2

@(C)Puyol Abelardo zawalił mecz swoją taktyką. Grali wysoką obroną bez presingu, woda na młyn dla Realu.

5

Oceny jak byśmy grali z jakimś mocarzem, panowie - to był tylko trzecioligowiec.

0

@domin682 ...i tak powinno być. Muszą tylko zrobić "rachunek sumienia" ile jest w kasie państwa oraz powiedzieć otwarcie ile lat i jakim kosztem będziemy z tego wychodzić, przedstawić program naprawczy i jego wykonawców, których będziemy mogli później z tego rozliczyć.

1

@NaFazieHitman U mnie jest legalna. Ja nie używam ale znajomi owszem i chwalą sobie, że nie muszą szukać pokątnie u dealerów (ci dostali kopala w ....)

1

Dla mnie lepiej ściągnąć Brożka z emerytury niż patrzeć na tą duńską pokrakę.

0

@siwykrb weeb.tv to jest .... spróbuj Planeta.pl
masz 3 dni darmowe

0

@jedrek7000 Nie śledzę tej ligi, mógłbyś przybliżyć, czy chciał jakichś transferów super zawodników, czy gra tym co ma i osiąga takie wyniki?

3

Cytując klasyka - w punkt!

0

@Joshi Krótszą listę można zrobić z tych, których bym zostawił:-(

1

Wynik dla mnie jest sprawą drugorzędną w tym sezonie, chcę zobaczyć walkę, zaangażowanie i serducho na boisku...ale nie widzę:-(

0

@Rastafarnianin Prawda, kilku(nastu) ją przełożyło:-)

33

Kogoś to dziwi? Przecież po odpadnięciu Realu, musi w finale ktoś ten klub reprezentować:-)

0

@Rewolucja123 Obejrzyj jeszcze raz i nie wypisuj bredni.

1

@daniel32778 Nawet Bartra, gdyby nie kontuzja skasowałby tą akcję. Zgłaszał problem chwilę przed tą akcją Bala.

1

Będą jaja, jak Brajt pozamyka japy jego hejterom dzisiaj:-)

0

@Adi90Barca O czym kolega bredzi - wymierne korzyści na treningu - co to jest???

14

@kamiVeB W jakim celu mieszasz w to Romę, to inna liga.

0

Taki cytat znalazłem;
"Idioci dzielą ludzi na komuchów i nie komuchów , a rozgarnięci na dobrych i złych, mądrych i głupich."

35

Grać swoje i punktować, Atletico wcześniej czy później dostanie zadyszki. Jeden, dwa mecze do tyłu i zrobi się nerwowo.

0

@FC1899Barca Byłem 2 razy ale w ciepłej porze. Zimą też pięknie, tylko bez łańcuchów nie wpuszczają:-(

2

@Ojciec5tkidzieci Nr 7 - finlandzki? może fiński:-)

1

@barcelonaLM Nie spodziewałem się, że Ty oglądasz ten "ściek" zwany szumnie telewizją publiczną.

0

@jedrek7000 Cóż, dyletanci przy władzy wybrani wolą innych dyletantów:-(

7

Sędziego Igora Tuleyę wezwano do prokuratury w charakterze podejrzanego!!!
I kilka komentarzy do tego wydarzenia;
"Za to, co polski rząd robi sędziom, unijne pieniądze powinny zostać odebrane natychmiast." Dodam, że nie tylko za to, co robi sędziom, ale wszystkim uczciwym, pracującym i płacącym podatki Polakom.
Unijne pieniądze należy wstrzymać całkowicie. Ci uczciwi i pracujący sobie poradzą, a pisia wsiowa klientela złożona z nierobów i nieuków może odczuje na własnej skórze co oznacza głosowanie na faszystowskie pomioty.
Sędzia Tuleja nie zrobił nic niezgodnego z prawem. To pis-dzielcy wielokrotnie , świadomie złamali prawo podczas głosowania w sali kolumnowej. To ich trzeba by było przesłuchać i ukarać. Sędzia Tuleja to jeden z nielicznych sędziów z kręgosłupem moralnym. Ziobro jako niby prawnik nie jest godzien mu nawet czyścić buty, bo się splamią .
Ciekawe co po upadku reżimu będą robić funkcjonariusze partyjni udający prokuratorów i sędziów. Naturalnym było by pozbawienie ich prawa wykonywania zawodu i odsunięcie od pracy w innych zawodach prawniczych.

1

@tmQbassive ...asysta do Griza, palce lizać:-)

1

@VamosRakieta {Przestań bzdety pisać. Skąd wiesz jakie liczby wykręciłby Puig? W jednym z meczów 3 kluczowe zrobił w kilka minut!

0

@Quavosk Dostanie szansę, przecież Pedri zaraz zostanie zajechany, jak stara kobyła:-(

1

@Coutinho007 Ja chciałbym żeby Big Sam doszedł do pełnej sprawności i formy, ależ by było, takie dwie skały ...

1

Do czego doszło, na słabiutką Huescę wychodzimy z dwoma defensywnymi pomocnikami, idź pan w .............. panie trenerze:-(((

0

@Colon Pełna zgoda... choć carpet u mnie na 6-tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?