0

@Kuchar śmietankowych XD w którym roku?

0

To kibice BVB krzyczeli Pedri Pedri?

0

Ależ Donauruma broni. Villa już powinna prowadzić 5-2

0

Po co ten Pedri

0

Ale Villa ciśnie PSG

0

I co dalej gacie pełne?

0

@Salchent bardzo spokojni, zaraz wejdzie Pedri i Inigo i bedzie spokój

0

@NerwowyFistaszek przecież sytuacja Kounde to była setka

2

Ależ ze spokojem sobie ten meczyk Barcy oglądam dzisiaj. Bramka BVB nic w tej kwestii nie zmieniła. Spodziewałem się że tak to może dzisiaj wyglądać, gdyby nie fatalne zachowania Kounde i Raphinhi już w ogóle byłby totalny spokój, a tak pewnie Flick wpuści zaraz Pedriego i Inigo

4


Idziecie na swój pierwszy wymarzony mecz swojej ukochanej drużyny w LM a tam zamiast hymnu Ligi Mistrzów puszczają hymn Ligi Europy..

0

To prawda że w meczu Villa-PSG zamiast hymnu LM puszczono hymn Ligi Europy?

0

Po twarzach graczy BVB można zauważyć kompletny brak wiary. Czuję luźny mecz dzisiaj

3

Pedri odpoczywa. Super informacja

0

Czuję bardzo dużo spokoju przed dzisiejszym meczem. W moim mniemaniu dzisiejszy mecz to tylko formalność. Byleby nie przegrać z Wojtkiem w składzie i stracić jak najmniej sił. Dawać już ten półfinał i większe emocje.

1

@Borneo jak Ty nie zagłosujesz na Trzaskowskiego to ja już nie wiem jak trzeba uwielbiać Trzaskowskiego żeby na niego zagłosować i jak to możliwe że takich ludzi jest ponad 30%.w kraju Większego zwolennika Rafała na tej stronie od Ciebie nie ma

5

@Katalonik97 Pedri to powinien od początku na ławce być

1

@macio_944 PIS - Tarczyński lub Czarnek

3

Ależ mnie zawiódł Mentzen wczoraj. Na tyle że zastanawiam się czy oddać na niego głos. Na wiecach, w mediach i na debacie cały czas o tym samym, jakby mu się płyta zacięła. Bosak po prostu bije go na głowę i Konfederacja popełniła wielki błąd wystawiając Mentzena zamiast Bosaka. Na plus za to Marek Jakubiak, pamiętam go już z poprzednich wyborów i też chłop rozsądnie i mądrze mówił.

0

Ciekawe jakie dzisiaj pytania zada Hołownia, Nawrockiemu i czy Tadeusz tym razem się przygotuje

0

@lithotripter jaka róznica meczy między Edwardsem a Currym?

0

Los Angeles Clippers 82-81 Golden State Warriors przed 4 kwartą. Przegrany tego pojedynku zagra w Play-in wygrany bezspośrednio awansuje do Play-off.

0

@BezglutenowyPedri jest po prostu elektryczny i nie daje tyle do przodu co Balde, Martin jest naprawdę surowy w ofensywie, tyle że w defensywie mało wiele ogarnia i jest walczakiem

8


Ależ Bosak to jest szef
On by w tych wszystkich debatach zrobił rzeź niewiniątek z tych półgłówków

0

@Soetie to kim chcesz grać?

5

Trzeba odkurzyć Forta

1

No to z Martinem na finał Pucharu Króla

2

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo

2

Wyobrażcie sobie że zamiast Raphinhi wracałby tam De Jong

2

Fenomenalny powrót Raphinhi

1

Gośc nie wie że sa powtorki? Zalosna symulka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?