kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@symtoni_sym Nie mam z tym problemu, po prostu nie chodziłem do żadnej szkoły językowej i nie przykładam się do nauki tego języka. To, co znam wystarczy mi do porozumiewania się:-)
5
Zapraszam na krótką wizytę w Las Vegas.
Robię jeszcze film z Ghost Town w Calico:
5
Mimo wszystko - Duda, ech... to macie:
cytat z prof. Zimmermanna, promotora tego pana:
Prof. Jan Zimmermann: Jest mi wstyd
Prof. Jan Zimmermann wyznał, że "jest mu wstyd za taką osobę, która u mnie robiła doktorat i tak notorycznie łamie konstytucję, a w tej chwili zupełnie jej się sprzeciwia". - To, co prezydent powiedział w tej pierwszej wypowiedzi, a potem była jeszcze wieczorna w Połczynie-Zdroju, gdzie tak bardzo się podniecił i głośno krzyczał te same zresztą argumenty o transparentności, to jest, choć nie jestem psychologiem, ale myślę, że to jakaś próba ratowania swojej pozycji, usprawiedliwiania się przed samym sobą nawet - stwierdził. - Oceniam jego krok jako fatalny, on jest jednak prezydentem. To, że jest człowiekiem słabym, może nie bardzo się nadającym do tej funkcji, może zależnym za bardzo od kogoś tam, spolegliwym, to każdy człowiek ma osobiste cechy, takie czy inne. Ale jak jest prezydentem i strażnikiem konstytucji, to nie ma prawa się tak zachować - dodał.
To ode mnie:
Od badania rosyjskich wpływów, to jest wywiad i kontrwywiad panie "długopisie"!!!
1
@Tasde Nie martw się... ci, co tutaj najwięcej krzyczą o Konfie... to nie mają jeszcze praw wyborczych a dureń, o którym wspomniałeś... to już brak słów:-(
2
Messi ma bardzo sprytny plan na uratowanie Barcelony.
Pójdzie na 2 lata do pasterzy, wydoi ze 2-3 miliardy eurosów, wróci i kupi sobie ten klub, zostanie jego prezesem (przy okazji goniąc z klubu Lapcia z przydupasami) i zrobi sobie pożegnanie, na jakie zasłużył:-)))
5
Komentarz usunięty
11
Jak się bawić, to w najlepsze:
0
Eric wziął czas, bo rozprężenie się wkradło, dwie szybkie straty... ale chyba Żary już tego nie wypuszczą!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@ronni37 O czym Ty bredzisz chłopcze? Z każdego składu zabierz 2 gwiazdy i co zrobisz?
Co do Clippersów, zobaczymy w przyszłym sezonie:-)
0
@Encore Nie ma spokojnie, nie cierpię ich, tak mam:-)
0
Mam nadzieję, że wreszcie z tym grymasem na twarzy odpali się Butler i zamiecie te pi..ki bostońskie do wora:-)
1
To, jak sędziowie dają się nabierać na "faule" na tym komediancie Smarcie, to głowa mała:-(((
Dlatego tak nie cierpię tych zielonych ludków!!!
2
@Survier @Luciano99 Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi:-)
0
@bartas97 Napisałem, że jestem "starej daty", co to hashtag?
0
Jestem "starej daty" i te wszystkie nowinki typu Twiter, Instagram są dla mnie nowością, z którą nie wiem jak sobie dać radę.
Tutaj moje pytanie - jak zdobywa się obserwujących?
Chciałem udostępniać zdjęcia ciekawych miejsc z moich podróży.:-)
0
@michal26 Stary już jestem... ale może doczekam czasów żeby Ci się zaśmiać w twarz... jak Konfa i Ciebie wyrucha:-)
1
@barcelonaLM Nie życzę nikomu źle... z tym jednym wyjątkiem:-(
9
Piekło zamarzło... na notatniku kibice wyzywają Gila Manzano, dzięki któremu zdobyli spoooro dodatkowych punktów... biali z Madrytu, obrońcy Espanyolu, hahahaha
14
Ależ wysryw żałosnych komentarzy, niektórzy to nawet meczu nie oglądają, żeby tylko komuś dowalić i złapać trochę zielonych, tfu!!!
1
@fart Przedziwna ta seria, najpierw 3 niespodziewane zwycięstwa Żarów, teraz 3 zwycięstwa Celtów... cóż, rozstrzygnie mecz prawdy, który oddzieli ziarno od plew:-)
0
Trudno. Niech bostończycy się tak nie cieszą, bo Butler może odpalić w Bostonie MJ23 Mode i pozamiatane:-)
1
@Kapitan hawk Jak sobie przypomnę to brzmienie perkusji, to dostaję konwulsji... no chyba, że jestem na porządnej fazie:-)
2
Mam nadzieję, że dzisiaj zakończy się seria na Wschodzie i @fart owy zespół pojedzie na wakacje:-)
11
@JarekS Abstrahując od cieszynki, akcja z golem bardzo ładna. Ty musiałeś mu dowalić, bo co... zielonych szukasz?
Wolałbym jego w składzie, niż tego kloca Kessiego:-(
4
Jak żyć w tej Kalifornii??? :
https://zapodaj.net/d830544285171.jpg.html
2
https://raritetno.com/ i sprawdź to https://musify.club/
@MesQueUnClub_87
1
@fart W czasie gdy Twoi szli jak burza napisałem Ci, że wygranie finału Wschodu nie dla nich, zdania nie zmieniam:-)
3
Wiem, że to może mrzonka... ale chciałbym aby Torre pokazał takie cojones, żeby Xavi miał dylemat kogo wystawiać, jego czy Pedriego:-) Napędzaliby się wzajemnie z korzyścią dla Barcy!
0
@kamyk_23 Na koniec ten buc LBJ pokazał swoje oblicze... nawet nie było go stać na pogratulowanie przeciwnikom:-(
2
Drukarnia pod te panny z L.A. aż oczy szczypią!!!