kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comfortable_ Ja poszedłbym dalej - koniec anonimowości w Internecie. Jeśli masz siano we łbie, nie pokazuj tego w internetach... jeśli mimo to chcesz pokazywać, jaki jesteś durny - to pod swoim imieniem i nazwiskiem, żeby każdy mógł cię skojarzyć.
22
To jest przebój, nasz prezydent, to taki zdolniacha:
13
Daje chłopak czadu:
0
@Memtzen07 Może jakiegoś wolniaka wsadzi:-)
0
Nie tylko prog i prog-metal, takie coś też ma brzmienie, oj dawno nie słuchałem:
10
Kilka fotografii, jeśli ktoś chce na tapetę, proszę bardzo:
https://zapodaj.net/plik-QAq8gJcsyI
https://zapodaj.net/plik-qiF81atROj
https://zapodaj.net/plik-XH30EDyKKP
https://zapodaj.net/plik-3nnUdxwq1h
https://zapodaj.net/plik-XwS6HyS5LQ
2
@Kazragore @Compadre @Jackazz Znają mnie i się słuchają (dwie suczki), co innego właścicielka, jej wchodzą na głowę:-)
28
Takimi dwiema "biszkoptami" będę się opiekował do poniedziałku. Właścicielka poleciała do Hiszpanii w celach biznesowych:-)
https://zapodaj.net/plik-ho1NR83a0w
2
@Barca2022 @sokot
https://www.youtube.com/live/PMz7myYAfbg?feature=share
tutaj macie całość
2
@Medium Skoro mnie czasem czytasz, to wiesz o tym, że mimo mieszkania za oceanem, to dobro kraju zawsze mam w sercu... ale takiego pieprzenia, jak niektórzy tutaj, sympatycy Konfy, to mi ich żal.
Ja dałem się już nabrać na JKM w latach 90-tych:-(
1
@Barca2022 Już tutaj pisałem, że wstawiam to, co sam obejrzę od A do Z i uwierz mi - zrobił z niego miazgę:-)
0
@RosjaninBut Gratki, bardzo celnie to ująłeś:-)
8
@sokot Nigdy nie puszczam dalej tego, czego sam nie sprawdzę, oglądałem całość.
4
@macio_944 Pewnie, że się trzymam... i to nawet nieźle:-)
Dorosną chłopaczki i zrozumieją, że ten ich idol, to zwykły buc, który ma ich za jeszcze większych buców:-)
0
@sokot Może @michal26 były odpowiedni?
8
@Medium Moje pobudki wyjazdu z Polski nie powinny Cię obchodzić, to jedno a drugie - zabolała dziurka między pośladkami, kiedy taki Petru robi z niego gamonia:-)
0
@Colon Siedziało się po nocach:-)
19
Łapcie jeszcze fajne zdjęcie "gieroja" z tiktoka:-))) :
11
Oto idol chłopczyków w krótkich majteczkach:
1
@arsenallondyn0 Uwielbiałem Go, oglądałem również wyścig, w którym dokonał żywota:-(((
0
@tomek8756 Będę świętował, jak ten szkodnik zamknie oczy:-)
1
@DonMatteo901 To, że ona jest lekko szurnięta, nie świadczy o tym, że problemu nie ma.
0
@ObiwanKenobi Ja to mam w dupie, martwcie się wy - młodzi, to od waszych wyborów zależy wasze życie.
Ja ze swoich wyborów jestem zadowolony i cieszę się resztką życia, które mi pozostało:-)
0
Komentarz usunięty
3
Tyle na temat pisiego referendum:
i tak to się dyma swoich wyborców, którzy nie mają nawet o tym pojęcia!!!
1
@PatrykBarca Wystarczyło Was poczytać chłopaki:-)
2
Pisałem tutaj kiedyś, że nie oglądam polskiej repry, to kilku się dziwiło. Dzisiaj wróciłem z pracy i... tylko się... zresztą - spuśćmy zasłonę milczenia nad grą i zaangażowaniem naszych kopaczy:-(
0
@michal26 To poszperaj sobie trochę Michałku, wtedy to Korwin miał przynajmniej jakiś program, nie obietnice, że zredukujemy podatki i wszystkim będzie się żyło dostatnio i szczęśliwie:-)
27
@IronSanHybrid Kolor skóry nieprzypadkowy!!!
0
@michal26 Masz rację... ale kogo wybierzecie? To jest Wasza przyszłość, prawda?
Też byłem wielkim fanem UPR i jego wodza, jak się skończyło, sam wiesz.