kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przypomnijcie mi, kto najwięcej szczuł na imigrantów przed każdymi wyborami?
2
@FcPortoFan1999 ... ale powinieneś też wiedzieć, że to poparcie pokazują media, które w całości podporządkowane są Orbanowi.
4
@FcPortoFan1999 Kaczorowcy też tak myśleli... aż zdarzył się 15X :-)
21
Po takim przemówieniu:
Orban dostał gratulacje, zgadnijcie od kogo?:
idealnie się wpasowała do koalicji pro-putinowskiej!
2
@marcin62 Mieszkałem w Sarasocie 3 lata, bardzo fajne miejsce do życia... a teraz właśnie tam przewidują kataklizm:-(
Zaraz dzwonię do przyjaciela, który nadal mieszka na Florydzie w Nokomis, co tam się szykuje.
4
@kamyk_23 ... i oto mamy odpowiedź:
:-)))
7
Ooops, coś się panu "Sławku" zapomniało:-)))
https://x.com/gromotapl/status/1843757741632041437
0
@BorzyKrzys Ty, jak i komentujący pod tym wpisem powinniście się cieszyć, że istnieje takie państwo jak Izrael. Gdyby nie oni, to ci kozogrzmocący byliby już w Europie i minki by wam zrzedły.
1
@Encore Gdyby tylko głowa nadążała za talentem:-(
1
@Comentateiro To też nauka dla Xaviego, że najlepszy technicznie zawodnik, gdy nie ma siły i już nie może znaleźć oddechu w płucach... to jego technika i założenia taktyczne idą się ....
0
@Lidwinho Sam sobie odpowiedziałeś, dodam tylko, że miał kopnięcie konia, chyba lepsze od Koemana.
9
Zmarł drugi z boskich Johanów - Johan Neeskens - dzięki nim zacząłem kibicować Bracelonie.
R.I.P.
0
Komentarz usunięty
1
@Ricardinio14 Ja wyszedłem z tego regularnością. Kładź się zawsze o jednej porze spać, mnie pomogło i teraz sobie regularnie sypiam po 7-8 godzin:-)
2
@Ricardinio14 Najlepiej w tej merytoryce wypadł na spotkaniu z Petru, albo kiedy zgłosił 100 ustaw... nie rozśmieszaj mnie:-)
Co do tych marionetek, to Duda pomógł swoimi podpisami rozmontować system prawny w Polsce:-(
1
Idol, bożyszcze młodzieży, "przyszły" prezydent.
Wizualizacja sytuacji kiedy jedno dno osiąga drugie dno.
https://x.com/joakedzierska/status/1843016254699032740
0
@BorzyKrzys Powiedz to szurom i płaskoziemcom, dla nich klimat się nie zmienia... może to gniew boży? :-)
0
@Kluivert_P ... żebyś tylko kiedyś nie płakał, jeśli coś złego przytrafi się Twojemu dziecku... wtedy też będzie bełkot?
1
@TheNekro94 Tutaj bardziej chodzi mi o dzieci, ktoś dorosły może i na spowiedzi "pójść opłotkami", dziecko jest szczere...
2
Trochę racji, czy 100%-towa prawda?
16
Bardzo ciekawe pytanie na temat historii Polski zadał Michael:
1
@norbi77 Niepewność Peni przekłada się na niepewne interwencje obrony, może Wojtek wprowadzi spokój do linii defensywnej.
0
Co polecacie oprócz eKino i Zeriona?
2
@Kyonego Nie pisz bzdur, w tej sytuacji Dani nawet nie pomyślał o uszkodzeniu Pino a Endrick jak najbardziej wszedł na czerwień.
1
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, czyżby?
0
@abram3k Lenglet, to nawet wędkę do szatni dostał za coś takiego, jprl
0
@Rhaan A Ty przez ostatnie 9 lat, to byłeś zahibernowany?
5
Oby spełniły się nadzieje z nim związane... cóż, trzeba trzymać kciuki:-)
0
@Lisek Może to byłoby bardziej spektakularne? Nie mam nic przeciwko temu, żeby powtórzył wyczyn z Borussi:-)
Jutro chciałbym odblokowania Ferrana i Fatiego.
4
Czekam na pierwszego hat-tricka Lewego w La Liga... może z realem w Madrycie? :-)