0

Abstrahując od dzisiejszych meczy. Obejrzałem sobie dzisiaj film z 2018 roku - Odcięci. Muszę przyznać, że mega pozytywne zaskoczenie, świetny (chyba niemiecki) thriller, coś jak w Contratiempo.

11

Dożynanie Pedriego i FdJ ciąg dalszy...

3

Przewiduję tak - bramka dla Elche i w 85 minucie wchodzi Puig na ratowanie wyniku.

0

Jaki jest najlepszy komentarz do tego, co oni grają? - szkoda klawiatury!!!

0

Wracają demony z czasów E.V i farmera, ech...

0

@tomek8756 Jak się kradnie i rozdaje na potęgę to trzeba szukać pieniędzy w portfelach obywateli, dobra .... zmiana, ja prdl:-(((

1

@patry295 O czym Ty do mnie piszesz? zluzuj majty, zaraz będziesz kosę na sztorc stawiał i pójdziesz na swoich - kretynów i bezmózgów pisiorskich.

3

@Bobo25 On chyba nie ma tytułu, tylko tak mówią pisowskie kretyny do niego.

0

@maroon Przeczytaj jeszcze raz, gdzie ja napisałem o Polsce? Pozdrawiam:-)

0

@Transu96 Gdybyś tak zrobił w Stanach, to jeśli zauważyłby to patrol policji, to natychmiast leżałbyś na glebie. Musisz zjechać natychmiast i się zatrzymać, nie ma znaczenia ilość pasów, może ich być nawet 20.

0

@VamosRakieta Dlatego, że to jest przegryw, nie trener. Prześledź jego klubową karierę i wyciągnij wnioski.

0

@Gall Nigdy tak nie napisałem, cieszyłem się z jego transferu, ale podróże do Paryża zrobiły swoje...i jak na razie przepadł, choć może się odbuduje w Juve.

0

@Fake69 Mam nadzieję, że odszczekasz to w niedługim czasie po przyjściu Xaviego w miejsce tego pseudotrenera.

0

@Tomek54321 FdJ ze stycznia a teraz to 75 baniek do góra 5-ciu.

0

@Cobra303 Zazwyczaj się nie mylę w ocenie młodego zawodnika, ale w jego przypadku będzie to samo, co z Gomesem, obym się mylił i wypali?

3

Może kontrowersyjne jest moje podejście, ale czas skończyć z tym marazmem.
Sporo pracy czeka Laportę (jeśli wygra).
Pierwsza sprawa - trener. Jeśli mamy wrócić na szczyt, to trzeba uzbroić się w cierpliwość i dać szansę Xaviemu.
Druga sprawa - sprzedaż. Trzeba będzie dużo stracić żeby pozbyć się Neto, Alby, Lengleta, Umtitiego, Firpo, Pjanica, Busiego, Filipka, Trinkao, Griza i "bramkostrzelnej 9" (nie napisałem nazwiska, bo to obraza dla takiego klubu, że 9 nosi na plecach takie indywiduum), zakładam też, że odejdzie Messi, jeśli nie, to musi bezwzględnie podporządkować się nowemu trenerowi.
Trzecia sprawa - transfery.
Może wystarczy kasy na zakontraktowanie takich graczy jak; Garcia, Gaya, Winjaldum, Depay i moje marzenie Haaland.
Wtedy wyjściówka;
Marc (z opaską kapitańską)
Dest, Araujo, Garcia, Gaya
Puig, Winjaldum, Pedri
Dembele, Haaland, Ansu
w odwodzie - Tenas, Roberto, Pikej, Mingueza, Balde, FdJ, Moriba, Orellana, Depay, Collado i Konrad, W międyczasie może wyskoczy któryś z młodzików, tak jak Ansu czy Araujo.
Może w dwa, trzy lata z Xavim na ławce znowu drżałyby nogi całej Europie.

Obejrzałem sobie trochę skrótów jak wychodzi spod pressingu drużyna prowadzona przez Xaviego i śmiem twierdzić, że gdyby dzisiaj zamiast Cadizu wyszli na murawę, to skończyło by się to pogromem tak grającego teamu tego "dyzmy" na ławce.
Skład, który jest moim marzeniem skończyłby może wreszcie z grą w szczypiorniaka a grałby jak Live i Bayern z najlepszych czasów, czego sobie i Wam kibicom Barcy życzę.

