5

@Peciak Mnie nie dziwi Twój wpis. Od dawna obserwuję Twoje wynurzenia i wyciszanie niepochlebnych opinii na temat konfy... wpisujesz się więc idealnie w powiedzenie - szur konfiarski.
Swoją drogą niezły fikołek filozoficzny - mieszać Neymara z PO i pisze to redaktor tego serwisu, lol

10

Macie jeszcze to, u mnie czas na ukręcenie łba 1,75L Belvedera:-)


16

Marcinek padł szybciutko, pośmiejcie się i Wy:


1

@kubix05 Upsss... a w lodówce tylko 3 piwa zostały, czas na zakupy:-)

1

@Artysta9 Ferran lepszy od Lewego:-)

1

@HighestInTheRoom Stwierdziłem, że nie będę z nim dyskutował:-)

0

Pora na siłkę i basen... ale jeszcze jeden rodzynek:


2

@martin43 .. a penis ci do tego, gdzie mieszkam. Skoro nie zrozumiałeś przesłania tej pani, to lepiej zamilcz!
Nie fatyguj się więcej pisać do mnie, od teraz masz ignora, więc ci nie odpowiem.

4

@michal26 Też jej nie trawię, ale tutaj ma 100% racji, Ludzie kupują dzieciom "zabawki" a jak się znudzą, to jeb do schroniska:-(
Dlatego ja jestem za tym, żeby czipować zwierzęta - kupujesz, proszę bardzo... ale jak będziesz chciał oddać, to opłać przynajmniej dwuletni pobyt w schronisku!

2

Zgoda, czy nie... bo mówi to Jachira?


1

@doc Żaden z nich, bo Dembuś zostaje:-)

1

@kubix05 Cóż, ja za łebka grałem jeszcze wiązaną na treningach, bo oszczędności, mecze już normalną:-)

2

Koryto PLUS:


może tylko do jesieni, oby:-)

0

Łapa, łapę myje:


8

Woda w basenie:


0

@Kozinho. Znowu potwierdziłeś mój poprzedni wpis. Argumenty - obejrzałeś? ...bo gdybyś obejrzał, to wtedy moglibyśmy podyskutować.

0

@Kozinho. Przeczytaj sobie początek mojego wpisu... jestem pewien że to nie dla Ciebie:-)

0

@GeneralXavi Najpierw obejrzyj, potem możesz się odnieść... chętnie przeczytam:-)

1

@macio_944 @GeneralXavi @sonek Skoro nic nie jest obiektywne, to wstawcie swoje odpowiedzi, ja mam jeszcze jeden filmik:


1

Dla tych, którzy używają jeszcze mózgu:


Nie będę wchodził w interakcje, wszystko tutaj jest wyjaśnione... no chyba, że ktoś ma dowody... że to jednak ściema.

3

Turbo orka, to mało powiedziane. Oto jak "guru" większości La Bamby zaorany i posiany przez eksperta:


Nie wchodzę w polemikę, bo tutaj już jest pełna jasność co do "lotnych" hasełek dla gimbazy:-)))

5

0

Jak dla mnie, to mogą zebrać baty w każdym meczu przedsezonowym... oby w walce o punkty wszystko się zgrało, to będę wniebowzięty:-)

19

Naprawdę warto zerknąć:


1

@arasz1819 @HighestInTheRoom
Co by nie mówić, piękna kobieta. Zrobi karierę, mimo wszystko:-)

4

Iron Lady z Konfederacji:


1

@macio_944 Dam zaraz coś lepszego, szykuj się, gorąco będzie:-)

12

Teraz pośmiane:


2

Uważajcie:


0

@prison118 Jak Ty chcesz ze mną dyskutować, jak nawet nie obejrzałeś. Gdzie tam jest coś o złodziejach:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?