3

@Starrk Owszem, myślę, że byłoby trochę ostrzej, ale luźnej rozmowy i dobrego humoru też by nie zabrakło.

3

Oho, widze że rycerzyki Rafała już się uaktywnili po tym jak Stanowski przedstawił Nawrockiego w nieco innym świetle niż to, do którego przyzwyczaiła nas kampania wyborcza. Prawda jest taka, że Nawrocki na pewno dużo zyska tym wywiadem. Ludzie mieli okazję zobaczyć go z innej strony niż ta, gdzie jawił się jako nijaki, bezbarwny, wręcz przypominający chodzącego robota czy drętwy performer.. Uważam, że Trzaskowski popełnia duży błąd, nie pojawiając się w Kanale Zero to mogłaby być dla niego szansa, żeby pokazać się w mniej telewizyjnej, a bardziej ludzkiej wersji, tak jak to zrobił Nawrocki.

2

@Luciano99 żebys Ty taki geroj na stronie Realu był, a nie wyzywasz Lewego od drewniaków :P

3

@Andi18 z Valladolid to sobie powinniśmy drugim składem poradzić

0

Znany jest już terminarz? Pierwszy mecz gramy we wtorek czy w środę?

1

Szkoda Aston Villi wczoraj bo dzisiaj już byśmy wiedzieli że kadrowicz Michała Probierza zdobędzie w tym roku LM

13


Myślę że jest to idealny czas by przypomnieć sobie słowa Carlo Ancelottiego po przegranym meczu z Liverpoolem 27 listopada..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaka szkoda że pierwszy mecz gramy na Monjuic. Będę w tym terminie w Mediolanie i bym zapłacił każde pieniądze żeby zobaczyć naszych chłopaków z trybun Giuseppe Meazzy. No nic pozostaje oglądanie meczyku wśród kibiców Interu w barze w Mediolanie.. Brać szalik Barcelony?

0

@Misiek22 tam byl taki sam karny jak dla Arsenalu

0

@dmcteam my na awans stawialiśmy nie na wygraną

1

Lewis-Skelly jest fenomenalny

0

Wolałbym ten Bayern w półfinale

0

@krzysiekVeB Dosłowniee, Real sztycha w tym meczu nie może zrobić

0

A człowiek już chciał iść spać

0

Ten Lewis-Skelly to Pan piłkarz

0

Słabiutko Real wygląda. Nie zapowiada się na remontade. Barcelona w takich meczach nie dawała przeciwnikowi wyjść z własnej połowy. Pamiętne mecze z Milanem i ten Leo

1

Stówka na Real rzucona. Mam nadzieję, że nie będe bogatszy dzisiejszego wieczora.

1

@Roobo Byłoby za pieknie gdyby tak to wygladało

1

@Borry jeśli chodzi o ofensywę to tak. Nie ma surowszego bocznego obrońcy na takim poziomie w ofensywie od Martina

0

@Ghostface Pierwszy raz widziałem u niego taką akcje, że ściął do środka i minął przeciwnika i tak co z tego że to zrobił jak potem fatalnie podał aż złapałem się za głowę jak można tak spierniczyć akcje po udamym dryblingu, dobrych dośrodkować Martina w tym sezonie to mógłbym policzyć na palcach jednej ręki więc również w tym bym się nie rozpędzał. Chłop jest przeciętny i jeśli za 2/3 lata będzie w tym klubie to będę zaskoczony

0

@szela1899 jesli Martin będzie coś "ala Kounde" to pójdę na kolanach do Częstochowy (mam około 400 kilometrów)

0

@norbi77 no to jak my się zadowalamy takim występem Martina, to jakie my musimy miec oczekiwania względem niego? Nie widzę w nim kompletnie żadnych zalet no może poza tym że szybko biega

0

@esem91 chłop się gubi, jest elektryczny, nie trzyma linii spalonego, a w ofensywie bo prostu nie ma żadnych zalet, chyba jeszcze nie widziałem na takim poziomie bocznego obrońcy który jest aż tak surowy w ofensywie

0

@norbi77 uważasz że dzisiaj zagrał dobry mecz??

1

Na Celte trzeba wymyśleć coś innego jak zastąpić Balde bo jeśli Martin zagra z Realem to może to się skończyć tragicznie. Chłop odstaje poziomem i tę róznice niestety widać gołym okiem. Szkoda że Flick nie daje szansy Fortowi bo byśmy z nim mogli coś pokombinować..

0


Tylko on może sprawić że Raphinha wróci do formy.

1

@norbi77 cały mecz grał dramat

2

Czy jakiś kibic może kupić koszulkę z numerem 11 z nazwiskiem Williams JR i wrzucić to do mediów?

0

Dwie kolejne setki dla Villi. PSG nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?