0

@SzahMatt Nigdy nie będzie miał liczb jeśli gramy w piłkę ręczną. Doczytałeś moje marzenie w ataku, wiesz jaki wiatr mogliby robić we trzech?... a nie klepanina dookoła, po obwodzie do porzygu:-(

0

@slayer Wolno mi:-) Wracając do tekstu, naprawdę myślisz, że to takie nierealne?
Barca to marka, banki nic nie zyskają na tym, że zbankrutujemy, muszą więc renegocjować długi, być może kibice wkrótce wrócą, to dałoby oddech Laporcie.

4

@thiago1305 OK, to napisz mi - co zrobił dzisiaj Messi żeby wygrać ten mecz?

0

@kluivert9 Dlatego napisałem żeby uzbroić się w cierpliwość, wiadomo jak jest z niedoświadczonymi młodzikami. Jeśli zyskaliby doświadczenie i ogarnęli różne systemy gry to może być pociecha.

13

Sporo pracy czeka Laportę (jeśli wygra).
Pierwsza sprawa - trener. Jeśli mamy wrócić na szczyt, to trzeba uzbroić się w cierpliwość i dać szansę Xaviemu.
Druga sprawa - sprzedaż. Trzeba będzie dużo stracić żeby pozbyć się Neto, Alby, Lengleta, Umtitiego, Firpo, Pjanica, Busiego, Filipka, Griza i "bramkostrzelnej 9" (nie napisałem nazwiska, bo to obraza dla takiego klubu, że 9 nosi na plecach takie indywiduum), zakładam też, że odejdzie Messi, jeśli nie, to musi bezwzględnie podporządkować się nowemu trenerowi.
Trzecia sprawa - transfery.
Może wystarczy kasy na zakontraktowanie takich graczy jak; Garcia, Gaya, Winjaldum, Depay i moje marzenie Haaland.
Wtedy wyjściówka;
Marc (z opaską kapitańską)
Dest, Araujo, Garcia, Gaya
Puig, Winjaldum, Pedri
Dembele, Haaland, Ansu
w odwodzie - Tenas, Roberto, Pikej, Mingueza, Balde, FdJ, Moriba, Orellana, Depay, Collado, Trincao i Konrad, W międyczasie może wyskoczy któryś z młodzików, tak jak Ansu czy Araujo.
Może w dwa, trzy lata z Xavim na ławce znowu drżałyby nogi całej Europie.

0

@Janiama Nie zgadzam się z Tobą. Czego chcesz od Rikiego, który przez 10 minut pokazał więcej niż pozostali zawodnicy pomocy (nie licząc Busiego).
Ja zaczynałbym ustalać skład właśnie od niego bo widać, że ma to coś, tylko musi być otoczony chłopakami, którym się chce, nie Pjanicem.

4

@paweldunajecfcb Ja nie lubię tego zarozumiałego buca.

0

@Munio Najpierw kup sobie pistolet, później inwestuj, jak wszystko jebnie - będziesz miał, jak znalazł:-)

0

@Kukiz FCB Kiedy mam taki problem ratuję się NordVPN i po kłopocie. Tak mam z Copa del Rey, wtedy łaczę się z polskim serwerem i po sprawie.

1

@Mixtape Wielu Polaków dałoby bardzo dużo, żeby o tym ..... gnomie pisano w czasie przeszłym!!!

0

@rocky5 Tak, tylko że wtedy od jadła i innych "rozrywek" szlaban:-)

5

@VamosRakieta No popatrz, przyjechałem tylko na wakacje... a już 16-ty rok leci:-)

10

Opsss, spojrzałem teraz na godzinę meczu z Cadiz i ... muszę o 5 rano być w niedzielę na nogach i po strzeleniu bramki przez Barcę knebel do ust (co by Żonki nie obudzić)... albo na obiad do restauracji:-)

23

Jeszcze wracając do sytuacji z Dembele (kto grał, ten wie), stojąc twardo na dwóch nogach dostajesz dosyć mocną piłkę, z której nogi uderzysz jeśli nie masz ułamka sekundy na poprawienie jej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?