kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ramos "Może zmienię kiedyś swój numer na koszulce na 93" A to śmieszek, niech jeszcze przefarbuje się na czerwono.
0
Obstawiam taki skład PSG:
Trapp,Meunier,Marquinhos,Kimpembe,Kurzawa,Veratti,Matuidi,Rabiot,Di Maria,Cavani,Draxler.
0
Jak myślicie kto zagra na środku obrony w PSG jutro obok Marquinhosa pod nieobecność Silvy?
4
Mieszanką Iniesty? Trochę poniosło naszego portugalskiego Xaviego :D
1
Gameplay naprawdę na niskim poziomie, ale ogólnie fifa jako gra, te wszystkie tryby na wielki plus.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze słyszałem, że kibice Alaves śpiewali tą samą przyśpiewkę co piłkarze Chapecoense po awansie do finału Sudamericana. Czy po prostu to jakaś ich przyśpiewka? Przy pierwszej bramce dla Barcy kibice ją śpiewają.
13
Suarez nie uczestniczył tylko w bramce Messiego.
Dwie bramki
Dwie Asysty
Kluczowe podanie do Leo przy swojaku Alexisa.
Po prostu dzik!
0
No właśnie nie fajnie generale.
0
Mówie pogram sobie w fifę dla odstresowania. Jestem w 3 lidze. Wygrałem wczoraj gładko 5 spotkań, a dzisiaj, kiedy mi brakowało 3 do awansu, dwa zremisowałem i 3 przegrałem. Odstawiam sobie tą przyjemnośc grania w tą grę przez jakiś czas.
0
Na fb pisali że fejk z tą kostką.
0
W poniedziałek rano
1
Widzieliście komentarz na sport.pl bo bramce Ronaldo? Cistiano strzela bramkę, podobną do tej co dzisiaj strzelił Messi tylko w tym przypadku nie widać większego błędu bramkarza.
3
Czekajcie. Już włączam.
0
MŚ? Sirigu grał na MŚ? Włosi przecież Buffona mają.
0
Zobacz co ludzie piszą na dole. Niestety prawda.
0
Jest szansa na stratę punktów Realu. Jedynymi którzy wyjdą w podstawowym składzie i mogą strzelić bramki na El Sadar jest tylko dwóch Ramos i Modrić. Trzeba na nich uważać.
0
Szkole się.
0
No gdzie zwichnięcie. To jest złamanie kości strzałkowej na pierwszy rzut oka. Pół roku przerwy.
0
Teraz czytam ten komentarz :(
0
Go go Chape na trybunach?
0
Co ja słyszę? Go Go Chape?
Świetne zachowanie kibiców.
0
Jedyne co może nie wejśc to Wisła.
0
O to chyba możesz już przestać wierzyć. Nie ma szans, żeby Real dzisiaj stracił punkty.
0
A Prevc nie dostał.
0
Coś czuję że Kot będzie 5.
0
Najpierw zmień Azpi za Shawa. Potem idż w kierunku zmiany środka pola. Najbliżej bramki dałbym Youre, Eriksen może zostać,za Gundogana Kante. A jak Cię teraz nie stać to daj Cana do środka lub Maticia.
1
A czasami następna liga weekendowa nie ma wymagań, że 16 zawodników musi być z BPL. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
0
Daj Taha za Dragovicia lub Topraka.
0
Dragowicia wywal.