kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Do kina raczej nie chodzę, mam na swoim dysku prawie 10 koła filmów i seriali i nawet na to nie mam za bardzo czasu. Uwierz mi, że tutaj jest co robić bo nie ma takiej pogody, żeby kisić się w domu przed tv.
5
Pierwsze śliwki robaczywki. Arsenal grał finał LM, nasi pobiegali, pora do spania:-)
1
Rafa oprócz gola, to powinien podać sobie rękę z Destem i paralitykiem Alonso:-(
1
@Adran360 Czuję się jak w Europie, nareszcie mecz o normalnej piłkarskiej porze:-) U mnie 20:55
0
@michalgajdek literówka Ci się wkradła Michałku, Abde
1
Zdążycie przed meczem:
17
Śmiechłem:
0
Komentarz usunięty
1
Tomek Wiejski współpracujący z "Historią bez cenzury" jest dla was wiarygodny? Dotarł do "dowodów" przeciwko S.Nowakowi, tak tego od "zegarka":
5
@Barcanajlepszyteam Nie jest moim celem nawracanie kogokolwiek, tylko żebyście wy, konfiarze otwarli wreszcie oczy na to co się dzieje... i co może się wydarzyć. Ja już przerobiłem wszystkie rządy, od lewa do prawa i takiego gówna, jak jest teraz - nie pamiętam.
3
@Rhaan Jeśli dla Ciebie jest wiarygodny jakiś no name z YT a nie Krzysztof Piątek... to wybacz:-(
Obejrzyj i wyciągnij wnioski, gdzie tam kłamstwa lub manipulacje, przecież Ćwierkacz zawalony jest filmikami z tej interwencji w szpitalu.
0
Komentarz usunięty
2
@Barcanajlepszyteam Tak kolego, nie pomyliłem się... bo ja to doskonale pamiętam, jak 1983 roku dostałem porządny wpie..ol na manifestacji!
2
@TaughtMule Ach... to przepraszam, powinien wyjąć klamkę i jej w łeb pier..., wtedy OK:-)
3
@Rhaan Masz tutaj, może dotrwasz do końca:
https://www.youtube.com/live/1bfFspItsRU?feature=share
3
@MesQueUnClub96 Mamy XXI wiek a do Ciebie on jeszcze nie dotarł? Jak długi by nie był ten filmik, to agresja w odpowiedzi milicjanta jest adekwatna ?
Edit; dodam jeszcze, że to co sobie wybierzecie teraz, dotyczyć będzie was. Ja będę się wygrzewał w słońcu demokracji... a wy przyjmować pały albo kule od tych s...synów!
9
To niedługo może być wasza siostra, córka,dziewczyna lub żona na miejscu tej "agresorki". W nawiązaniu do tego, o czym bredził wczoraj nasz Duce:
3
@Encore Grajek dobry... ale nie za taką kasę!
1
Prawda, czy fałsz?
0
@hayek Współczuję, żeby na jesieni nie okazało się, że jednak Tomek miał rację. Smutne to... ale w świetle jego przemówienia, gdzie wreszcie zdjął maskę na tzw pikniku (za który wszyscy płacimy, bo to kasa z budżetu), wesoło nie będzie:-(
3
@masq Policję na nią zawołaj, może mieć ukrytą broń, niezabezpieczoną przez rodziców - Duduś wczoraj mówił:-)
6
Czyżby słońce tak dogrzewało w Polsce:
39
Na takie mendy społeczne, to najlepsze lekarstwo!!!
3
U mnie trochę po południu... ale widząc Leona śpiewającego Hymn Polski, oczy mokre:-)
0
@Adran360 Możesz mi wierzyć lub nie, ale nigdy nie oglądałem żadnego meczu tej ligi a pokazują nawet rozgrywki pomiędzy szkołami średnimi. Jeśli to jest zawodowa liga, to chyba coś nie halo:-)
0
@Adran360 Ja mieszkam w Costa Mesa i uwierz mi, tutaj nie ma nawet hali sportowej, która mogła by pomieścić ponad 2000 widzów... a podobno tutaj mają główną kwaterę:-)
Powiem Ci nawet, że jest tutaj stadion żużlowy, ale jak sobie rzucisz okiem w googlach, to też Ci się wyjaśni dużo:-)
3
Niesamowity fenomen amerykańskiej siatkówki. Sport w Stanach niszowy, jeśli już, to siatkówka plażowa.
Bez własnej ligi zawodowej, posiłkując się tylko chłopakami wybijającymi z High School i akademickich drużyn potrafią tak zdominować mistrzów świata - Włochów, brawa wielkie:-)
5
Ten Pan, to nie moja bajka, ale był wśród nich i coś wie:
https://x.com/GazetaStonoga/status/1681462851909632001
to tak pod rozwagę dla napalonych gołowąsów:-)
0
@DonMatteo901 Kilka razy mi się przewinęły jej wywiady i takie odniosłem wrażenie, może się mylę... jestem tylko człowiekiem:-)
8
Taka prawda: