kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@sebasek99 Ciężko o tym pisać, mamy XXI wiek a połowa społeczeństwa żyje jeszcze w średniowieczu:-(
10
Bardzo kibicuję chłopakowi, bo gdy on będzie super obrońcą, to Alba musi wznieść się na wyżyny, a ta rywalizacja może nam wyjść tylko na dobre.
0
Bardzo dobry sędzia, tylko liniowych ma ślepych.
0
@VanBarca Być może te problemy z kością łonową, kto grał i miał takie dolegliwości wie o czym piszę)
0
@Persyfl ...ano dlatego, że ja mam już parę latek i na plewy ciężko mnie nabrać:-)
Mecz się skończył i możesz sobie ocenić, co zrobił Vidal.
2
Wkradł się chaos do gry, to wpuścił jeszcze Vidala, ech...
0
Tak na marginesie, kto przypomina sobie kiedy Messi strzelił ostatnią bramkę z prostego podbicia?
0
Mimo jednego babola, świetny dzisiaj Busi.
1
@Janiama Kapituła dała ciała. Żeby zmieścić przeciętnego Piszczka, przesunęli Antka na lewą obronę!
1
@Barwindg ...a komu ma podać, jak reszta drepta i nie ma ich w 16-ce?
2
@PaulFCB Całkiem, całkiem, próbuj dalej, nie będziemy mieli problemów z kalendarzami:-)
0
@Admin030 Gratuluję potomka:-)
2
"Irlandczyk" na CDA, jeszcze nie zdążyli usunąć:-)
4
Komentarz usunięty
23
Komentatorzy Eleven są lata świetlne za ludźmi z Canal+
1
Jeśli nie zgwałcili nas do tej pory, to chyba my zgwałcimy ich w drugiej połowie.
3
@LuisSalvano Połóżcie się już spać obydwaj, bo robicie z siebie ......
0
Ferran i 2:1 dla Valencji. Swoją drogą Żółta Łódź Podwodna gra, a bramki strzelają przeciwnicy:-(
0
Cyk, Zambo i mamy remis:-)
1
Pyk i Valencja prowadzi 1:0 - Rodrigo Moreno.
1
Jeśli ktoś się nudzi, to zapraszam na 2 połowę Valencja - Villiareal, dzieje się, chociaż jest 0:0
0
@Janiama Zgadzam się z Tobą, ale przypomnij sobie Grecję. Też nie mieli gwiazd i... zdobyli mistrza:-)
9
Jest jeszcze dodatkowy smaczek tego meczu - Lahoz, który może z tego zrobić dramat, komedię (co kto woli).
0
Skończyłem właśnie oglądać bardzo ciekawy dokument pt "Hakowanie świata", polecam dla myślących.
2
@El dominatore Ha, ha... wiesz przecież, że nikt nie jest idealny, kwestia kompromisów, pozdrawiam:-)
0
@El dominatore Czego chcesz? Ja miałem podobnie i jesteśmy już ze sobą prawie 38 lat.
0
@IronSanHybrid Jeszcze 2 lata ich rządów i nie będzie co zbierać!
0
@LeoMessi1994 Przynajmniej jeden koment napisany z głową, bo poprzednie pisane przez visca-łebków to aż żal komentować:-(
0
@Chwytliwy To kolejka do pierdla?
2
@Kapitan hawk Ciekawi mnie po co tam wchodzisz? Liczysz na lajki "gwiazdorze"? Chyba, że jesteś zakamuflowanym kibicem Realu:-)