kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 ... to od Ciebie dostałem te "piękne" życzenia na FB?
Zgłosiłem to...a gdybym Cię gdzieś spotkał, to miałbym jeszcze inne zapytania.
1
Dziwi spadek Konfy??? Takich "kwiatuszków" będzie coraz więcej i moje przewidywania się potwierdzą 15 X, zjazd poniżej 10 %, nie wiem, być może - SIEDEM obłożą jakimś marnym procentem:
https://x.com/gromotapl/status/1694073707507966275
4
Pielęgnacja takich włosów chyba troszkę trwa:
1
@Witekk10 Choćbym przekonał tylko kilku do zmiany zdania o kofie, uwierz mi, że warto i mówię Ci to z własnego doświadczenia, też byłem zafascynowany JKM w młodości.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Witekk10 Bo co? Bo atakuję konfę, zaczadzony jesteś? Ja tutaj nikogo nie prowokuję, pokazuję tylko, co w trawie piszczy:-)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
https://www.fcbarca.com/user/skubi99" contenteditable="false">@skubi99
1
@Joe_Pesci Bredzisz, bez jakiej zgody?...no chyba, że nigdy nie głosowałeś:-)
3
Podobno do majątku dochodzi się własną pracą... więc sprzedaj Sławuś dom,grilla, trawnik i 2 samochody:
...jak widać La Ramblę czekają wydatki:-)))
5
Widać politykę "taniego państwa":-)
0
Komentarz usunięty
2
Koniecznie posłuchajcie do końca:
1
Ten też wywracał stolik, jak się skończyło, sami wiecie:-)))
0
@kamyk_23 No i nie zawiodłem się, rozpoczął się pożar w burdelu zwanym Konfederacja:
2
Świat ekonomistów przestrzega... ale La Rambla wie lepiej:-)
0
Czyżby Dembuś wybrał ten kierunek???
https://x.com/VonPritzwald/status/1691499223680700416
0
Kto ma wolną godzinkę zapraszam na "nowego" Karola, wesoło jest:
0
Jak myślicie, kiedy?
0
@Criss18Barca Ja już mieszkam w takim miejscu:-)
7
Rezydent Pałacu Prezydenckiego:-)))
1
@Barcelonka070 ...a co, chciałbyś sprawdzić czy lubię "kakało"? :-)
Mówi ci coś powiedzenie - gieroj w necie, piczka w świecie?
Możesz już przestać produkować się pod moimi postami, nie odpowiem, jesteś za cienki bolek i dostajesz ignora, bye
3
Uzasadnione, czy nie:
https://x.com/Michu_1980/status/1690786715521150976
0
@dv7wisnia Źle obliczyłeś, mecz zaczyna się pół godziny później, niż zwykle:-)
2
Pani Stanisława, dodam Katoliczka:
1
@tristan87 Raczej nie:-) Nie chodzę też na pasku bolszewi, jak te zwyrole!!!
3
Kuszące... ale to chyba tylko oferta dla płci pięknej:-):
3
@GeneralXavi Wsiądź w samolot w Warszawie i za ok. 12 godzin się dowiesz:-)
13
Poszedł Sławuś ostro:
i jeszcze rozwinięcie: