0

@BorzyKrzys Może w końcu się dowiemy, co ten gagatek robił w młodości, do 33 roku życia:-)

1

@Arkon Ja wiem, że rzucanie grochem o ścianę... być może przebudzą się wtedy, gdy zrobią sobie rano kawę a tu... nie ma internetu, tv, niczego... tylko milicja na ulicach!
Niestety, będzie już za późno:-(

1

W nawiązaniu do gorących i do tego co napisał @Arkon :


5

To tak gwoli przypomnienia... w razie jakiejś większej mżawki:


0

@barcowy1899 Co to jest hipoteczny, kredyt jakiś, czy "cóś"??? :-)

1

@arsenallondyn0 Wróciłem po raz trzeci do Narcosów, tam jest od metra tych czarnych kocurów:-)))

6

Przyszli koalicjanci się chyba dogadają:-)))


0

@pluszek Nie musisz się do mnie żalić, że jesteś taki "oblatany" światowiec, skąd wiesz, czy nie mam już biletu powrotnego?

7

Nie tylko polityka, coś na rozwarcie paszczy w szczerym uśmiechu:


0

@hayek Weź przestań pieprzyć, ja przed tym jak spłodziłem 2 synów, to byłem panienką, lol
Tak samo brzmi? Moje pytanie nie było o "Kunia", tylko o tych brunatnych panów, do tego się odnieś.

5

Kurz po meczu już opadł
Czytając La Ramblę dochodzę do wniosku, że sporo tutaj sympatyków tych "panów", może nawet niektórzy rozpoznają się na zdjęciach, odważni zgłaszać się:


0

@pluszek Nie przyszło Ci do głowy, że po prostu zależy mi na Polsce. Nikt nie pozbawił mnie polskiego obywatelstwa i dopóki tego nie zrobi, to będę chciał dla niej jak najlepiej!

0

@SteuerFreiMoney ...sie wie:-)

2

@SteuerFreiMoney Przecież on to napisał prześmiewczo:-)

1

@fart Poczytaj trochę co to za "ziółko", to rura Ci zmięknie:-(

0

@MesQueUnClub96 Tak sądzisz? Czy Ty myślisz, że jak się wyjedzie z Polski, to robi się reset? Nie pomyślałeś, że może chciałbym wrócić do Polski normalnej, nie rządzonej przez złodziei i faszystów?

9

Jest o co walczyć:


2

@nwchades Oczywiście, kto tego nie dostrzega jest takim samym durniem. Pożyjesz jeszcze kilka lat i zgodzisz się ze mną, ja wychowałem się na JKM... i też mi przeszło:-)

2

@Kgorecki2500 Na Kongres Liberalno-Demokratyczny, niestety już go nie ma:-(

5

@hayek Nie, nie zwerbuje mnie... on werbuje tylko bezmózgich kretynów:-)

3

@nwchades Do durnia trafi tylko prosty przekaz, łopatologiczny:-)

9

Dla tych, którzy chcą takiej Polski:


1

@kondzix2115 Zakład o UCHO tequili, że 10% nie przekroczą, chyba że w sondażu IBRIS-u jak zapłacą za wynik :-)))
Już Republikanie zapłacili ponad 6K za 19% kilka lat temu:-)))

2

@domin682 Wy pisiory macie właśnie tylko trochę... bo gdybyście mieli więcej, to nie pisałbyś takich bredni:_(

5

@Peciak Mnie nie dziwi Twój wpis. Od dawna obserwuję Twoje wynurzenia i wyciszanie niepochlebnych opinii na temat konfy... wpisujesz się więc idealnie w powiedzenie - szur konfiarski.
Swoją drogą niezły fikołek filozoficzny - mieszać Neymara z PO i pisze to redaktor tego serwisu, lol

10

Macie jeszcze to, u mnie czas na ukręcenie łba 1,75L Belvedera:-)


16

Marcinek padł szybciutko, pośmiejcie się i Wy:


1

@kubix05 Upsss... a w lodówce tylko 3 piwa zostały, czas na zakupy:-)

1

@Artysta9 Ferran lepszy od Lewego:-)

1

@HighestInTheRoom Stwierdziłem, że nie będę z nim dyskutował:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?