1

@mleczak77 Kim ty jesteś, że pozwalasz sobie na pisanie o niektórych użytkownikach - POMIOTY?
Słyszałeś @arasz1819

Ja to zgłaszam.

0

@MysticCat @ObiwanKenobi z tego, co kojarzę, to obie z 3D... a to, ilu przestępców było na stanowiskach, okaże się się w niedługim czasie:-)
W przypadku tych pań przynajmniej szybko i skutecznie ucięli ich kariery.

0

@Kazragore Och... coś nowego, "my gadali", nie jesteś dla mnie żadnym partnerem do "gadania", brak Ci argumentów.

1

@ObiwanKenobi Trzeba się tylko z tego cieszyć, nie ma świętych krów.

0

@Kazragore Pewnie, że napiszę... nie wiem tylko, czy nawet z moim poleceniem przyjmą Cię do Russpubliki za te bzdury, które tutaj wypisujesz:-)

0

@FcPortoFan1999 Przedstaw mi jedno takie tłumaczenie PiS-u, czekam:-)

0

@FcPortoFan1999 Sprawdź jego kompetencje i ile zarabia, potem pisz o nepotyźmie, zgoda?

0

@FcPortoFan1999 Naprawdę myślałem, żeś mądrzejszy:-(
Za taaaaaaaaaaaki pieniądz pracuje, nie wsadził go przecież do SSP:


0

Komentarz usunięty

5

@MichuZ44 Jaka szkoda, taka "wybitna" jednostka:-) pozostają nam jeszcze wiejskie baby:-)))

1

@maroon Wszystkiego się nie da, ale ubezpieczycieli - jak najbardziej.

8

Każdy z nas chciałby zapewne tak zarabiać (warunkiem jest bycie w pisie lub rodzinnie być związanym z tymi kanaliami)


... a później zdziwko, że ubezpieczenia takie drogie!

1

@Kondziubarca Ja też nie mogę tego pojąć:


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Safrani Niektórych nic nie przekona:


0

Przestroga dla teściowych:


3

@konrad1661 i @Bulbazaur17 Mydlenie oczu... właśnie tymi wpisami pokazujecie, jakimi jesteście zwolennikami (bliżej wam) do KO a mnie po prostu wkurza to, co po sobie zostawił PiS i głośno o tym piszę, bo w tych sprawach nie wolno być obojętnym:



2

@koziar Ja nie udostępniam profilu, tylko wpis... tak dla ścisłości:-)

4

@maroon Doskonale to zinterpretowałeś... bo widząc skalę złodziejstwa i nepotyzmu nadal wielu popiera tych złodziei... to kim oni są?
Zobrazuję to w ten sposób:


4

@barcelonaLM Czy się nadaje, czy nie nie, to sprawdzimy za 2 lata, zgoda? Jeśli oczekujesz, że w rok naprawi się 8 lat demolki państwa... to nie mamy o czym rozmawiać:-(

6

@koziar Co Ty z tym popisem... a zapewne myślisz, że jak Konfederacja będzie rządzić, to grill, samochód.... hahaha.
Zacznij tylko sprawdzać o czym oni pieprzą, to szybko zrozumiesz, że to droga do samounicestwienia:-(

3

@barcelonaLM Naprawdę tego Polsce życzysz?

4

@Marian_Pazdzioch Mam jeszcze rodzinę w Polsce, dlatego mnie to interesuje, oraz masz jeszcze i to:


2

@maroon Nie, to jest coś nowego, na niespotykaną dotąd skalę, zwykle liczba ewakuowanych nie przekraczała miliona:-(

12

Jeszcze... albo aż 300 dni i Polska złapie oddech:


"ja pochodzę z krakowskiej inteligencji", hahahaha

0

@maroon Jak wiesz, w Ameryce jest to już stały "repertuar" i mają specjalny plan ewakuacyjny, nic nie pozostawiają przypadkowi... ale z czymś takim jeszcze się nie mierzyli:-(

11

Niewesoło, dzwoniłem do kumpla z Nokomis na Florydzie... nie odbiera:


0

@Lidwinho Naprawdę? Mam Ci to tłumaczyć?

0

@Ojciec5tkidzieci Nie wiem, być może gdy zabraknie Orbanowi kasy unijnej do podziału ze swoim elektoratem, to coś może się zmienić... ale to tylko gdybanie.

0

@mate92 .....................???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?