2

0

@Ojciec5tkidzieci Nie świeci Ci się lampka... że to jednak Słowik:-)

1

@adi7adi8 Już myślałem po trzech gemach, że będzie szybko po zawodach... ale Iga walczy sama ze sobą:-(

4

@BorzyKrzys Boli? ma boleć... a tak na marginesie... gdyby policzył Twoje kompromitujące wpisy...:-)

1

@YeastMoss To podobnie, jak w Polsce z tzw klauzulą sumienia. Każdy w zaciszu domowym może uprawiać i wierzyć w co tylko chce... ale po wyjściu z domu jest obywatelem, jak każdy inny i g... obchodzi mnie to, w co wierzy lub nie!

2

Byłem w zeszłym tygodniu w Arizonie na dwóch pięknych i niebezpiecznych szlakach... "poczyniłem" dwa filmiki - kto wie jak, ten znajdzie:-)

0

@lithotripter ... i po każdym niewygodnym pytaniu daje dyla:-)))

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN Czytałem i nie mam wątpliwości, że tylko zdrajcy mogli zagłosować przeciwko.

0

1

@RafiVeB Studia bezpieczeństwa... zresztą masz rację, nie mam prawa narzucać nikomu swojego zdania, mogę tylko ostrzegać przed konsekwencjami głosowania na ruskie onuce, bo żyłem bardzo długo w PRL-u i w przeciwieństwie do Ciebie, coś o tych czasach wiem.

0

@RafiVeB Nie, nie skończyłem... ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię rozwiązać to proste dodawanie - 2+2 :-)

0

@Kgorecki2500 Nie odwracaj pojęć, no chyba, że nic nie zrozumiałeś z tego, o czym piszę do Ciebie:-(

2

@arsenallondyn0 Kacapia robi to samo na Ukrainie, może tylko skala mniejsza, ale...

1

@Kgorecki2500 Durnoty ciąg dalszy... zapewne Alabama czy jakiś Oregon byłby takim hegemonem, jprl.
Nie wyszedłeś jeszcze z piaskownicy a zabierasz tutaj głos w ważnych dla każdego Polaka sprawach... zapewne jak Twój idol Mentzen płaczący, że nie ma telewizji... a odrzucający zaproszenia do tychże, bo mogłyby paść jakieś niewygodne pytania... a on odpowiada tylko na te, które ma zapisane i wyuczone na pamięć:-)))

1

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

2

@Danny Gaucho Gerd kocur, bo jednak czasy Sandora, to była inna piłka.

2

@Pedri16Future Tak się ucieka przed niewygodnymi pytaniami... swoją drogą niezły pączuś się z niego zrobił, piwo robi swoje:-)))

1

Komentarz usunięty

0

@michal26 Już Ci pisałem, że kreujesz się na "gwiazdę" tego portalu w sprawach polskich igeopolityki... a ja twierdzę nadal, że nie masz nawet o tym zielonego pojęcia.
To, że gówniarzeria lajkuje Twoje posty nie świadczy o tym, że masz rację.

0

@michal26 ... zwłaszcza jak sp...la przed niewygodnymi pytaniami, alkopatus!

0

@Radko1976 ... sądząc po pisowni, to ściana wschodnia... albo Wrocław, tam potomków chłopów pańszczyźnianych też jest od groma:-)

1

@arasz1819 Araszku... przesiadywałem na tej stronie godzinami, ale od roku, może dwu, czuję odrazę wchodząc tutaj. Ilość kretyństwa wylewająca się z komentarzy tylko mnie wq... nerw mną rzuca. Jeśli "toto" pójdzie głosować... to wszystkie duchy i demony miejcie Polskę w opiece:-(
Ograniczyłem więc zaglądanie tutaj do absolutnego minimum, Tobie też to radzę - dla zdrowia:-)

0

Komentarz usunięty

5

Czy Dembele wyeliminuje Liverpool? Ja uważam, że da radę:-)

0

@Kozinho. ... wyszłoby Wam to tylko na dobre:-)

2

@NeroTFP1 Wszyscy teraz polityczni... a jak jumali kasę państwową, czyli naszą, to było dobrze.
Za hejt na chłopaka, który sobie z tym nie poradził, to powinni się nim współwięźniowie dokładnie zająć:-(

2

@norbi77 To nie Inzaghi, to sędziowie:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?