kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Ale z tym Mam Talent akurat mu wyszło
1
@Ryoumen czas spać :D
0
@Encore no dokładnie tak jak koledzy napisali to platformerska gazeta, tym bardziej dziwi wynik Stano
1
Ankieta dla gazety.pl kto według czytelników wypadl najlepiej podczas wieczoru debat:
1. Stanowski 37% (10600 glosów)
2. Trzaskowski 26% (7500 glosów)
3. Hołownia 17% ( 5000 glosów)
Stanowski ledwo został politykiem, a już bije na głowę starych wyjadaczy
33
Też macie wrażenie że Bosak by tutaj pozamiatał wszystkich? Format debaty był po prostu stworzony pod niego. Szkoda, że nie startuje bo mielibyśmy jakiś przyzwoity wybór, a tak rzut kamieniem..
0
@Szmulek no bo na moje to są konfiarze
3
@Comentateiro i wymiana zdań Trzaskowskiego z prowadzącymi debate
- To było dojrzewanie
Rafał: Słucham?
- Ten serial nazywał się dojrzewanie nie dorastanie
Rafał: Dorastanie
0
@Szmulek ale kto powiedział że dobrze wypadł? Stano tylko powiedział że na plus zaskoczył go Nawrocki bo wcześniej według niego nie wydawał się ani trochę charyzmatyczny, a w studiu powiedzieli że nie zgodziliby się z wypowiedzią Stanowskiego
2
Czemu Stano tak blisko stoi?
1
Hahaha to Trzaskowskiemu wyszło +1
10
Dlaczego nikt nie bierze "na siebie"?
0
@Rifek nie no na jedno odpowiedział o to która stolice odwiedzi w pierwszej kolejności
7
Mój ranking tej debaty
1.Stanowski
2.Mentzen
3.Biejat (przez odebranie flagi Rafałowi)
4.Hołownia
5.Trzaskowski
6.Nawrocki
7.Jakubiak
8.Senyszyn
9.Maciak
3
@Pawlak1992 odpowiada to za duże słowo
1
Magda pyta swoich koalicjantów czy podpisali by ową ustawę. Nie mogą sobie tego w sejmie przegadać?
0
@Popitek12 jedna odpowiedź tylko, reszta lanie wody
0
Magda chyba jak czekała z Rafałem na innych kandydatów to uzgadniała pytania z Trzaskowskim. Bo bardzo dziwne że Magda akurat Rafała pyta jak Nawrocki tam jest
13
Hołownia - "Rałał pomysłu tej debaty nie wybronisz"
1
No dobra Rafał, ale to Tusk mówił że będzie taniej
16
Hahaha Stanowski
5
Znowu Trzaskowski traci pytanie bo Nawrocki nie odpowie
0
Ajajaj Rafał się pomylił. No każdemu się zdarza
0
@Lukasz999 akurat tu zle powiedzial bo to do prezydenta nalezy ostatnie slowo
10
@matirix20 najlepszy
12
Ale że Hołownia dopiero o 22:06 wspomni o Mentzenie to bym się nie spodziewał
42
Po co oni pytają Nawrockiego jak i tak nie odpowiada na pytania
2
Hahaha to wyszło Nawrockiemu
0
Zabrakło "To się w pale nie mieści"
4
Joanna już o tej godzinie zazwyczaj śpi więc nie wymagajcie od niej skupienia
5
O niee hahaha Senyszyn co robi