kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pora żeby Barto pokazał jaja, walnął pięścią w stół i powiedział - Ernesto WON!
0
Zamiast Paco, powinni wytransferować tego "szpiega z Krainy Deszczowców" Erniego, najlepiej w piździec, żeby nie wracał!
17
Minął ponad rok pracy tego trenera, zarząd zastanawia się nad przedłużeniem umowy, a moje zdanie jest takie - kopa w 4 litery, dopóki nie jest jeszcze za późno!
10
Alcacer w lidze niemieckiej pokazuje jakim jesteś słabiutkim trenerem, który nie potrafi dostrzec brylantu, stawiając na Gryzonia bez formy, do upadłego. Co prawda w tym sezonie Luis szybciej doszedł do siebie, ale... kolano dało znać o sobie i jeśli trzeba będzie zrobić operację - jesteś w czarnej dupie Ernesto.W kolejce do zarżnięcia czeka Rakitić, Ty nie masz pojęcia o rotacjach, mając takich zawodników, nie ma once de gala, grają wszyscy i zaciera się różnica, a czasie meczu można skorygować skład, ale nie w 85 minucie!
Out, może przyjdzie trener z prawdziwego zdarzenia, który mając taki skład stworzy potwora, przed którym rywale będą mieli pełne gacie.
26
Jak "trenował" Barcę, to Paco i Bartrę wysyłał na trybuny, a teraz powołania? :-)
0
A kto powiedział, że to cytat? Przeczytaj to jeszcze raz bez powoływania się na pana Henryka, pewnie zrozumiesz, pozdrawiam:-)
3
Kończ Waść, wstydu oszczędź. Szanowałem Cię za to jak poskładałeś ten zespół po stracie Neymara, ale od tego czasu nie widać żadnej nowej myśli w grze, tylko przebłyski cracków z przodu i niesamowite interwencje Marca. Nie wyjdziesz z butów trenera średnich drużyn, Barca nie dla Ciebie.
Ciekaw jestem, co z tego materiału zrobiłby Klopp, podejrzewam że powstałoby monstrum, przed którym klękaliby wszyscy, jeszcze w szatni!
0
PlanetaPL
korzystam z niej, rewelacja - mnóstwo programów, powtórki z całego tygodnia oraz mnóstwo filmów i seriali w bibliotece.
2
Identyczna sytuacja jak z Messim i Marcelo, tylko tam nie było Var-u :-(
0
Dałbym mu odpocząć, niech Jasper złapie trochę minut. Girona to nie zespół, którego grając z pełnym zaangażowaniem moglibyśmy się obawiać.
0
Pożyjemy... :-)
27
Szacunek dla beniaminka za podjęcie walki, a nie postawienie autobusu i liczenie na kontry. Z takim podejściem może LaLigi nie zawojują, ale utrzymać się powinni, tego im życzę:-)
0
W obecnej formie ciężko byłoby dostać się do LE:-(
2
Gościu, liczyłem na Ciebie. Dostałeś plaskacza na początku zeszłego sezonu (Neymar), mimo to jakoś sobie poradziłeś, skleciłeś drużynę ale... brak rotacji Cię wykończył i jeszcze to idiotyczne parcie na rekord. Teraz masz skład marzeń i co?...ano dupa. Grają tak, jak gdyby skrzyknęli się na orlika. Na razie wystarczą pojedyncze przebłyski gwiazd, ale jak tego nie poukładasz, to nie wyjdziemy z grupy w LM:-(((
1
...beniaminkowi to nie przeszkadzało:-(
22
Trzymanie na murawie Suareza i odesłanie Paco na wypożyczenie to moim zdaniem sabotaż E.V.
Suarez na trybuny a Messi jeśli mu się tak tęskni za nim - też, może tam znajdą formę. Zespół wychodzi z kontrą...ale Messi nie, więc trzeba znowu klepanie po obwodzie uskuteczniać, brrr.
Poprzedni sezon pokazał, a ten uświadomi wierzącym w umiejętności trenerskie Valverde, że Barcelona to za duże buty dla niego. Oczy krwawią oglądając bezradność i zagubienie naszej drużyny.
7
Mieć zaje...fajną "9", myślę o Alcacerze, a szukać "słomy do oka"???
2
W zeszłym roku po udanym pre-sezonie Sampera nasz trener wolał dawać kolejne szanse wirtuozowi Gomesowi :-(
0
Trener, zabrał go do USA i nie dał nawet powąchać murawy, bo graliśmy o puchar cioci klary, ech......
0
Już długo obserwuję Twoje posty i myślę, że Ty znasz się na piłce, jak "koledzy" z Twojego linku.
0
...bo mamy trenera bez jaj, Messi mógłby krzywo spojrzeć, gdyby Suarez został oddelegowany na trybuny:-(
3
Chłopak nigdy nie dostał u nas prawdziwej szansy, nie wiem, czy to przez widzimisię trenerów, czy z jakiegoś innego powodu. Jestem przekonany, że grając regularnie dałby nam ze 30-40 goli w sezonie. Typowy lis pola karnego, bardzo przypominający mi sposobem gry Gerda Millera.
Oby tylko nie odkupować go z B. Dortmund za 200 baniek za rok, dwa.
0
Niezłym pomysłem byłyby oba mecze z Realem w USA (marketing), wtedy mniej zamożne kluby nie straciłyby na tym atutu własnego boiska.
0
A gdzie k...... był ten sztab podczas kupowania Paco???
5
Dla mnie może mieć nawet 0,5 cm, byle by Barca grała rok po roku z tym czymś na rękawie:-)
7
Nie bardzo rozumiem takiego ruchu ze strony sztabu trenerskiego, przecież Paco w tej chwili jest o poziom wyżej od Suareza.
0
Tu nie chodzi o faul Marca, wcześniej Vidal faulował Albę!
10
Widzę go w pierwszym składzie, jeśli Suarez będzie kopał się po czole. Zaczął Lucho, kończy EV, zmarnowali chłopaka:-(
0
Rotacje kolego, to nie wymiana całego składu. To trzeba robić z głową, mieć jakiś plan, kto i kiedy na ławkę, żeby cała drużyna była w rytmie i zarazem wypoczęta.
0
Obserwuję tutaj młodego chłopca Samuela Medinę. Młodzik jeszcze, ma może 10-11 lat a w turnieju w Los Angeles grając przeciwko starszym o 2-3 lata juniorom zostały wybrany zawodnikiem turnieju i znalazł się na okładce Sport Ilustrated, może kiedyś zagra dla nas? Trzymam kciuki za niego:-)