0

@Saviola88 Tylko tyle potrafisz? napisać x-a i od metra DDD... żałosne.
Ignor i do widzenia

0

@barteq Gdybyś to przeczytał, to zrozumiałbyś, że to jest do zrobienia. Nigdzie nie jest napisane, że oskarżeni pójdą natychmiast do paki, tylko że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.
Po usunięciu przeszkód, które Unia wskazała jako warunek wypłaty KPO, znajdą się pieniądze, liczę też na mądrość i doświadczenie Donalda.

4

Do meczu siatkarzy jeszcze trochę zostało, tutaj możecie się zapoznać z konkretami D. Tuska. Choćby chociaż połowę dał radę, to będę zadowolony:
https://100konkretow.pl/wszystkie-konkrety/

3

Miód, malina widzieć ją w takiej sytuacji, oby częściej:-)


7

Lubicie Phila Collinsa? Koniecznie z dźwiękiem:-)



1

@tomek8756 Miałem okazję ją zobaczyć, gdy miała mniej makijażu na twarzy i powiem Ci... jest DELIKATNA różnica :-)

1

@DLFCB ...dodałbym jeszcze, że w razie kontuzji (ODPUKAĆ) Janusza, jesteśmy w czarnej d... z Łomaczem w roli rozgrywacza, co przy braku formy Kurka nie stawia nas w roli faworytów:-(

2

@FCBparasiempre ... czyli kibicuję już Barcelonie 50 lat:-)

1

Czego nigdy nie wybaczę piłkarzom naszej drużyny, to braku zaangażowania.
Dzisiaj było widać po chłopakach z Osy, że im naprawdę bardzo zależało, pot lał się z nich strumieniami... a nasi, chyba poszedł zakład - który będzie miał najbardziej suchą koszulkę:-(

1

@varosso Przestań pierdolić! Żądzą 8 lat, mają wszystko w swoich rękach, oprócz prawdziwych - niezłomnych sędziów i ci "złodzieje" chodzą na wolności?
Nie pisz do mnie więcej, bo nie masz pojęcia o prawdziwym świecie:-(

0

@varosso Skoro tak, to głosuj na pis lub konfę.... tylko za 2-3 lata mi tutaj nie wyj z bólu!

1

Komentarz usunięty

0

@varosso Zainteresuj się ile kasy (długu) w budżecie zostawił Tusk... a co zostanie po tych złodziejach.

0

@varosso Pewnie, ja też czekam... ale wiesz, jak wchodzisz do zasranej stajni, to najpierw musisz cokolwiek uprzątnąć, dopiero wtedy widzisz za co wziąć się najpierw:-)

8

@koksik2700 Skoro nie widzisz nic złego w rozkradaniu i zadłużaniu Polski i Polaków na pokolenia, żyj nadal w swojej bańce

0

Komentarz usunięty

7

@VamosRakieta Jeśli się z tym nie zgadzasz, to ujrzycie (gdyby PiS wygrał) prawdziwą twarz ZAMORDYZMU... ja to walę, bo wtedy nie będę nawet myślał o powrocie, wspomnisz moje słowa, tylko będzie już za późno

0

Komentarz usunięty

0

@Dari0G Zadałem Ci proste pytanie - pokaż skazanych w tych aferach... a nie wypisuj mi tutaj bzdur... no chyba, że jesteś symetrystą:-)

17

Oby:


2

@Dari0G Mówi Ci to coś Dareczku?


i pokaż mi wyroki na tych złodziei, o których wspomniałeś:-(

1

@Rust_Cohle Dziękuję za RT:-)


0

Debata Giertych v Kaczyński:


0

@tristan87 ...to może przyznasz się tutaj kolegom, jaki wpis popełniłeś na moim YT?
Ja tego tak nie zostawię, możesz spodziewać się konsekwencji.

11

Kupujecie, czy wypożyczacie? :-)))


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bajson Tak??? obejrzyj jego zachowanie przy wyrównującej bramce!!!

1

Dlaczego?... był najsłabszym ogniwem w obronie a mamy tam takich tuzów, jak Roberto i Alonso:-(

2

@FutbolFan Może dla niektórych pismo obrazkowe będzie bardziej zrozumiałe:


0

@against_modern_football Jestem absolutnie przeciw takiej elektrowni, gdyby budować miał ją Sasin... jeśli zajmą się tym fachowcy, nie widzę przeciw wskazań, choć lepiej gdyby więcej tej energii pozyskiwano z wody i wiatru... ale pisiory uwaliły ten projekt lata temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?