0

@PatrykBarca Nie zgodzę się z Tobą. Zacząłeś nieźle ale potem popłynąłeś, rozwaliły mnie zapasy w kiślu:-)
Sam wiesz, że mamy kadrę na miarę walki o najwyższe cele a męczymy bułę z jakimiś ogórami w Hiszpanii, myślisz że to wina taktyki, czy jednak to, co napisałem ja, o walce i zaangażowaniu?

1

@Janiama Bo w moich i trochę później w Twoich czasach nie było statystyk, którymi niektórzy tutaj próbują mydlić oczy. Było spojrzenie trenera - co zrobiłeś sam, co dałeś drużynie i na tej podstawie miałeś skład lub nie.

0

@endriuuu2 Nigdzie nie uciekam, skoro dla Ciebie za trudne jest zrozumieć dwa zdania napisane przeze mnie, wybacz sieroto pisowska

6

Do wszystkich, którzy sikają po majtkach, że ustawieniem wygraliśmy wczorajszy mecz - TO NIEPRAWDA - wygraliśmy go walką, wybieganiem i zaangażowaniem, czego od dawna nam brakuje.
Wczoraj Messi to przykład KAPITANA, który pierwszy rusza do walki a nie chodzi ze spuszczoną głową, a widząc to, reszta zawodników - też ma wywalone

0

@endriuuu2 Jednym wpisem wyjaśniłem Ci wszystko, a Ty (jak każdy pisior z ilorazem inteligencji nie większym niż rozmiar buta) nie jarzysz.
Daj mi spokój, bo szkoda mojego czasu.

0

@endriuuu2 Skoro do Ciebie nie dotarło to co napisałem, to gdzie Ty mnie chcesz odsyłać? Sam się odeślij, najlepiej w niebyt, bye.

0

@endriuuu2 No pewnie, tylko że wtedy baryłka kosztowała 120$ a nie 30$ jak teraz a ceny benzyny podobne!!!
Kolega widzę ogląda TVPiS, która ma tą łatwość manipulacji swoimi wiernymi widzami, lol

2

@nitey Wyjechałem do Stanów w 2005 roku, wycieczka dla Żony na rocznicę ślubu... i tak przez Chicago, Sarasotę na Florydzie wylądowałem w Kalifornii w 2008 roku.
Jestem menedżerem w firmie kamieniarskiej, nietypowe prace, troszkę rzeźby - to moja działka, całkiem nieźle płatna:-)

3

@Encore Fajne popołudnie u mnie, cieplutko, to i na marzenia mi się zebrało:-)

11

Jeśli Messi chce zdobyć ZP musi praktycznie w pojedynkę przejść PSG. Ale by się narobiło gdyby tak odpłacił temu zarozumiałemu francuzikowi czwóreczką... no i bez wylewów z tyłu.

6

@LeoMessiah Wjazd nastąpił w czasie kiedy Rafinha naprawdę pokazywał, że wejdzie na wyższy poziom, ale po tej kontuzji już był tylko zjazd.

2

@Murazor Zapędziłem się, przepraszam, ale w sumie to nie było do Ciebie, tylko do naczelnego krytyka Puiga. Riki na moje oko będzie niedługo największym crackiem w pomocy.

0

@BarcaSupporter Tylko Puig, Moriba na zmianę za FdJ lub za Puiga.

0

@PatrykBarca Ustawienie powiadasz? To ja Ci odpowiem, mobilność zawodników zamyka przestrzenie a nie ustawienie. Na PSG też tak wyjdzie i jak się obsrają i będą statystować a nie biegać, to też powiesz, że ustawienie?

2

@cat_r37 Tobie miodem dupsko smarować i tak będzie gównem śmierdzieć. Nie oczekuję od Ciebie żadnej odpowiedzi w temacie Puiga, który będzie pierwszym wyborem każdego następnego trenera.

0

@arasz1819 To nie geniusz trenera, to był wybiegany i wywalczony mecz. Bardzo rzadko mamy dane oglądać taką walkę i zaangażowanie, nawet grając 433 byłby taki sam lub lepszy wynik.

0

@MaziFCB Dla mnie nadal to jest słaby trener.

9

Bardzo dziwi uprzedzenie rudego do Puiga. Nie mam nic do Moriby, bardzo dobre wejście, ale czy wejście Rikiego nie uspokoiłoby gry w środku pola? Wpuszcza go tylko wtedy, kiedy dupa mu się pali, czyli wierzy w niego i...

1

Początki Xavi miał niezbyt udane, ale jak już "kozojebcy" rozkminili o co chodzi trenerowi, to rozwalili ligę. Co by nie mówić - Xavi In i niech mi nikt nie mówi, że nie poradzi sobie ze starą gwardią. Poradził sobie jako kapitan, poradzi sobie jako trener.

1

Jeśli to nie będzie kolejny mecz "w chodzonego", to jestem spokojny o wynik.

1

@messi564 Totalna pomyłka, vide - Gomes. Chętnie to odszczekam, jeśli wypali.

0

@Kurkmen Żartujesz, czy równasz do niego?

1

@Kurkmen Ha, ha - z cyklu - złote myśli KRETYNA:-)

1

@BARCA1899Messi Ja też mam wątpliwości czy Koeman to właściwy człowiek na ławie trenerskiej, wolno mi?, wolno:-)

1

@Kondziubarca American Heist, Ava, Bent - Złe psy, Bez hamulców, Bez snu - Sleepless, Braven, Brudny szmal, Charlie mówi, Cichy Wspólnik, Citizen X, Cocaine Godmother, Colt 45, Columbus Circle, Criminal , Czas próby, Czerwona jaskółka, Człowiek na krawędzi (2012)
jak przypadną do gustu to daj sygnał, polecimy dalej z alfabetem:-)

4

https://x.com/PatrykWachowiec/status/1364619793349894146

teraz dopiero się obłowią, bez jakiejkolwiek ingerencji.

0

@Kondziubarca znajdę chwilę i podrzucę ci spis filmów wartych obejrzenia (dobra akcja też?)

1

@Kondziubarca "Odcięci" z 2018 roku, świetny thriller, polecam bo dzisiaj go zaliczyłem.

0

@cat_r37 Pan maruda się odezwał - właśnie tam pokazuje, że ta szansa mu się należy, trzeba tylko zobaczyć 3-4 mecze.

66

Na miejscu Koemana zebrałbym drużynę i przez 12 godzin puszczałbym im pierwszą połowę meczu, byłaby to większa dla nich kara niż ostry trening kondycyjny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?