kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajną bluzę ma Ney (0:11)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
"Ronaldo przyjedzie na Camp Nou w dobrej formie" hahaha Co oni ćpają?
2
Raczej Ter Stegen powinien grać na czas.
0
Jak myślicie Ney wybiegnie jutro w podstawowej jedenastce mając na uwadze,że może nie zagrać w klasyki?
p.s Mam nadzieję, że Ramos dzisiaj bez kartki.
0
Peter Prevc już deklasuję. On jest niesamowity
2
Leo może grać nawet w kaloszach. Wielkiej różnicy nie będzie.
0
Oby Iniesta grał jak najdłużej. Jego odejście to będzie ogromny cios dla Barcy. Brakuję go strasznie.
0
Tymczasem w Londynie Krychowiak sprokurował karnego.
1
Krychowiak?
8
Toure strzela dla City. To on jeszcze gra?
0
Poszukuję osoby grające w FUT17 na xboxie one. Podawać gt (nick) z xboxa one w komentarzach.
3
Według Tomaszewskiego wręcz przeciwnie.
34
Komentator do Grosickiego:
Czy mecz powinien być przerwany po uderzeniu petardy w Lewandowskiego?
Odpowiedź Grosika w stylu Maszyny:
Nie, nie jakby mecz przerwali to by mi bramki nie uznali :D
1
Nie wiem gdzie Ty tu widzisz błąd.
7
6 biorę w ciemno.
11
To czas na Barcelonę, aby zasiadła na zimę w cieplutkim fotelu lidera.
13
Tomaszewski znowu krytykuję Zielińskiego. Jeden z najlepszych na boisku, a on że dzisiaj najsłabszy punkt.
0
Według mnie nie był za bardzo widoczny. Nie miał tego ciągu na bramkę jaki miał Grosik.
6
Ciężko nie wygrać z drużyną "bez trenera"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Moje oceny:
Fabiański: 7
Piszczek: 9
Pazdan: 8
Glik: 8
Jędrzejczyk: 7.5
Błaszczykowski: 7
Krychowiak: 5,5
Linetty: 4
Grosicki: 8
Zieliński: 8
Lewandowski: 9
0
Góralski? On nie miał być na kadrze?
0
Góral wejdzie?
2
Ale mamy kocura na wiele lat. Zielu jest niesamowity.
0
W końcu ktoś mnie popiera.
0
Jak by grał tak we wszystkich meczach to jak najbardziej.
0
Nie no trzeba szczerze sobie przyznać że Linety nie wytrzymał presji. Nawałka czas na pierwszą zmianę.
0
Ci jeszcze gwiźdzą.
2
Po fenomenalnym rajdzie w stylu... ahh nie chcę już porównać - Borek
Chyba wszyscy wiemy kogo miał na myśli