kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mleczak77 Kim ty jesteś, że pozwalasz sobie na pisanie o niektórych użytkownikach - POMIOTY?
Słyszałeś @arasz1819
Ja to zgłaszam.
0
@MysticCat @ObiwanKenobi z tego, co kojarzę, to obie z 3D... a to, ilu przestępców było na stanowiskach, okaże się się w niedługim czasie:-)
W przypadku tych pań przynajmniej szybko i skutecznie ucięli ich kariery.
0
@Kazragore Och... coś nowego, "my gadali", nie jesteś dla mnie żadnym partnerem do "gadania", brak Ci argumentów.
1
@ObiwanKenobi Trzeba się tylko z tego cieszyć, nie ma świętych krów.
0
@Kazragore Pewnie, że napiszę... nie wiem tylko, czy nawet z moim poleceniem przyjmą Cię do Russpubliki za te bzdury, które tutaj wypisujesz:-)
0
@FcPortoFan1999 Przedstaw mi jedno takie tłumaczenie PiS-u, czekam:-)
0
@FcPortoFan1999 Sprawdź jego kompetencje i ile zarabia, potem pisz o nepotyźmie, zgoda?
0
@FcPortoFan1999 Naprawdę myślałem, żeś mądrzejszy:-(
Za taaaaaaaaaaaki pieniądz pracuje, nie wsadził go przecież do SSP:
0
Komentarz usunięty
5
@MichuZ44 Jaka szkoda, taka "wybitna" jednostka:-) pozostają nam jeszcze wiejskie baby:-)))
1
@maroon Wszystkiego się nie da, ale ubezpieczycieli - jak najbardziej.
8
Każdy z nas chciałby zapewne tak zarabiać (warunkiem jest bycie w pisie lub rodzinnie być związanym z tymi kanaliami)
... a później zdziwko, że ubezpieczenia takie drogie!
1
@Kondziubarca Ja też nie mogę tego pojąć:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Safrani Niektórych nic nie przekona:
0
Przestroga dla teściowych:
3
@konrad1661 i @Bulbazaur17 Mydlenie oczu... właśnie tymi wpisami pokazujecie, jakimi jesteście zwolennikami (bliżej wam) do KO a mnie po prostu wkurza to, co po sobie zostawił PiS i głośno o tym piszę, bo w tych sprawach nie wolno być obojętnym:
2
@koziar Ja nie udostępniam profilu, tylko wpis... tak dla ścisłości:-)
4
@maroon Doskonale to zinterpretowałeś... bo widząc skalę złodziejstwa i nepotyzmu nadal wielu popiera tych złodziei... to kim oni są?
Zobrazuję to w ten sposób:
4
@barcelonaLM Czy się nadaje, czy nie nie, to sprawdzimy za 2 lata, zgoda? Jeśli oczekujesz, że w rok naprawi się 8 lat demolki państwa... to nie mamy o czym rozmawiać:-(
6
@koziar Co Ty z tym popisem... a zapewne myślisz, że jak Konfederacja będzie rządzić, to grill, samochód.... hahaha.
Zacznij tylko sprawdzać o czym oni pieprzą, to szybko zrozumiesz, że to droga do samounicestwienia:-(
3
@barcelonaLM Naprawdę tego Polsce życzysz?
4
@Marian_Pazdzioch Mam jeszcze rodzinę w Polsce, dlatego mnie to interesuje, oraz masz jeszcze i to:
2
@maroon Nie, to jest coś nowego, na niespotykaną dotąd skalę, zwykle liczba ewakuowanych nie przekraczała miliona:-(
12
Jeszcze... albo aż 300 dni i Polska złapie oddech:
"ja pochodzę z krakowskiej inteligencji", hahahaha
0
@maroon Jak wiesz, w Ameryce jest to już stały "repertuar" i mają specjalny plan ewakuacyjny, nic nie pozostawiają przypadkowi... ale z czymś takim jeszcze się nie mierzyli:-(
11
Niewesoło, dzwoniłem do kumpla z Nokomis na Florydzie... nie odbiera:
0
@Lidwinho Naprawdę? Mam Ci to tłumaczyć?
0
@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, być może gdy zabraknie Orbanowi kasy unijnej do podziału ze swoim elektoratem, to coś może się zmienić... ale to tylko gdybanie.
0
@mate92 .....................???