0

@Fenelon Wiesz o tym, że każda waluta w mniejszym lub większym stopniu jest oparta na zasobach cennych kruszców. Co będzie się działo kiedy krypto waluty zaczną się chwiać? Jebnie to, czy jednak nie i kto to będzie ratował i czym?

0

@FC1899Barca ...a później powtórka z lat dwudziestych i trzydziestych zeszłego wieku:-)

1

Komentarz usunięty

0

@pax Jak widać czasem i z Tobą się zgadzam, rzadko bo rzadko, ale...:-)

0

@pax ...dlatego ja dałem mu ocenę 4, jak dla mnie zszedł ze swojego poziomu prezentowanego ostatnio ale znawcy oceniają go na dwóję.

6

Pjanić i "wielki Duńczyk" out, Messi i Trink in.

0

@th@les No coś Ty, w qwizji się to obrobi żeby ciemny lud to kupił! :-)

1

@tomek8756 Nie uważam się za homofoba... ale jakieś granice muszą być, jeśli chcą, niech sobie zrobią:-)

0

@arraco w ścieku dla ciemny lud i tak to kupi

3

No i dobrze, tylko my mamy grać dogrywki? Zawsze to rywal będzie miał tyle samo w nogach i płucach:-)

3

Był kiedyś rzeźnik z Bilbao, teraz to SĄ rzeźnicy!!! Tego Fekira zaraz wyeliminują.

4

@AlwaysBlaugrana Gratuluję:-)

1

@Kapitan_SW Pomyłka. Wyłapał ją asystent a nie trener bramkarzy. Mają po jednej:-)

1

@Janiama Ja miałem zaszczyt z nim trenować na obozie w Kętach.

1

@kubix05 Ja byłem, tylko nie można nazwać tego wypoczynkiem, to był zimowy obóz kondycyjny.

1

@Kwiatek67 Dziecinada, zresztą u nas też paru by się znalazło:-(

0

@Gomess Nostalgia, kiedyś się grywało - 3 rogi - karny:-)

1

Myślicie że nasi ulubieńcy uraczą nas jeszcze dwoma dogrywkami w CdR?

0

@Keson Zdarza się, pozdrawiam:-)

1

@Keson ...a ja "rządam" żebyś popracował ze słownikiem:-)

0

Jak zobaczyłem rozgrzewającego się Pjanica, to myślałem, że Ryśka zdejmie:-)

0

@Values Chcesz powiedzieć, że to wina Busiego? Nie żartuj...

4

Widzę tutaj wielu "nadaje" na Busiego, ogarnijcie się ludzie, gdyby nie on, to kto podałby piłkę do przodu? Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.

0

@dawidz4 Płatny - NordVPN - bez niego nie mógłbym oglądać CdR w Stanach.

2

@Janiama To wcale nie jest takie nierealne. Grają z Realem, z nami i jeśli gdzieś po drodze się potkną...to może być ciekawie. Obyśmy tylko punktowali, różnie może być.

0

Chcę dzisiaj zobaczyć serducho do walki, wynik sprawą drugorzędną.

2

Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Pamiętacie za czasów Lucho jaką mieliśmy przewagę i Real wziął się do roboty a my drżeliśmy do ostatniej kolejki o mistrza.

1

@NaFazieHitman Przyjdzie czas na tych katabasów, oj przyjdzie. Będą opłotkami w tych sukniach popier........

1

@Janiama Z ciekawostek - pamiętam jak mój "staruszek" kupił Rubina i w nocy dom był pełen kolegów ojca oglądających olimpiadę w Meksyku, miałem 9 lat i to było moje pierwsze spotkanie ze sportem przez duże "S".

1

@Janiama Ja pamiętam wielkiego Górnika z Romą i wielką Legię z St.Etienne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?