kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Może w końcu się dowiemy, co ten gagatek robił w młodości, do 33 roku życia:-)
1
@Arkon Ja wiem, że rzucanie grochem o ścianę... być może przebudzą się wtedy, gdy zrobią sobie rano kawę a tu... nie ma internetu, tv, niczego... tylko milicja na ulicach!
Niestety, będzie już za późno:-(
1
W nawiązaniu do gorących i do tego co napisał @Arkon :
5
To tak gwoli przypomnienia... w razie jakiejś większej mżawki:
0
@barcowy1899 Co to jest hipoteczny, kredyt jakiś, czy "cóś"??? :-)
1
@arsenallondyn0 Wróciłem po raz trzeci do Narcosów, tam jest od metra tych czarnych kocurów:-)))
6
Przyszli koalicjanci się chyba dogadają:-)))
0
@pluszek Nie musisz się do mnie żalić, że jesteś taki "oblatany" światowiec, skąd wiesz, czy nie mam już biletu powrotnego?
7
Nie tylko polityka, coś na rozwarcie paszczy w szczerym uśmiechu:
0
@hayek Weź przestań pieprzyć, ja przed tym jak spłodziłem 2 synów, to byłem panienką, lol
Tak samo brzmi? Moje pytanie nie było o "Kunia", tylko o tych brunatnych panów, do tego się odnieś.
5
Kurz po meczu już opadł
Czytając La Ramblę dochodzę do wniosku, że sporo tutaj sympatyków tych "panów", może nawet niektórzy rozpoznają się na zdjęciach, odważni zgłaszać się:
0
@pluszek Nie przyszło Ci do głowy, że po prostu zależy mi na Polsce. Nikt nie pozbawił mnie polskiego obywatelstwa i dopóki tego nie zrobi, to będę chciał dla niej jak najlepiej!
0
@SteuerFreiMoney ...sie wie:-)
2
@SteuerFreiMoney Przecież on to napisał prześmiewczo:-)
1
@fart Poczytaj trochę co to za "ziółko", to rura Ci zmięknie:-(
0
@MesQueUnClub96 Tak sądzisz? Czy Ty myślisz, że jak się wyjedzie z Polski, to robi się reset? Nie pomyślałeś, że może chciałbym wrócić do Polski normalnej, nie rządzonej przez złodziei i faszystów?
9
Jest o co walczyć:
2
@nwchades Oczywiście, kto tego nie dostrzega jest takim samym durniem. Pożyjesz jeszcze kilka lat i zgodzisz się ze mną, ja wychowałem się na JKM... i też mi przeszło:-)
2
@Kgorecki2500 Na Kongres Liberalno-Demokratyczny, niestety już go nie ma:-(
5
@hayek Nie, nie zwerbuje mnie... on werbuje tylko bezmózgich kretynów:-)
3
@nwchades Do durnia trafi tylko prosty przekaz, łopatologiczny:-)
9
Dla tych, którzy chcą takiej Polski:
1
@kondzix2115 Zakład o UCHO tequili, że 10% nie przekroczą, chyba że w sondażu IBRIS-u jak zapłacą za wynik :-)))
Już Republikanie zapłacili ponad 6K za 19% kilka lat temu:-)))
2
@domin682 Wy pisiory macie właśnie tylko trochę... bo gdybyście mieli więcej, to nie pisałbyś takich bredni:_(
5
@Peciak Mnie nie dziwi Twój wpis. Od dawna obserwuję Twoje wynurzenia i wyciszanie niepochlebnych opinii na temat konfy... wpisujesz się więc idealnie w powiedzenie - szur konfiarski.
Swoją drogą niezły fikołek filozoficzny - mieszać Neymara z PO i pisze to redaktor tego serwisu, lol
10
Macie jeszcze to, u mnie czas na ukręcenie łba 1,75L Belvedera:-)
16
Marcinek padł szybciutko, pośmiejcie się i Wy:
1
@kubix05 Upsss... a w lodówce tylko 3 piwa zostały, czas na zakupy:-)
1
@Artysta9 Ferran lepszy od Lewego:-)
1
@HighestInTheRoom Stwierdziłem, że nie będę z nim dyskutował:-)