1

Jestem pierwszym obrońcą Roberto, ale masz rację, dzisiaj - słabiutko, może dodam tylko, że zawsze wychodzili na lewej stronie dwóch na jednego i minąć Sergiego nie było problemem, bo Rakieta balował gdzieś w środku, poza akcją:-(

9

Jak to mówią - każdy kij ma dwa końce - z Messim na boisku, dla odmiany każdy szuka go na siłę, zamiast uderzyć na bramkę.

2

Świetny artykuł, hurraoptymistom przypominam, że wybudzenie się ze snu może okazać się brutalne. Wyniki może i są, ale...czegoś brakuje.

0

Uśmiałem się, potrafisz czytać ze zrozumieniem, czy tylko pierdoły pisać?

0

...i co powiesz po dzisiejszym meczu?

0

Komuś tutaj już napisałem, że szczena mu opadnie jak zobaczy Dembele ze złotą piłką.

1

Pachołków, a Ty kim jesteś kolego, zamieszczając taki wpis?

0

Poczekajmy z tymi ochami i achami nad grą Barcy, Real to w tej chwili żaden miarodajny wyznacznik formy, ot średniak LaLigi, co było widać dzisiaj.

0

Jestem za wywaleniem tego trenera, doopę uratował mu Arthur, przy którym Busi odżył i druga linia gra całkiem przyzwoicie.

0

Widziałeś ostatni mecz? Prawą nogę ma tylko do podpierania:-(

1

Malcom - zawodnik jednowymiarowy, mieliśmy Deulofeu o podobnej charakterystyce i dziwi mnie po co został sprowadzony Malcom za taką dużą kasę:-(
Może się mylę (oby), ale z niego nic nie będzie, sprzedać.

4

Koledzy chyba jakiś inny mecz oglądają, Malcom przy Dembele, to jak junior. Strata za stratą, co jedna, to bardziej niebezpieczna!!! Ogólnie kopanina bez ładu i składu, nie ma kto tego poskładać, może wejście Puiga i Arthura?

2

Liczę na Sampera, może już wszystkie przeciwności losu poza nim i pokaże wreszcie, że może być naturalnym zmiennikiem Sergiego:-)

4

Nareszcie "szpieg z krainy deszczowców" obudził się w odpowiednim momencie, chociaż mógł kilka minut wcześniej zdjąć Rafinię.

0

Ja również, choć dzisiaj zareagował w odpowiednim momencie. Czekam na rotacje robione z głową, żeby nam nie zajechał niektórych zawodników i wszyscy byli pod grą, pozdrawiam.

0

...właśnie miałem o tym napisać, a zauważyłeś szybkość w wychodzeniu do kontry?

1

Weź chłopie słownik, a później komentuj, aż oczy bolą:-(

1

Bredzisz chłopcze, przyjdzie czas, że to odszczekasz przy okazji złotej piłki dla Dembusia:-)

0

Zaczynasz już pierdolić smuty, koniec dyskusji, bye

0

Jakoś nie przypominam sobie wybitnych zagrań Xaviego w wieku 21 lat, możesz mnie oświecić?

0

I gra do przodu przyjdzie wraz z doświadczeniem, sam napisałeś, że to dopiero 400 minut:-)

1

Komentarz usunięty

0

Powerbeats3, rewelacja - bluetooth, 12 godzin bez ładowania

0

...czy to są bzdury (jak to napisałeś) okaże się za 2 lata. Nigdy gra Denisa mnie nie przekonywała, to tak na marginesie, pozdrawiam:-)

26

Już jest lepszy od Generała w jego wieku, jeśli dalej będzie się tak rozwijał, to kto wie, może będzie miał o jedną gwiazdkę więcej od swojego idola? Tego jemu oraz nam kibicom życzę:-)

8

...a u naszego "geniusza" siedział na ławie lub trybunach:-(

3

Trochę pokory, bo może być odwrotnie i to my nadstawimy...

0

Kretyństwo, zaprosił Chumiego, a gdzie Cuenca, czyżby położył lagę na niego?

2

Nie ta dyscyplina, ale...

7

Masz rację Carles, przyjdą jak kopną E.V. w cztery litery:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?