kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Opsss, spojrzałem teraz na godzinę meczu z Cadiz i ... muszę o 5 rano być w niedzielę na nogach i po strzeleniu bramki przez Barcę knebel do ust (co by Żonki nie obudzić)... albo na obiad do restauracji:-)
23
Jeszcze wracając do sytuacji z Dembele (kto grał, ten wie), stojąc twardo na dwóch nogach dostajesz dosyć mocną piłkę, z której nogi uderzysz jeśli nie masz ułamka sekundy na poprawienie jej?
14
Mógł mieć dwóch dobrych pomocników, to zajechał Pedriego a Puiga z niezrozumiałych względów pomijał. Na ten moment Puig > Pedri. A mógł pięknie nimi rotować, minut by wystarczyło.
0
Myślicie, że taki skład w Paryżu;
Mark
Dest, Mingueza, Araujo, Firpo
Collado, Puig, Fernandes, Moriba
Dembele, Konrad
dałby bardziej ciała, niż "gwiazdy" z wczoraj?
4
Napisałem przed meczem, że chcę widzieć serducho na boisku i będzie dobrze. Niestety, serducho poszło na spacer i nasi zawodnicy wyglądali, jakby grali z Barcą Guardioli, przestraszeni, nie mający tej sportowej złości i woli walki. Tak samo było w meczu z Sevillą, gdzie po 10 minutach wiedziałem, że to wtopimy, dzisiaj te same odczucia, przykre to...
Pochettino zjadł taktycznie naszego mistera jak pączusia w tłusty czwartek. Może rzeczywiście czas na Xaviego?
0
Powinni im dojebać jeszcze ze dwie, grając na stojaka trzeba tego oczekiwać:-(
0
Poprawcie mnie jeśli się mylę - czy Alba wszystkie kartki za pyskówkę, czy jednak nie?
4
Mats
Dest, Mingueza, Lenglet, Alba
FdJ, Busi, Pedri
Dembele, Messi, Grizzi
0
@BarcaInfo ...to był sezon, w którym użytkownicy tego serwisu już zwolnili Iniestę, bo "za stary i już nic nie daje", ech...
1
@IronSanHybrid Kto oglądał Nikosia ten wie - "jak byłeś ministrem komunikacji..."
2
Odpuściłem sobie dzisiaj pracę żeby obejrzeć spokojnie meczyk. Czuję jakieś takie pozytywne wibracje, że Keylor wyciągnie z siaty z pięć sztuk, w tym ze trzy Messiego. Zresztą wynik nieważny, ważne żeby zostawili serducho na boisku i będzie dobrze.
0
@junior1905 Juniorze a może trampkarzu, ja jestem już starym oldboyem i przeżyłem od komuny po dzisiejsze czasy i coś na temat życia wiem, dlatego napisałem ten post. Z czym się nie zgadzasz, może nie napisałem prawdy?
4
@Katalonbar Wsiadaj w samolot, powinieneś zdążyć do L.A. będzie nas już dwóch:-)
0
@Ratamahatta Bredzisz... popatrz tylko do kogo trafia ten przekaz. TVN ma inteligentnych odbiorców, którzy filtrują ich materiały a TVP(ściek) jest dla mniej wybrednych odbiorców, którzy wierzą w to, co im ten shit podaje na tacy!
1
@Janiama Pamiętam jeszcze starsze czasy i wszechobecną wódę. Wiesz jak było - pij młody - nie będziesz pod.....ł, ech...:-)
0
@victor Wyjechałeś tu z Jankiem Ciszewskim... a ilu użytkowników pamięta jak komentował mecze, kilkunastu?
Dzisiejsi komentatorzy nie dorastają mu do pięt, choć Laskowskiego bardzo cenię.
0
@PanPatrykk Jeśli sprzedaż, to tylko pod warunkiem, że w jego miejsce "Hohland" :-)
0
@tmQbassive Wszystko prawda, tylko wiesz... małe dzieci, mały kłopot...
0
@taktyk93 Mam tak samo, jeżdżę ES 300h i chwalę sobie od kilku lat, no i na stacji benzynowej nie mam horrorów:-)
2
4 lutego napisałem - Myślicie że nasi ulubieńcy uraczą nas jeszcze dwoma dogrywkami w CdR?
Całkiem realne.
1
@VamosRakieta No i czego się czepiasz, przecież to zajefajna laska:-)
0
@pax Busiemu dałem wyższą ocenę niż FdJ i Pedriemu, byli bardzo nieswoi dzisiaj.
6
Co za wylew gówniarzerii. Ja tam jestem spokojny, z obecną kadrą wygranie trzech meczy z Sevillą uważałem za niemożliwe, załatwimy ich w dwóch następnych i ta gówniarzeria, która już wszystkich zwalnia będzie piała z zachwytu.
1
FdJ i Pedri oddychają rękawami, może tak Puig i Moriba?
0
@Gall Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Moja Babcia powtarzała zawsze, że za Niemca, jeśli byłeś uczciwy i pracowałeś, to raczej nie miałeś się czego obawiać, za to jak "przyszły ruskie" to była Sodoma i Gomora.
7
@Ingiel Była Nowoczesna, tylko Petru zachciało się amorów i cały misterny plan w .....u.
1
@BaroPodertos Nie zapominajmy jeszcze o punktującej regularnie Sevilli.
1
@MarioVeB! Bez dyskusji - Ana Ivanović.
https://images.app.goo.gl/8YafruqGqTzUT3Z87
0
@Fenelon Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą. Co będzie w razie jakiejś zawieruchy na świecie, myślisz że Bitcoin to jest złoto? Otóż nie, nikt wtedy wirtualnego pieniądza nie weźmie od Ciebie za kromkę chleba.
0
@Fenelon Wiesz o tym, że każda waluta w mniejszym lub większym stopniu jest oparta na zasobach cennych kruszców. Co będzie się działo kiedy krypto waluty zaczną się chwiać? Jebnie to, czy jednak nie i kto to będzie ratował i czym?