kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Siedzisz tutaj całymi dniami, jednak nie dość uważnie śledzisz moje wpisy, co roku się chwalę ile mam lat:-) 64 - dlatego nauczony doświadczeniem, nie daję nabrać się na Konfę, jak Ty:-)
58
Świętujemy dzisiaj z Żoną 41-szą rocznicę ślubu. Pamiętam to, jak dzisiaj:
kiedy wychodziliśmy do kościoła, to akurat Polska grała z Kamerunem:-)
1
@Kapitan hawk Kochałem się w niej... ale była za stara dla mnie, wybrałem młodszą i dzisiaj pykło 41 lat:-)))
10
Stadiony świata:
11
Smacznego:
0
@Colon Piwo dla plebsu... tu w Stanach, to akurat jego kibice:-)
17
Przeczytałem ten artykuł i... przecież to monolog, nie wywiad... chyba że to jest dopiero 1-sza część i Xavi dopuści do głosu Davida:-)
6
Na zdrowie:
https://x.com/HumansNoContext/status/1669853828311662592
1
@OnlyBarca10 Jak widać, niewiele zrozumiałeś z mojego wpisu:-(
10
Na poprawę humoru... a może niekoniecznie:
Swoją drogą widać, że pani Małgorzata ma coś w głowie, to zniknęła... a "Caryca" ma się dobrze przy korycie!
27
Trafili idealnie:
0
@arsenallondyn0 Next i Daleko od nieba
1
Komentarz usunięty
1
@norbi77 Już pisałem o tym "arcydziele" tutaj i zostałem tak samo zjedzony, jak Ty:-)
Dla mnie najlepsze, jak ślepy staje do pojedynku, lol :-)))
1
@Joe_Pesci Pewnie że mam... ale nie mam do nich dostępu, leżą sobie w Polsce w pudełku z albumami:-(
1
@Kgorecki2500 No nie... przecież jeszcze w starciu z rosyjskim złomem na Morzu Czarnym mógłby dać radę a tak, to stoi bezużyteczny:-)
8
Grzebię tak w tych starych fotografiach, 2008 rok San Diego:
https://zapodaj.net/6261c26d67c5f.jpg.html
https://zapodaj.net/c00a98dd87e10.jpg.html
4
Poznajecie tego pana?
https://zapodaj.net/0bd7092183351.jpg.html
byłem na tym meczu z kolegą (niestety zmarł kilka lat temu)
https://zapodaj.net/81b63a39e2376.jpg.html
0
@michal2007 Nie bardzo wiem, co chciałbyś wiedzieć. Łap mój namiar na "łacapie" :-)
kierunek USA i 949 205 0205
Tylko odejmij sobie 9 godzin, żeby mieć mój aktualny czas:-)
1
@kubix05 Niestety, słaba jakość... ale mam pamiątkę:-)
To chyba 2007 rok i wizyta Czarusia w Sarasocie na Florydzie:
https://zapodaj.net/33e1d7025faa9.jpg.html
7
Znalazłem taką starą fotografię z 2010 roku:
https://zapodaj.net/1fa5d6ff86a60.jpg.html
opalenizna jeszcze z Florydy:-)
0
@michal2007 Tak, zaznaczyłem to w profilu:-)
2
@FcPortoFan1999 Najlepszego!!!
Musisz jeszcze 40 lat "wycierpieć" na tym świecie... i będziesz w moim wieku:-)
10
Fajna tapeta? Zdjęcie z San Diego ZOO sprzed kilku lat:
https://zapodaj.net/4f7bb5d260147.jpg.html
0
@seba1324 Może być ciekawie T. Hero ma zagrać.
1
Właśnie skończyłem oglądać serial "DNA" - RE-WE-LA-CJA!!!
2
Brawo Nole!!!
Swoją drogą na trybunach dzieje się coraz gorzej, coraz większe zbydlęcenie. Może władze tenisa powinny rozważyć jakąś dodatkową ochronę na meczach i takich delikwentów wyprowadzać z za ryj z trybun dla przestrogi dla innych krewkich "kibiców"?
1
@NeKenI Podbijam do gorących:-)
0
Powiedzcie mi w czym lepszy jest "pan łydka" od naszego kochanego Ferrana?
2
Obstawiam Pepa z wynikiem 4:1:-)