kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem pierwszym obrońcą Roberto, ale masz rację, dzisiaj - słabiutko, może dodam tylko, że zawsze wychodzili na lewej stronie dwóch na jednego i minąć Sergiego nie było problemem, bo Rakieta balował gdzieś w środku, poza akcją:-(
9
Jak to mówią - każdy kij ma dwa końce - z Messim na boisku, dla odmiany każdy szuka go na siłę, zamiast uderzyć na bramkę.
2
Świetny artykuł, hurraoptymistom przypominam, że wybudzenie się ze snu może okazać się brutalne. Wyniki może i są, ale...czegoś brakuje.
0
Uśmiałem się, potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy tylko pierdoły pisać?
0
...i co powiesz po dzisiejszym meczu?
0
Komuś tutaj już napisałem, że szczena mu opadnie jak zobaczy Dembele ze złotą piłką.
1
Pachołków, a Ty kim jesteś kolego, zamieszczając taki wpis?
0
Poczekajmy z tymi ochami i achami nad grą Barcy, Real to w tej chwili żaden miarodajny wyznacznik formy, ot średniak LaLigi, co było widać dzisiaj.
0
Jestem za wywaleniem tego trenera, doopę uratował mu Arthur, przy którym Busi odżył i druga linia gra całkiem przyzwoicie.
0
Widziałeś ostatni mecz? Prawą nogę ma tylko do podpierania:-(
1
Malcom - zawodnik jednowymiarowy, mieliśmy Deulofeu o podobnej charakterystyce i dziwi mnie po co został sprowadzony Malcom za taką dużą kasę:-(
Może się mylę (oby), ale z niego nic nie będzie, sprzedać.
4
Koledzy chyba jakiś inny mecz oglądają, Malcom przy Dembele, to jak junior. Strata za stratą, co jedna, to bardziej niebezpieczna!!! Ogólnie kopanina bez ładu i składu, nie ma kto tego poskładać, może wejście Puiga i Arthura?
2
Liczę na Sampera, może już wszystkie przeciwności losu poza nim i pokaże wreszcie, że może być naturalnym zmiennikiem Sergiego:-)
4
Nareszcie "szpieg z krainy deszczowców" obudził się w odpowiednim momencie, chociaż mógł kilka minut wcześniej zdjąć Rafinię.
0
Ja również, choć dzisiaj zareagował w odpowiednim momencie. Czekam na rotacje robione z głową, żeby nam nie zajechał niektórych zawodników i wszyscy byli pod grą, pozdrawiam.
0
...właśnie miałem o tym napisać, a zauważyłeś szybkość w wychodzeniu do kontry?
1
Weź chłopie słownik, a później komentuj, aż oczy bolą:-(
1
Bredzisz chłopcze, przyjdzie czas, że to odszczekasz przy okazji złotej piłki dla Dembusia:-)
0
Zaczynasz już pierdolić smuty, koniec dyskusji, bye
0
Jakoś nie przypominam sobie wybitnych zagrań Xaviego w wieku 21 lat, możesz mnie oświecić?
0
I gra do przodu przyjdzie wraz z doświadczeniem, sam napisałeś, że to dopiero 400 minut:-)
1
Komentarz usunięty
0
Powerbeats3, rewelacja - bluetooth, 12 godzin bez ładowania
0
...czy to są bzdury (jak to napisałeś) okaże się za 2 lata. Nigdy gra Denisa mnie nie przekonywała, to tak na marginesie, pozdrawiam:-)
26
Już jest lepszy od Generała w jego wieku, jeśli dalej będzie się tak rozwijał, to kto wie, może będzie miał o jedną gwiazdkę więcej od swojego idola? Tego jemu oraz nam kibicom życzę:-)
8
...a u naszego "geniusza" siedział na ławie lub trybunach:-(
3
Trochę pokory, bo może być odwrotnie i to my nadstawimy...
0
Kretyństwo, zaprosił Chumiego, a gdzie Cuenca, czyżby położył lagę na niego?
2
Nie ta dyscyplina, ale...
7
Masz rację Carles, przyjdą jak kopną E.V. w cztery litery:-)