0

@betonito Bardzo by się przydało, może wtedy Alba się ogarnie, bo ostatni rok, to zjazd tragiczny, jak na Niego.

0

@kazbychu Normalsi - je błem, lol

4

@Janiama Jak dla mnie, to powinni zabrać te zielone herby, może wtedy się ogarniesz i nie będziesz szukał na siłę dziury w całym. Daj buzi Valverde na odchodne i skończ nas katować tym "kucacem"!!!

0

@NGTRX Przeważnie mam rację. Zobaczysz jak odżyje Semedo, którego uważam za bardzo dobrego piłkarza, który w takim Live byłby przekocurem.

9

Przypomniało mi to wejście Ramosa w Messiego.

1

@Janiama Często się z Tobą zgadzam, ale teraz nie masz absolutnie racji. Grałeś, ja też, dlatego. Rano napiszę coś więcej, teraz kładę się już spać, prawie wpół do trzeciej.

0

@Hiacynk Postaw na Atleti, masz jak w banku. Nie sugeruj się wygraną Realu z bezpłciową Valencją.

0

@BarcaInfo W odpowiedniej układance to się uda, ale nie przy dreptającej połowie składu Barcy. Semedo z piłką przy linii końcowej, reszta dopiero dobiega w okolice 16-ki :-(((

0

1:45 w nocy u mnie. Wstałem z myślą, że Xavi fichado, może rano:-(

9

A co, ten "kucac" nie wiedział, co się święci? Niech nawet nie pakuje walizek, dość już wydoił nasz klub, a gdyby została mu krztyna honoru, powinien powiedzieć - wszystkiego dobrego, ja dziękuję!!!

0

@blue_shark musi "kucać", to się nie liczy:-)

1

@ViscaBarca123 ...nawet Lahozowi odpalił:-)))

0

Żeńską siatkówkę oglądałem ostatnio jak większość naszych zawodniczek robiła jeszcze w pieluchy. Szkoda moich nerwów, idę na spacer.

0

@zadafcb Na śmietnik z tymi brunatnymi!!!

0

@natanvip Jeśli będzie grał tak, jak z Atletico, to ma grać!

0

@Commando Jak każdemu trenerowi dam mu pół roku, później będzie czas na ocenianie.
Co do "kucaca" wcale się nie pomyliłem, byłem mu wdzięczny za ogarnięcie zespołu po odejściu Neymara, ale napisałem również, to nie trener na miarę Barcy i.... sprawdziło się.

0

@Colon Jak dla mnie - Heavy Prog

0

@Chaoss ...a skąd wiesz, że nie dostanie zielonego światła do przebudowy drużyny i kto mu "fiknie" wyląduje na liście transferowej. Ponadto, jeśli nakreśli wizję tego, jak mają grać, czy starzy kumple tego nie "łykną"?

0

@Rewolucja123 Nie jest zbyt skomplikowane lizanie dupy "kucacowi" jeśli on zawsze w pozycji, jak wyżej??

1

@KamQiX ...i jeszcze dając takiemu nonejmowi taką olbrzymią kasę, q..m...:-(

0

@th@lesJak widzisz "audycje" wziąłem w nawias:-) Mam taką pracę, że w aucie bluetooth a w pracy słuchawki bezprzewodowe i sobie robię "wieczory płytowe" przez prawie cały dzień. W Polsce zostawiłem zbiór około 6 k płyt CD a w Stanach wszystko mam cyfrowe. Głownie końcówka lat 60-tych, całe 70-te nie gardzę też neo-progresem.

1

@th@les Sam sobie robię takie "audycje", a mam z czego, ponad 14 k pozycji:-)

1

@Colon Takiego głosu w radiu nie było i chyba nie będzie. Tomka tembr głosu i Peter Hammil - bajka.

1

@PaulFCB Przenieś Pikeja nad "kucaca" i niech mu zrobi ... na głowę:-)

0

@puyol_presidend5 Nie, ja nie chcę Trenta, chcę by Barcę wreszcie po wynalazkach typu Valverde objął jakiś trener z jajami, np Xavi.

0

@LoveValverde Jak widać nie tylko ja tak myślę, pozdrawiam:-)

0

Czy wymienilibyście z Liverpoolem 1 do 1 Semedo na Trenta A.A.?

Ja podejrzewam, że nasz "kucac" jego też potrafiły zniszczyć, a Klop z Semedo zrobiłby potwora.

0

@BarcaInfo Dla mnie tylko i wyłącznie Xavi. Wydaje mi się, że ma na tyle wielkie cojones by posadzić na ławie lub trybunach swoich byłych kolegów, co za tym idzie - wszyscy zaczynają biegać i gra znowu zaczyna nas cieszyć.
Przeżył już taką rewolucję z Pepem, byłoby mu łatwiej. Dałbym mu nawet 2 lata na poukładanie kadry pod swoje wizje, bez rozliczania Go za wyniki w tym czasie, byle by tylko znów czekać na mecze Barcy z wypiekami na twarzy.

1

@Odesseiron O tym wie więcej niż połowa Polaków, reszta głosuje na PiS:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?