kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy wymienilibyście z Liverpoolem 1 do 1 Semedo na Trenta A.A.?
Ja podejrzewam, że nasz "kucac" jego też potrafiły zniszczyć, a Klop z Semedo zrobiłby potwora.
0
@BarcaInfo Dla mnie tylko i wyłącznie Xavi. Wydaje mi się, że ma na tyle wielkie cojones by posadzić na ławie lub trybunach swoich byłych kolegów, co za tym idzie - wszyscy zaczynają biegać i gra znowu zaczyna nas cieszyć.
Przeżył już taką rewolucję z Pepem, byłoby mu łatwiej. Dałbym mu nawet 2 lata na poukładanie kadry pod swoje wizje, bez rozliczania Go za wyniki w tym czasie, byle by tylko znów czekać na mecze Barcy z wypiekami na twarzy.
1
@Odesseiron O tym wie więcej niż połowa Polaków, reszta głosuje na PiS:-(
0
@AlvaroHanso Weź się Ty nastaw, piszesz takie bzdury, że nie wiem, trol czy kretyn?
1
Skład dobry, nie ma co liczyć na finezję, trzeba dobry wynik wytargać nie wdając się w pyskówki i kopaninę.
0
@Witekk10 Dzięki:-)
0
Były już jakieś kalendarze, czy przeoczyłem?
0
@seba1324 ...srodze się zawiodłem:-(
4
@Gaucho Daj już spokój z tą Konfederacją, to jest dopiero brunatne bydło!
1
@Janiama Kiedyś już o tym pisałem, gdyby Leo miał taki mental, to ile Lig Mistrzów mielibyśmy po ostatnich latach?
5
Boxing Day = początek drogi w dół dla LFC
1
Wszyscy już po Wigilii, ja dopiero po śniadaniu, najlepszego:-)
0
Trzeba zaklepać Xaviego i jego pytać o ruchy transferowe, a nie tego pana kucającego przy linii. Porozmawiać z nowym trenerem jaką ma wizję drużyny, kto będzie zbędny, kogo chciałby kupić (i dlaczego tak drogo), kogo chce z rezerw i wtedy można po cichu sprzedawać i kupować.
0
@edi81 nie zmieniaj tematu, wiesz o co mi chodziło, pozdrawiam:-)
0
@Ghandi świętokradztwo kolego, popraw to, bo kłuje w oczy, pozdrawiam
0
@Janiama Aż dziwne, że to Real wczoraj kilka razy zagrał po "barcelońsku". Naszym brakuje sił, nie wiem czy przez okres przygotowawczy (który był do dupy), czy może "kucac" rzeczywiście nie przykłada do tego wagi i efekty widać nawet z kopciuszkami z La Liga.
0
@edi81 No i co znafffco?
0
@edi81 Alba jest od pogromu na Anfield cienki, jak sik pająka. O pomocy napisałem, jako o całości. To Ty napisz mi od kogo lepszy jest de Jong, od Valverde, który wymiata niesamowicie, od Krosa, który łapnął bardzo wysoką formę, czy od najlepszego w tej chwili defensywnego pomocnika w LaLiga Casemiro? Grizzy - cóż, rozumieją się z meczu na mecz coraz lepiej, ale jeszcze kilka tygodni temu wszyscy chcieli go sprzedawać, a jak Viniciusowi siądzie mecz, to zrobi z Roberto wiatrak. O jakich ja bredniach więc piszę kolego?
Wszystko zweryfikuje zielona murawa, ja tylko napisałem o moich obawach w odpowiedzi na niektóre wpisy dzieciarni, która nie ma pojęcia o piłce.
0
Dla hurra-optymistów pod rozwagę.
Bramka - Ter Stegen lepszy od euro tunelu (choć ten ostatnio łapie wszystko)
Prawa obrona - Carvajal lepszy od Roberto ? (Roberto klasykach zawsze dołoży coś extra)
Stoperzy - Pique lepszy od Varana, Lenglet słabszy od Ramosa
Lewa obrona - Alba słabszy od Mendy'go
Pomoc - mają lepszą od naszej
Prawy atak - Messi
Środek ataku - Benzema wydaje się teraz lepszy od Suareza
Lewy atak - mimo wszystko Griezman lepszy od Viniciusa
Na papierze mają 6-ciu lepszych zawodników i będą się liczyć cechy wolicjonalne. Mam nadzieję, że nasi podejdą właściwie do meczu, czyli może wszyscy będą biegać (Messi), wychodzić na pozycję i skracać im pole gry, inaczej dostaniemy łomot i to porządny.
0
@Rewolucja123 Przypomnę Ci, że gramy u siebie, nie na boisku treningowym w Madrycie:-)
0
@TheNekro94 Miały być filmy, nie komedie:-)
0
@Borneo Obserwuję go dokładnie od kilku meczy i jeśli trafi się dobra oferta za Niego, sprzedać bez żalu. Powinien zmienić przydomek na Vidal "chaos", co wynika z jego gry.
11
To, że nasi trochę przeszli obok meczu, to jedno, ale to, co wyprawiał ten ignorant z gwizdkiem woła o pomstę do nieba. Nakładka na Suarezie, łokieć sprzedany FdJ i wiele innych stykowych sytuacji, ech...
6
Gil Manzano nawet nie mając gwizdka w ręku załatwił mecz, sq................:-(
2
@Ledsbourne Co za bzdury opowiadasz. To, że chłopak jest młodziutki, to już trzeba dawać mu oceny z sufitu? Przyjdzie następny słabszy mecz i będziesz go sprzedawał.
2
Zima idzie...a komuś wyraźnie przygrzało. Abstrahując już od innych ocen, ale dać 8-kę Fatiemu za kilka minut gry?
0
@student97r I mówi to doktor prawa, który nie raz złamał konstytucję.
1
@Janiama Po Anczoku był Musiał i od tej pory mamy posuchę na lewej obronie.
0
@IronSanHybrid Twierdzisz, że w sumie dobrze, a skąd wiesz? Być może zakumplowałby się z Messim i miałby lepsze statystyki od Suareza.
1
@mesqueunbarca Jak mieszkałem na Florydzie widziałem podobną walkę dwóch aligatorów, też na podjeździe do garażu:-)