kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Czemu napisałeś sReal, masz kilka latek? Kibic od siedmiu boleści:-(
0
@maatiixx ...a zauważyłeś kolego, że ja pisałem w czasie przyszłym?
1
@IronSanHybrid Przecież wiesz, że ta pisowska banda chce przejąć te hotele!!!
0
Zgoda panie Koeman, tylko jedno ale, czemu skreśla pan Todibo, a jak chłopak odpali, to co, powie mu pan - spadaj z baru bo nie ma towaru?
4
@Janiama Oj Maćku, Ty ciągle z tym Gargamelem. Za jego czasów w wybitnej formie był Messi i to on robił wyniki głównie, czasem z pomocą Matsa, a graliśmy taką kaszanę, że głowa do dzisiaj boli od patrzenia.
0
@!34RC3!_0N4 Mógłbym Ci to wyjaśnić...ale pewnie załapałbym permanentnego:-(
2
@Borneo W jakim celu? Przecież chrzest już przeszedł, to jest ważne w kontekście kiedy z zawodnika trzeba przeistoczyć się w szefa.
0
@Kubox jeszcze się bawię na becie
0
@Barcaa12 ...tera toś walnął, doucz się kolego, lol
0
@Tomo_95 Siedzisz w tej Polsce i najwięcej wiesz i masz do przekazania? Zejdź na ziemię kolego, bo jak zabiorą Ci drabinę to p..........sz na glebę!
0
@NaFazieHitman Nie trzeba będzie długo czekać i zobaczymy skąd Ty się urwałeś.
Najpierw wypisywałeś bzdury jakoby Tramp miał zostać prezydentem, teraz wsiadłeś na nowego konika?
2
@Tomo_95 Następny nawiedzony, jeśli republikanie nie odetną się od Trumpa stracą najwięcej.
1
@NaFazieHitman Ty znowu na "fazie" widzę, skąd Ty czerpiesz takie brednie? Ja tutaj mieszkam, oglądam TV i o tym nie wiem.
2
@barcelonaLM Jeżeli impechment się powiedzie, to Tramp będzie sobie mógł... barany liczyć:-)
4
Prawda jest taka, że przez tego nieudolnego kretyna nie mamy jeszcze prezydenta, który mógłby zacząć sprzątać tą stajnię Augiasza!
0
@przemek14qwe Dla mnie to jest niepojęte, taki inteligentny facet a zarazem taki głupi.
0
Neto
Mingueza, Umtiti, Firpo
Puig, Pjanić, Busquets, Griezman
Dembele, Messi, Konrad
tak bym wyszedł, w razie problemów jest pięciu do zmiany.
0
Jeszcze kilka dni temu było po 30* a dzisiaj tylko 12*, jak żyć? Trzeba chyba spodnie długie założyć:-)
2
W obecnej sytuacji finansowej trzeba po pierwsze wybrać nowego prezydenta i to on znając finanse będzie podejmował decyzje.
2
@Janiama A mnie jest szkoda, że nie dano więcej szans Alcacerowi. Może wtedy nie musielibyśmy oglądać "wyczynów" Duńczyka.
1
@tbas Chciałbym go zobaczyć jak ruszy do przodu w stylu Pikeja z lepszych czasów, wtedy to już będzie stoper przez duże "S".
1
@toretto724 Całkowita wina Minguezy, mógł po prostu wycofać do Marka.
2
Pracuj Rysiu wytrwale a będzie z Ciebie pociecha na lata.
0
@LeoMessi1994 Może są tacy, którym podobają się usta wyglądające jak wargi sromowe:-)
20
Gdzie są ci, co pisali, że Puig ma słabe relacje z drużyną? Gdyby tak było, to po strzeleniu bramki mogli go zostawić bez gratulacji a widać było autentyczną radość, że mu się udało.
6
Kamera pokazuje "grzejących" się piłkarzy, którzy nie powinni dźwignąć dupy z ławki!
3
Julka napisała (pozdrawiam), że Elche nie strzeliło nam bramki od 43 lat. Niech sobie dzisiaj strzelą jedną ale my im siedem:-)
1
@kubix05 Pamiętam ten rok, (wtedy co roku były zimy stulecia:-) jechałem wtedy pociągiem (z ogrzewaniem było różnie) do Budapesztu na mały handelek.
4
Brawo Dustin, utarłeś nosa irlandzkiemu cwaniaczkowi!!!
0
@Kapitan_SW Ja z Franzem też palimy niniety nine:-)