisko.

16

Włącz sobie powtórkę meczu i zobacz na grę PSG. Uwierz mi, że zrozumiesz, że nasze szansę na awans są naprawdę znikome.

0

Będzie cholernie trudno, tylko kataklizm może odebrać PSG awans.

0

Padła niestety.

0

Kto mówi, że powinien być karny po zagraniu Neymara to chyba na mocnych środkach oburzających jest.

0

Najśmnieśniejsze będzie jak ktoś po takim meczu będzie mówił o remontadzie. Nie oszukujmy, ale z taką grą możemy zapomnieć o czymkolwiek.

1

Po 20:45 to tam będzie pokaz slajdów.

1

0

Składzik PSG, który obstawiałem wczoraj na stronie trafiłem w dziesiątkę.

3

Ktoś z was czyta Wyznajemy na fb?
Pierwszy raz z moją kuzynką to poprostu hit.

1

Ja Ferdka.

1

Cudownie.

0

No właśnie nie będziemy mogli fetować bo większość pewnie udaję się do kina na "Planetę singli"

0

Sądze, że po wczorajszym treningu kiedy to koledzy z drużyny się z niego śmieli, dzisiaj już ten koper zgolił.

0

Ktoś chętny na meczyka w Fifę17 przed meczem Barcy na rozluźnienie atmosfery? Xbox One.

3

Serio walentynki dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?