0

@tristan87 ... to od Ciebie dostałem te "piękne" życzenia na FB?
Zgłosiłem to...a gdybym Cię gdzieś spotkał, to miałbym jeszcze inne zapytania.

1

Dziwi spadek Konfy??? Takich "kwiatuszków" będzie coraz więcej i moje przewidywania się potwierdzą 15 X, zjazd poniżej 10 %, nie wiem, być może - SIEDEM obłożą jakimś marnym procentem:
https://x.com/gromotapl/status/1694073707507966275

4

Pielęgnacja takich włosów chyba troszkę trwa:


1

@Witekk10 Choćbym przekonał tylko kilku do zmiany zdania o kofie, uwierz mi, że warto i mówię Ci to z własnego doświadczenia, też byłem zafascynowany JKM w młodości.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Witekk10 Bo co? Bo atakuję konfę, zaczadzony jesteś? Ja tutaj nikogo nie prowokuję, pokazuję tylko, co w trawie piszczy:-)

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

https://www.fcbarca.com/user/skubi99" contenteditable="false">@skubi99

1

@Joe_Pesci Bredzisz, bez jakiej zgody?...no chyba, że nigdy nie głosowałeś:-)

3

Podobno do majątku dochodzi się własną pracą... więc sprzedaj Sławuś dom,grilla, trawnik i 2 samochody:


...jak widać La Ramblę czekają wydatki:-)))

5

Widać politykę "taniego państwa":-)


0

Komentarz usunięty

2

Koniecznie posłuchajcie do końca:


1

Ten też wywracał stolik, jak się skończyło, sami wiecie:-)))


0

@kamyk_23 No i nie zawiodłem się, rozpoczął się pożar w burdelu zwanym Konfederacja:


2

Świat ekonomistów przestrzega... ale La Rambla wie lepiej:-)


0

Czyżby Dembuś wybrał ten kierunek???
https://x.com/VonPritzwald/status/1691499223680700416

0

Kto ma wolną godzinkę zapraszam na "nowego" Karola, wesoło jest:


0

Jak myślicie, kiedy?


0

@Criss18Barca Ja już mieszkam w takim miejscu:-)

7

Rezydent Pałacu Prezydenckiego:-)))


1

@Barcelonka070 ...a co, chciałbyś sprawdzić czy lubię "kakało"? :-)
Mówi ci coś powiedzenie - gieroj w necie, piczka w świecie?
Możesz już przestać produkować się pod moimi postami, nie odpowiem, jesteś za cienki bolek i dostajesz ignora, bye

3

0

@dv7wisnia Źle obliczyłeś, mecz zaczyna się pół godziny później, niż zwykle:-)

2

Pani Stanisława, dodam Katoliczka:


1

@tristan87 Raczej nie:-) Nie chodzę też na pasku bolszewi, jak te zwyrole!!!

3

Kuszące... ale to chyba tylko oferta dla płci pięknej:-):


3

@GeneralXavi Wsiądź w samolot w Warszawie i za ok. 12 godzin się dowiesz:-)

13

Poszedł Sławuś ostro:


i jeszcze rozwinięcie:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?