69

Powiem głośno i wyraźnie - Vinicjusz Jr nie jest ofiarą ataków rasistowskich, to tylko ataki na to, jakim BUCEM jest Brazylijczyk!
Przestanie być bucem, ataki na niego ustaną, jestem tego pewien:-)

1

@FCBparasiempre Legenda, "wychowywałem" się na jego głosie:-) Szpaku nawet się nie umywa do Niego:-)

1

@arsenallondyn0 Mam zamiar zrobić jeszcze Vegas i o Ghost Town w Calico.

17

Z niemałymi problemami wreszcie udało się to opublikować. Moja wyprawa do Valley of Fire w Nevadzie, jeśli macie wolą niecałą godzinkę, to zapraszam:


@NeKenI @Kessie @Foton @Alek23 @MarianoItalianoVero @Zoker @Don-Corleone @arsenallondyn0 @FCBparasiempre @macio_944

57

Vini straszy, że odejdzie z LL? Niech idzie do PL, tam za taką pajacerkę dopiero Angole zrobią mu małpi gaj:-)))

1

@okiemtypera_lucaxx95 Luca - "chamować", daj spokój, usuń ten wpis:-(

3

@Klaudiaa8 ... dodałbym, że skoro jeden sędzia się "odważył" pokazać mu "roja tarjeta", to inni przestaną patrzeć przez palce na jego wybryki:-)

3

@NeKenI Chyba dopiero jutro, renderowanie potrwa... no i warunki YT... też pewnie ze 2-3 godzinki żeby do 4K przemieliło:-(

2

@BartqRKO Ja chciałbym żeby Miami ogoliło ich do zera. Pisałem o tym na początku sezonu, że Celtowie nawet do finału nie wejdą:-)

5

Siedziałem od wtorku nad filmem o moim pobycie w Valley of Fire, zostało zrenderować i wrzucić na YT, ktoś chętny?

1

@Wossi61FCB Tak, ale bardzo chaotyczny:-(

3

Oprócz Matsa i FdJ, to reszta chyba jeszcze fetuje mistrzostwo w restauracji:-(

3

@czółkovsky Jakiś nie @fart mają bostończycy! Butler ich wyjaśnił w IV kwarcie:-)))

11

Zaśmiałem się trochę - to jest płatna tablica rejestracyjna, na której możesz napisać, co zechcesz. Ten pan chyba nie wiedział, co to znaczy w naszym języku:
https://zapodaj.net/ed8e0b606e373.jpg.html
Zamazałem kilka cyferek, które niczego tutaj nie zmieniają:-)

4

@michal26 Problem z narkotykami w Stanach (nie tylko w Kalifornii) zaczął się na dobre pod koniec lat 60-tych i niestety nic się nie zmieniło. Kto by nie rządził, czy to Republikanie, czy Demokraci - nic w tej kwestii nie drgnęło.
...a dlaczego najwięcej tego gówna w Kalifornii... bo każdy głąb w Ameryce myśli, że to kraina mlekiem i miodem płynąca (a rzeczywistość jest zgoła inna), mając kilka dolców w kieszeni wsiada w autobus i jedzie do tego "raju". Po przyjeździe zderza się z rzeczywistością, że trzeba pracować, żeby cokolwiek tutaj osiągnąć.
Dlatego ja płacąc 2400$ za jednopokojowe mieszkanie, mieszkam w (chyba) najbezpieczniejszym mieście w Kalifornii - Costa Mesa.
Ci, którym się nie powiodło, nie stać nawet na powrót do swojego domu - trzeba więc kraść i zaczynają się obracać w takich kręgach, gdzie "działka", to sposób na życie. Proza życia - podobnie zapewne jest w większości krajów na świecie... ot cała tajemnica:-)

1

@michal26 Nigdy tutaj nie byłeś, nie mieszkasz tutaj i pierdolisz głupoty chłopcze.Skończ już z ta konfederacją, bo mózg widzę nieźle wyprany:-(

11

Chris Cornell - dzisiaj minęła 6 rocznica śmierci. Niesamowity głos w tej anielskiej orkiestrze:-(

0

@Rl9k1nG 2400 $ za 1 bedroom, bez światła, przedmieście L.A.:-(

0

@Trojanek23 Lekarz Co już nie pomoże, musisz udać się do swojego guru na Nowogrodzką:-)

7

@Rl9k1nG ... i co w związku z tym??? Świat nie jest zero-jedynkowy chłopcze:-(

0

@Medium Chyba oglądałem film na podstawie tego, co napisałeś... niestety, nie pamiętam tytułu:-(

1

@against_modern_football Wszystko się zgadza - klasyczny liberalizm:-)

35

Późno wczoraj wrzuciłem i może ktoś jeszcze chce zobaczyć - mój debiut w przestworzach:-)


1

@Blantozaur Nie poczujesz, ściąga linki i lądujesz na 4-ch literach... na "miękko", bez obawy:-)

1

@Kazragore Mój angielski jest słaby, tylko do porozumienia. W domu rozmawiamy po polsku, w pracy tylko do amerykanów po angielsku (ja niewiele muszę mówić, bo mam zawsze słuchawki na uszach i słucham muzyki)... więc myślę po polsku:-)
Przyjechałem do Stanów w wieku 45 lat na krótkie wakacje i nie widziałem potrzeby nauki języka... później jakoś też nie gnało mnie do zgłębienia tajników angielskiego... a teraz... jestem już za stary:-)

5

Moje oczy się radują, jak Jokić niszczy te panienki "Jeziorowców":-)

1

@macio_944 ...to z przejęcia Maćku, zamiast "Visca"... wyszło viva:-)))
Spróbuj... dla mnie najgorsze było to "wspinanie" się na 12500 stóp, huk niesamowity... i upchane w tym pudełku 4-ch skoczków i pilot:-)

28

Obiecałem, macie więc mój pierwszy skok:


Jeśli macie chęci i znacie pasjonatów skoków spadochronowych, proszę ich oznaczyć:-)

1

@ronni37 Wszystko masz w certyfikacie:-)

7

@JimMorrisonFCB Nie patrz w kalendarz, ważne co robisz... a nie ile masz lat:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?