kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Starrk Owszem, myślę, że byłoby trochę ostrzej, ale luźnej rozmowy i dobrego humoru też by nie zabrakło.
3
Oho, widze że rycerzyki Rafała już się uaktywnili po tym jak Stanowski przedstawił Nawrockiego w nieco innym świetle niż to, do którego przyzwyczaiła nas kampania wyborcza. Prawda jest taka, że Nawrocki na pewno dużo zyska tym wywiadem. Ludzie mieli okazję zobaczyć go z innej strony niż ta, gdzie jawił się jako nijaki, bezbarwny, wręcz przypominający chodzącego robota czy drętwy performer.. Uważam, że Trzaskowski popełnia duży błąd, nie pojawiając się w Kanale Zero to mogłaby być dla niego szansa, żeby pokazać się w mniej telewizyjnej, a bardziej ludzkiej wersji, tak jak to zrobił Nawrocki.
2
@Luciano99 żebys Ty taki geroj na stronie Realu był, a nie wyzywasz Lewego od drewniaków :P
3
@Andi18 z Valladolid to sobie powinniśmy drugim składem poradzić
0
Znany jest już terminarz? Pierwszy mecz gramy we wtorek czy w środę?
1
Szkoda Aston Villi wczoraj bo dzisiaj już byśmy wiedzieli że kadrowicz Michała Probierza zdobędzie w tym roku LM
13
Myślę że jest to idealny czas by przypomnieć sobie słowa Carlo Ancelottiego po przegranym meczu z Liverpoolem 27 listopada..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaka szkoda że pierwszy mecz gramy na Monjuic. Będę w tym terminie w Mediolanie i bym zapłacił każde pieniądze żeby zobaczyć naszych chłopaków z trybun Giuseppe Meazzy. No nic pozostaje oglądanie meczyku wśród kibiców Interu w barze w Mediolanie.. Brać szalik Barcelony?
0
@Misiek22 tam byl taki sam karny jak dla Arsenalu
0
@dmcteam my na awans stawialiśmy nie na wygraną
1
Lewis-Skelly jest fenomenalny
0
Wolałbym ten Bayern w półfinale
0
@krzysiekVeB Dosłowniee, Real sztycha w tym meczu nie może zrobić
0
A człowiek już chciał iść spać
0
Ten Lewis-Skelly to Pan piłkarz
0
Słabiutko Real wygląda. Nie zapowiada się na remontade. Barcelona w takich meczach nie dawała przeciwnikowi wyjść z własnej połowy. Pamiętne mecze z Milanem i ten Leo
1
Stówka na Real rzucona. Mam nadzieję, że nie będe bogatszy dzisiejszego wieczora.
1
@Roobo Byłoby za pieknie gdyby tak to wygladało
1
@Borry jeśli chodzi o ofensywę to tak. Nie ma surowszego bocznego obrońcy na takim poziomie w ofensywie od Martina
0
@Ghostface Pierwszy raz widziałem u niego taką akcje, że ściął do środka i minął przeciwnika i tak co z tego że to zrobił jak potem fatalnie podał aż złapałem się za głowę jak można tak spierniczyć akcje po udamym dryblingu, dobrych dośrodkować Martina w tym sezonie to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki więc również w tym bym się nie rozpędzał. Chłop jest przeciętny i jeśli za 2/3 lata będzie w tym klubie to będę zaskoczony
0
@szela1899 jesli Martin będzie coś "ala Kounde" to pójdę na kolanach do Częstochowy (mam około 400 kilometrów)
0
@norbi77 no to jak my się zadowalamy takim występem Martina, to jakie my musimy miec oczekiwania względem niego? Nie widzę w nim kompletnie żadnych zalet no może poza tym że szybko biega
0
@esem91 chłop się gubi, jest elektryczny, nie trzyma linii spalonego, a w ofensywie bo prostu nie ma żadnych zalet, chyba jeszcze nie widziałem na takim poziomie bocznego obrońcy który jest aż tak surowy w ofensywie
0
@norbi77 uważasz że dzisiaj zagrał dobry mecz??
1
Na Celte trzeba wymyśleć coś innego jak zastąpić Balde bo jeśli Martin zagra z Realem to może to się skończyć tragicznie. Chłop odstaje poziomem i tę róznice niestety widać gołym okiem. Szkoda że Flick nie daje szansy Fortowi bo byśmy z nim mogli coś pokombinować..
0
Tylko on może sprawić że Raphinha wróci do formy.
1
@norbi77 cały mecz grał dramat
2
Czy jakiś kibic może kupić koszulkę z numerem 11 z nazwiskiem Williams JR i wrzucić to do mediów?
0
Dwie kolejne setki dla Villi. PSG nie istnieje