kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Peciak Mnie nie dziwi Twój wpis. Od dawna obserwuję Twoje wynurzenia i wyciszanie niepochlebnych opinii na temat konfy... wpisujesz się więc idealnie w powiedzenie - szur konfiarski.
Swoją drogą niezły fikołek filozoficzny - mieszać Neymara z PO i pisze to redaktor tego serwisu, lol
10
Macie jeszcze to, u mnie czas na ukręcenie łba 1,75L Belvedera:-)
16
Marcinek padł szybciutko, pośmiejcie się i Wy:
1
@kubix05 Upsss... a w lodówce tylko 3 piwa zostały, czas na zakupy:-)
1
@Artysta9 Ferran lepszy od Lewego:-)
1
@HighestInTheRoom Stwierdziłem, że nie będę z nim dyskutował:-)
0
Pora na siłkę i basen... ale jeszcze jeden rodzynek:
2
@martin43 .. a penis ci do tego, gdzie mieszkam. Skoro nie zrozumiałeś przesłania tej pani, to lepiej zamilcz!
Nie fatyguj się więcej pisać do mnie, od teraz masz ignora, więc ci nie odpowiem.
4
@michal26 Też jej nie trawię, ale tutaj ma 100% racji, Ludzie kupują dzieciom "zabawki" a jak się znudzą, to jeb do schroniska:-(
Dlatego ja jestem za tym, żeby czipować zwierzęta - kupujesz, proszę bardzo... ale jak będziesz chciał oddać, to opłać przynajmniej dwuletni pobyt w schronisku!
2
Zgoda, czy nie... bo mówi to Jachira?
1
@doc Żaden z nich, bo Dembuś zostaje:-)
1
@kubix05 Cóż, ja za łebka grałem jeszcze wiązaną na treningach, bo oszczędności, mecze już normalną:-)
2
Koryto PLUS:
może tylko do jesieni, oby:-)
0
Łapa, łapę myje:
8
Woda w basenie:
0
@Kozinho. Znowu potwierdziłeś mój poprzedni wpis. Argumenty - obejrzałeś? ...bo gdybyś obejrzał, to wtedy moglibyśmy podyskutować.
0
@Kozinho. Przeczytaj sobie początek mojego wpisu... jestem pewien że to nie dla Ciebie:-)
0
@GeneralXavi Najpierw obejrzyj, potem możesz się odnieść... chętnie przeczytam:-)
1
@macio_944 @GeneralXavi @sonek Skoro nic nie jest obiektywne, to wstawcie swoje odpowiedzi, ja mam jeszcze jeden filmik:
1
Dla tych, którzy używają jeszcze mózgu:
Nie będę wchodził w interakcje, wszystko tutaj jest wyjaśnione... no chyba, że ktoś ma dowody... że to jednak ściema.
3
Turbo orka, to mało powiedziane. Oto jak "guru" większości La Bamby zaorany i posiany przez eksperta:
Nie wchodzę w polemikę, bo tutaj już jest pełna jasność co do "lotnych" hasełek dla gimbazy:-)))
5
Łałłłłłłłłł:
https://x.com/kamyk_23/status/1685507976638214144
0
Jak dla mnie, to mogą zebrać baty w każdym meczu przedsezonowym... oby w walce o punkty wszystko się zgrało, to będę wniebowzięty:-)
19
Naprawdę warto zerknąć:
1
@arasz1819 @HighestInTheRoom
Co by nie mówić, piękna kobieta. Zrobi karierę, mimo wszystko:-)
4
Iron Lady z Konfederacji:
1
@macio_944 Dam zaraz coś lepszego, szykuj się, gorąco będzie:-)
12
Teraz pośmiane:
2
Uważajcie:
0
@prison118 Jak Ty chcesz ze mną dyskutować, jak nawet nie obejrzałeś. Gdzie tam jest coś o złodziejach:-)