kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fenelon Wiesz o tym, że każda waluta w mniejszym lub większym stopniu jest oparta na zasobach cennych kruszców. Co będzie się działo kiedy krypto waluty zaczną się chwiać? Jebnie to, czy jednak nie i kto to będzie ratował i czym?
0
@FC1899Barca ...a później powtórka z lat dwudziestych i trzydziestych zeszłego wieku:-)
1
Komentarz usunięty
0
@pax Jak widać czasem i z Tobą się zgadzam, rzadko bo rzadko, ale...:-)
0
@pax ...dlatego ja dałem mu ocenę 4, jak dla mnie zszedł ze swojego poziomu prezentowanego ostatnio ale znawcy oceniają go na dwóję.
6
Pjanić i "wielki Duńczyk" out, Messi i Trink in.
0
@th@les No coś Ty, w qwizji się to obrobi żeby ciemny lud to kupił! :-)
1
@tomek8756 Nie uważam się za homofoba... ale jakieś granice muszą być, jeśli chcą, niech sobie zrobią:-)
0
@arraco w ścieku dla ciemny lud i tak to kupi
3
No i dobrze, tylko my mamy grać dogrywki? Zawsze to rywal będzie miał tyle samo w nogach i płucach:-)
3
Był kiedyś rzeźnik z Bilbao, teraz to SĄ rzeźnicy!!! Tego Fekira zaraz wyeliminują.
4
@AlwaysBlaugrana Gratuluję:-)
1
@Kapitan_SW Pomyłka. Wyłapał ją asystent a nie trener bramkarzy. Mają po jednej:-)
1
@Janiama Ja miałem zaszczyt z nim trenować na obozie w Kętach.
1
@kubix05 Ja byłem, tylko nie można nazwać tego wypoczynkiem, to był zimowy obóz kondycyjny.
1
@Kwiatek67 Dziecinada, zresztą u nas też paru by się znalazło:-(
0
@Gomess Nostalgia, kiedyś się grywało - 3 rogi - karny:-)
1
Myślicie że nasi ulubieńcy uraczą nas jeszcze dwoma dogrywkami w CdR?
0
@Keson Zdarza się, pozdrawiam:-)
1
@Keson ...a ja "rządam" żebyś popracował ze słownikiem:-)
0
Jak zobaczyłem rozgrzewającego się Pjanica, to myślałem, że Ryśka zdejmie:-)
0
@Values Chcesz powiedzieć, że to wina Busiego? Nie żartuj...
4
Widzę tutaj wielu "nadaje" na Busiego, ogarnijcie się ludzie, gdyby nie on, to kto podałby piłkę do przodu? Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.
0
@dawidz4 Płatny - NordVPN - bez niego nie mógłbym oglądać CdR w Stanach.
2
@Janiama To wcale nie jest takie nierealne. Grają z Realem, z nami i jeśli gdzieś po drodze się potkną...to może być ciekawie. Obyśmy tylko punktowali, różnie może być.
0
Chcę dzisiaj zobaczyć serducho do walki, wynik sprawą drugorzędną.
2
Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Pamiętacie za czasów Lucho jaką mieliśmy przewagę i Real wziął się do roboty a my drżeliśmy do ostatniej kolejki o mistrza.
1
@NaFazieHitman Przyjdzie czas na tych katabasów, oj przyjdzie. Będą opłotkami w tych sukniach popier........
1
@Janiama Z ciekawostek - pamiętam jak mój "staruszek" kupił Rubina i w nocy dom był pełen kolegów ojca oglądających olimpiadę w Meksyku, miałem 9 lat i to było moje pierwsze spotkanie ze sportem przez duże "S".
1
@Janiama Ja pamiętam wielkiego Górnika z Romą i wielką Legię z St.Etienne.