2

@Comfortable_ Ja poszedłbym dalej - koniec anonimowości w Internecie. Jeśli masz siano we łbie, nie pokazuj tego w internetach... jeśli mimo to chcesz pokazywać, jaki jesteś durny - to pod swoim imieniem i nazwiskiem, żeby każdy mógł cię skojarzyć.

22

To jest przebój, nasz prezydent, to taki zdolniacha:


13

Daje chłopak czadu:


0

@Memtzen07 Może jakiegoś wolniaka wsadzi:-)

0

Nie tylko prog i prog-metal, takie coś też ma brzmienie, oj dawno nie słuchałem:


2

@Kazragore @Compadre @Jackazz Znają mnie i się słuchają (dwie suczki), co innego właścicielka, jej wchodzą na głowę:-)

28

Takimi dwiema "biszkoptami" będę się opiekował do poniedziałku. Właścicielka poleciała do Hiszpanii w celach biznesowych:-)
https://zapodaj.net/plik-ho1NR83a0w

2

@Barca2022 @sokot
https://www.youtube.com/live/PMz7myYAfbg?feature=share
tutaj macie całość

2

@Medium Skoro mnie czasem czytasz, to wiesz o tym, że mimo mieszkania za oceanem, to dobro kraju zawsze mam w sercu... ale takiego pieprzenia, jak niektórzy tutaj, sympatycy Konfy, to mi ich żal.
Ja dałem się już nabrać na JKM w latach 90-tych:-(

1

@Barca2022 Już tutaj pisałem, że wstawiam to, co sam obejrzę od A do Z i uwierz mi - zrobił z niego miazgę:-)

0

@RosjaninBut Gratki, bardzo celnie to ująłeś:-)

8

@sokot Nigdy nie puszczam dalej tego, czego sam nie sprawdzę, oglądałem całość.

4

@macio_944 Pewnie, że się trzymam... i to nawet nieźle:-)
Dorosną chłopaczki i zrozumieją, że ten ich idol, to zwykły buc, który ma ich za jeszcze większych buców:-)

0

@sokot Może @michal26 były odpowiedni?

8

@Medium Moje pobudki wyjazdu z Polski nie powinny Cię obchodzić, to jedno a drugie - zabolała dziurka między pośladkami, kiedy taki Petru robi z niego gamonia:-)

0

@Colon Siedziało się po nocach:-)

19

Łapcie jeszcze fajne zdjęcie "gieroja" z tiktoka:-))) :


11

Oto idol chłopczyków w krótkich majteczkach:


1

@arsenallondyn0 Uwielbiałem Go, oglądałem również wyścig, w którym dokonał żywota:-(((

0

@tomek8756 Będę świętował, jak ten szkodnik zamknie oczy:-)

1

@DonMatteo901 To, że ona jest lekko szurnięta, nie świadczy o tym, że problemu nie ma.

0

@ObiwanKenobi Ja to mam w dupie, martwcie się wy - młodzi, to od waszych wyborów zależy wasze życie.
Ja ze swoich wyborów jestem zadowolony i cieszę się resztką życia, które mi pozostało:-)

0

Komentarz usunięty

3

Tyle na temat pisiego referendum:


i tak to się dyma swoich wyborców, którzy nie mają nawet o tym pojęcia!!!

1

@PatrykBarca Wystarczyło Was poczytać chłopaki:-)

2

Pisałem tutaj kiedyś, że nie oglądam polskiej repry, to kilku się dziwiło. Dzisiaj wróciłem z pracy i... tylko się... zresztą - spuśćmy zasłonę milczenia nad grą i zaangażowaniem naszych kopaczy:-(

0

@michal26 To poszperaj sobie trochę Michałku, wtedy to Korwin miał przynajmniej jakiś program, nie obietnice, że zredukujemy podatki i wszystkim będzie się żyło dostatnio i szczęśliwie:-)

27

@IronSanHybrid Kolor skóry nieprzypadkowy!!!

0

@michal26 Masz rację... ale kogo wybierzecie? To jest Wasza przyszłość, prawda?
Też byłem wielkim fanem UPR i jego wodza, jak się skończyło, sam wiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?