2

Przypomnijcie mi, kto najwięcej szczuł na imigrantów przed każdymi wyborami?


2

@FcPortoFan1999 ... ale powinieneś też wiedzieć, że to poparcie pokazują media, które w całości podporządkowane są Orbanowi.

4

@FcPortoFan1999 Kaczorowcy też tak myśleli... aż zdarzył się 15X :-)

21

Po takim przemówieniu:


Orban dostał gratulacje, zgadnijcie od kogo?:

idealnie się wpasowała do koalicji pro-putinowskiej!

2

@marcin62 Mieszkałem w Sarasocie 3 lata, bardzo fajne miejsce do życia... a teraz właśnie tam przewidują kataklizm:-(
Zaraz dzwonię do przyjaciela, który nadal mieszka na Florydzie w Nokomis, co tam się szykuje.

4

@kamyk_23 ... i oto mamy odpowiedź:


:-)))

7

Ooops, coś się panu "Sławku" zapomniało:-)))
https://x.com/gromotapl/status/1843757741632041437

0

@BorzyKrzys Ty, jak i komentujący pod tym wpisem powinniście się cieszyć, że istnieje takie państwo jak Izrael. Gdyby nie oni, to ci kozogrzmocący byliby już w Europie i minki by wam zrzedły.

1

@Encore Gdyby tylko głowa nadążała za talentem:-(

1

@Comentateiro To też nauka dla Xaviego, że najlepszy technicznie zawodnik, gdy nie ma siły i już nie może znaleźć oddechu w płucach... to jego technika i założenia taktyczne idą się ....

0

@Lidwinho Sam sobie odpowiedziałeś, dodam tylko, że miał kopnięcie konia, chyba lepsze od Koemana.

9

Zmarł drugi z boskich Johanów - Johan Neeskens - dzięki nim zacząłem kibicować Bracelonie.


R.I.P.

0

Komentarz usunięty

1

@Ricardinio14 Ja wyszedłem z tego regularnością. Kładź się zawsze o jednej porze spać, mnie pomogło i teraz sobie regularnie sypiam po 7-8 godzin:-)

2

@Ricardinio14 Najlepiej w tej merytoryce wypadł na spotkaniu z Petru, albo kiedy zgłosił 100 ustaw... nie rozśmieszaj mnie:-)
Co do tych marionetek, to Duda pomógł swoimi podpisami rozmontować system prawny w Polsce:-(

1

Idol, bożyszcze młodzieży, "przyszły" prezydent.
Wizualizacja sytuacji kiedy jedno dno osiąga drugie dno.
https://x.com/joakedzierska/status/1843016254699032740

0

@BorzyKrzys Powiedz to szurom i płaskoziemcom, dla nich klimat się nie zmienia... może to gniew boży? :-)

0

@Kluivert_P ... żebyś tylko kiedyś nie płakał, jeśli coś złego przytrafi się Twojemu dziecku... wtedy też będzie bełkot?

1

@TheNekro94 Tutaj bardziej chodzi mi o dzieci, ktoś dorosły może i na spowiedzi "pójść opłotkami", dziecko jest szczere...

2

Trochę racji, czy 100%-towa prawda?


16

Bardzo ciekawe pytanie na temat historii Polski zadał Michael:


1

@norbi77 Niepewność Peni przekłada się na niepewne interwencje obrony, może Wojtek wprowadzi spokój do linii defensywnej.

0

Co polecacie oprócz eKino i Zeriona?

2

@Kyonego Nie pisz bzdur, w tej sytuacji Dani nawet nie pomyślał o uszkodzeniu Pino a Endrick jak najbardziej wszedł na czerwień.

1

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, czyżby?

0

@abram3k Lenglet, to nawet wędkę do szatni dostał za coś takiego, jprl

0

@Rhaan A Ty przez ostatnie 9 lat, to byłeś zahibernowany?


5

Oby spełniły się nadzieje z nim związane... cóż, trzeba trzymać kciuki:-)

0

@Lisek Może to byłoby bardziej spektakularne? Nie mam nic przeciwko temu, żeby powtórzył wyczyn z Borussi:-)
Jutro chciałbym odblokowania Ferrana i Fatiego.

4

Czekam na pierwszego hat-tricka Lewego w La Liga... może z realem w Madrycie? :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?