4

@sebasek99 Ciężko o tym pisać, mamy XXI wiek a połowa społeczeństwa żyje jeszcze w średniowieczu:-(

10

Bardzo kibicuję chłopakowi, bo gdy on będzie super obrońcą, to Alba musi wznieść się na wyżyny, a ta rywalizacja może nam wyjść tylko na dobre.

0

Bardzo dobry sędzia, tylko liniowych ma ślepych.

0

@VanBarca Być może te problemy z kością łonową, kto grał i miał takie dolegliwości wie o czym piszę)

0

@Persyfl ...ano dlatego, że ja mam już parę latek i na plewy ciężko mnie nabrać:-)
Mecz się skończył i możesz sobie ocenić, co zrobił Vidal.

2

Wkradł się chaos do gry, to wpuścił jeszcze Vidala, ech...

0

Tak na marginesie, kto przypomina sobie kiedy Messi strzelił ostatnią bramkę z prostego podbicia?

0

Mimo jednego babola, świetny dzisiaj Busi.

1

@Janiama Kapituła dała ciała. Żeby zmieścić przeciętnego Piszczka, przesunęli Antka na lewą obronę!

1

@Barwindg ...a komu ma podać, jak reszta drepta i nie ma ich w 16-ce?

2

@PaulFCB Całkiem, całkiem, próbuj dalej, nie będziemy mieli problemów z kalendarzami:-)

0

@Admin030 Gratuluję potomka:-)

2

"Irlandczyk" na CDA, jeszcze nie zdążyli usunąć:-)

4

Komentarz usunięty

23

Komentatorzy Eleven są lata świetlne za ludźmi z Canal+

1

Jeśli nie zgwałcili nas do tej pory, to chyba my zgwałcimy ich w drugiej połowie.

3

@LuisSalvano Połóżcie się już spać obydwaj, bo robicie z siebie ......

0

Ferran i 2:1 dla Valencji. Swoją drogą Żółta Łódź Podwodna gra, a bramki strzelają przeciwnicy:-(

0

Cyk, Zambo i mamy remis:-)

1

Pyk i Valencja prowadzi 1:0 - Rodrigo Moreno.

1

Jeśli ktoś się nudzi, to zapraszam na 2 połowę Valencja - Villiareal, dzieje się, chociaż jest 0:0

0

@Janiama Zgadzam się z Tobą, ale przypomnij sobie Grecję. Też nie mieli gwiazd i... zdobyli mistrza:-)

9

Jest jeszcze dodatkowy smaczek tego meczu - Lahoz, który może z tego zrobić dramat, komedię (co kto woli).

0

Skończyłem właśnie oglądać bardzo ciekawy dokument pt "Hakowanie świata", polecam dla myślących.

2

@El dominatore Ha, ha... wiesz przecież, że nikt nie jest idealny, kwestia kompromisów, pozdrawiam:-)

0

@El dominatore Czego chcesz? Ja miałem podobnie i jesteśmy już ze sobą prawie 38 lat.

0

@IronSanHybrid Jeszcze 2 lata ich rządów i nie będzie co zbierać!

0

@LeoMessi1994 Przynajmniej jeden koment napisany z głową, bo poprzednie pisane przez visca-łebków to aż żal komentować:-(

0

@Chwytliwy To kolejka do pierdla?

2

@Kapitan hawk Ciekawi mnie po co tam wchodzisz? Liczysz na lajki "gwiazdorze"? Chyba, że jesteś zakamuflowanym kibicem Realu:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?