3

Takich wyborców ma PiS, mnie to nie dziwi:
https://x.com/MarioRebeliant/status/1680553758223212548

0

@John_Doe Nawet przez myśl mi nie przeszło, że kiedyś się z Tobą zgodzę... ale tak, masz 100% racji. Śmieszny ten wyrok... ale podważanie wyroku Sądu, wręcz cofnięcie go przez ministra sprawiedliwości, to kpina z prawa!

0

@Ojciec5tkidzieci @Kondziubarca
Mnie to się wydaje, że konfiarze to kółko, o którym piszesz, ba niektórzy z tego kółka nawet nie wiedzą, że to służy nie tylko do sikania:-)

0

@Survier Ty kolego bijesz 90% la bamby na głowę pod tym względem:-(

0

@Survier Mam Ciebie w ignorowanych... ale postanowiłem wyświetlić Twój post i... nie zawiodłem się :-)

0

@JohnA Słuchaj, słuchaj, zawsze może coś do Ciebie dotrze i może kiedyś Ty będziesz swoim wnukom próbował coś powiedzieć.

2

@Bartula Doświadczeniem życiowym biję Was tutaj wszystkich i patrząc z perspektywy, kto może wyciągnąć Polskę z tego gówna, w którym się znalazła, to tylko Tusk.
Kibicuję mu od czasów KLD, raz tylko dałem się nabrać Korwinowi.
Wystarczy przywrócić praworządność w Polsce i patrzeć politykom na ręce, tyle i aż tyle.

5

@maroon To partia dla chłopczyków w krótkich majteczkach, nikt poważny się na nich nie nabierze mając w pamięci już jednego any-systemowca - Kukiza:-)

0

@Deviler ...i piękny widok, kiedy stary wyga złoi skórę temu hiszpańskiemu pyszałkowi:-)))

0

@klopx Wielu naszych zawodników już było tutaj skreślanych... ja tam nadal wierzę, że się ogarnie i ci, co pluli na niego powchodzą do nor:-)

0

Tak w tym, jak i w poprzednim meczu, ktoś nam chyba "podmienił" Igę... być może to efekt tzw "kobiecych spraw"???

28

Jak się bawić, to się bawić:-) jeszcze trochę i okaże się, że tych dwóch bęcwałów zrobiło strajk i rozwaliło komunę:
https://x.com/Diabel_68/status/1678456034933841923

6

Dla współczesnych anty-systemowców:


4

Siatkówka - ciekawostka:
Chiny grają z Kanadą o 20 czasu pacyficznego a USA z Francją o 20:30... tylko że ci pierwsi 9 Lipca a drudzy jeszcze 8-go (wybieram się na ten mecz)

1

Jeśli jego serce bije w rytm mamony, szkoda.
Nam potrzebny grajek, który wypluje płuca dla tych barw, powodzenia Arda.

1

Nostalgia ( moje miasto rodzinne) - za moich czasów wyglądało to (18 lat temu)... wiele gorzej, gratki dla decydentów, którzy potrafili wykorzystać środki unijne!
Z tego,m co wiem - nie bawili się w przepychanki - moje, Twoje, może totalnej opozycji:-)
https://zapodaj.net/plik-FvH53tXSlv

1

@Emhyr Ja bym go nie wypożyczał, tylko zaczął bardziej na niego stawiać w rotacji z Pedrim, chyba że Xavi znowu chce grać Pedrim przez cały czas... do następnej kontuzji:-(

6

W związku z tymi kombinacjami przy pozycji spalonej, idźmy dalej... i zlikwidujmy go! Zrobi się więcej miejsca i mecze będą ciekawsze:-)
Skończą się przerwy na rysowanie linii na milimetry:-)

6

Nie chciało mi się liczyć tych salt, może ktoś zechce?


5

Bo z procy strzelać, to trzeba "umić" :-)))


5

Tak się kończy trenowanie na "ścianie" bez zabezpieczenia:


0

@Cule1234 Grbić nie poszedł po rozum do głowy (widząc, co wyprawia ta łamaga Łomacz) i nie powołał Drzyzgi. To mnie boli:-(

0

@koksik2700 Które? Trochę się domyślam, ale chciałbym usłyszeć od Ciebie... i żebyś mi wytłumaczył z czego te pomysły sfinansują:-)

0

@koksik2700 Mój, że to wstawiłem, czy pomysły Konfy?

3

Wiecie zapewne, że nie ufam tym populistom z Konfederacji... ale tutaj jest bardzo ciekawa nitka... i bardzo jestem ciekawy, czy Berkowicz lub jakiś inny konfederata odniesie się do zadanych tutaj pytań:


a może naczelny konfederata tej strony @michal26 ?

9

@arasz1819 Odpuść, to jest jak kopanie się z koniem. Oni są jak ta baba z memów - PiS ponad wszystko:-)
Nie dociera nic... dlaczego? Bo trzeba używać mózgu a tego nie spodziewaj się po nastolatkach:-)

16

To się musiało tak skończyć:


2

@Emial22 Szpital w Piekarach Śląskich (nazwiska lekarza, który operował moje kolano nawet nie wspomnę, bo mi się nóż otwiera) w 1977 roku i tyle było z grania razem z Iwanami, Nawałkami, Budkami i innymi.

4

Może niektórym otworzą się oczy:


4

@kubix05 Ja po przylocie do Stanów w 2005 roku jeździłem po Chicago "na mapę" i dawałem radę:-)
Przyznaję też rację @Sheva77 , że dzisiejsze wygodnictwo, przy jakiejś hecy z Internetem mogłoby niektórym otworzyć oczy:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?