0

@michal26 Siedzisz tutaj całymi dniami, jednak nie dość uważnie śledzisz moje wpisy, co roku się chwalę ile mam lat:-) 64 - dlatego nauczony doświadczeniem, nie daję nabrać się na Konfę, jak Ty:-)

58

Świętujemy dzisiaj z Żoną 41-szą rocznicę ślubu. Pamiętam to, jak dzisiaj:
kiedy wychodziliśmy do kościoła, to akurat Polska grała z Kamerunem:-)

1

@Kapitan hawk Kochałem się w niej... ale była za stara dla mnie, wybrałem młodszą i dzisiaj pykło 41 lat:-)))

10

Stadiony świata:


11

Smacznego:


0

@Colon Piwo dla plebsu... tu w Stanach, to akurat jego kibice:-)

17

Przeczytałem ten artykuł i... przecież to monolog, nie wywiad... chyba że to jest dopiero 1-sza część i Xavi dopuści do głosu Davida:-)

6

1

@OnlyBarca10 Jak widać, niewiele zrozumiałeś z mojego wpisu:-(

10

Na poprawę humoru... a może niekoniecznie:


Swoją drogą widać, że pani Małgorzata ma coś w głowie, to zniknęła... a "Caryca" ma się dobrze przy korycie!

27

Trafili idealnie:


0

@arsenallondyn0 Next i Daleko od nieba

1

Komentarz usunięty

1

@norbi77 Już pisałem o tym "arcydziele" tutaj i zostałem tak samo zjedzony, jak Ty:-)
Dla mnie najlepsze, jak ślepy staje do pojedynku, lol :-)))

1

@Joe_Pesci Pewnie że mam... ale nie mam do nich dostępu, leżą sobie w Polsce w pudełku z albumami:-(

1

@Kgorecki2500 No nie... przecież jeszcze w starciu z rosyjskim złomem na Morzu Czarnym mógłby dać radę a tak, to stoi bezużyteczny:-)

8

Grzebię tak w tych starych fotografiach, 2008 rok San Diego:
https://zapodaj.net/6261c26d67c5f.jpg.html
https://zapodaj.net/c00a98dd87e10.jpg.html

4

Poznajecie tego pana?
https://zapodaj.net/0bd7092183351.jpg.html
byłem na tym meczu z kolegą (niestety zmarł kilka lat temu)
https://zapodaj.net/81b63a39e2376.jpg.html

0

@michal2007 Nie bardzo wiem, co chciałbyś wiedzieć. Łap mój namiar na "łacapie" :-)
kierunek USA i 949 205 0205
Tylko odejmij sobie 9 godzin, żeby mieć mój aktualny czas:-)

1

@kubix05 Niestety, słaba jakość... ale mam pamiątkę:-)
To chyba 2007 rok i wizyta Czarusia w Sarasocie na Florydzie:
https://zapodaj.net/33e1d7025faa9.jpg.html

7

Znalazłem taką starą fotografię z 2010 roku:
https://zapodaj.net/1fa5d6ff86a60.jpg.html
opalenizna jeszcze z Florydy:-)

0

@michal2007 Tak, zaznaczyłem to w profilu:-)

2

@FcPortoFan1999 Najlepszego!!!
Musisz jeszcze 40 lat "wycierpieć" na tym świecie... i będziesz w moim wieku:-)

10

Fajna tapeta? Zdjęcie z San Diego ZOO sprzed kilku lat:
https://zapodaj.net/4f7bb5d260147.jpg.html

0

@seba1324 Może być ciekawie T. Hero ma zagrać.

1

Właśnie skończyłem oglądać serial "DNA" - RE-WE-LA-CJA!!!

2

Brawo Nole!!!
Swoją drogą na trybunach dzieje się coraz gorzej, coraz większe zbydlęcenie. Może władze tenisa powinny rozważyć jakąś dodatkową ochronę na meczach i takich delikwentów wyprowadzać z za ryj z trybun dla przestrogi dla innych krewkich "kibiców"?

1

@NeKenI Podbijam do gorących:-)

0

Powiedzcie mi w czym lepszy jest "pan łydka" od naszego kochanego Ferrana?

2

Obstawiam Pepa z wynikiem 4:1:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?