kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuchar śmietankowych XD w którym roku?
0
To kibice BVB krzyczeli Pedri Pedri?
0
Ależ Donauruma broni. Villa już powinna prowadzić 5-2
0
Po co ten Pedri
0
Ale Villa ciśnie PSG
0
I co dalej gacie pełne?
0
@Salchent bardzo spokojni, zaraz wejdzie Pedri i Inigo i bedzie spokój
0
@NerwowyFistaszek przecież sytuacja Kounde to była setka
2
Ależ ze spokojem sobie ten meczyk Barcy oglądam dzisiaj. Bramka BVB nic w tej kwestii nie zmieniła. Spodziewałem się że tak to może dzisiaj wyglądać, gdyby nie fatalne zachowania Kounde i Raphinhi już w ogóle byłby totalny spokój, a tak pewnie Flick wpuści zaraz Pedriego i Inigo
4
Idziecie na swój pierwszy wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny w LM a tam zamiast hymnu Ligi Mistrzów puszczają hymn Ligi Europy..
0
To prawda że w meczu Villa-PSG zamiast hymnu LM puszczono hymn Ligi Europy?
0
Po twarzach graczy BVB można zauważyć kompletny brak wiary. Czuję luźny mecz dzisiaj
3
Pedri odpoczywa. Super informacja
0
Czuję bardzo dużo spokoju przed dzisiejszym meczem. W moim mniemaniu dzisiejszy mecz to tylko formalność. Byleby nie przegrać z Wojtkiem w składzie i stracić jak najmniej sił. Dawać już ten półfinał i większe emocje.
1
@Borneo jak Ty nie zagłosujesz na Trzaskowskiego to ja już nie wiem jak trzeba uwielbiać Trzaskowskiego żeby na niego zagłosować i jak to możliwe że takich ludzi jest ponad 30%.w kraju Większego zwolennika Rafała na tej stronie od Ciebie nie ma
5
@Katalonik97 Pedri to powinien od początku na ławce być
1
@macio_944 PIS - Tarczyński lub Czarnek
3
Ależ mnie zawiódł Mentzen wczoraj. Na tyle że zastanawiam się czy oddać na niego głos. Na wiecach, w mediach i na debacie cały czas o tym samym, jakby mu się płyta zacięła. Bosak po prostu bije go na głowę i Konfederacja popełniła wielki błąd wystawiając Mentzena zamiast Bosaka. Na plus za to Marek Jakubiak, pamiętam go już z poprzednich wyborów i też chłop rozsądnie i mądrze mówił.
0
Ciekawe jakie dzisiaj pytania zada Hołownia, Nawrockiemu i czy Tadeusz tym razem się przygotuje
0
@lithotripter jaka róznica meczy między Edwardsem a Currym?
0
Los Angeles Clippers 82-81 Golden State Warriors przed 4 kwartą. Przegrany tego pojedynku zagra w Play-in wygrany bezspośrednio awansuje do Play-off.
0
@BezglutenowyPedri jest po prostu elektryczny i nie daje tyle do przodu co Balde, Martin jest naprawdę surowy w ofensywie, tyle że w defensywie mało wiele ogarnia i jest walczakiem
8
Ależ Bosak to jest szef
On by w tych wszystkich debatach zrobił rzeź niewiniątek z tych półgłówków
0
@Soetie to kim chcesz grać?
5
Trzeba odkurzyć Forta
1
No to z Martinem na finał Pucharu Króla
2
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo
2
Wyobrażcie sobie że zamiast Raphinhi wracałby tam De Jong
2
Fenomenalny powrót Raphinhi
1
Gośc nie wie że sa powtorki? Zalosna symulka