kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Witajcie. Jak widać skok udany... bo piszę te słowa:-). Niesamowita adrenalina:
https://zapodaj.net/fedc4dc116040.jpg.html
https://zapodaj.net/c231f2bf3af1f.jpg.html
Kto nie skoczył jeszcze, polecam spróbować!!!
1
@tomek8756 Ten kretyn nawet napisać poprawnie nie potrafi - "chodź", lol
0
@BartqRKO Objawienie PO:-)
Zaznaczam też, że mecz się jeszcze nie skończył:-)
1
@MesQueUnClub96 Ja nie sprawdzałem, byle jakich biletów, tylko konkretnie na ten mecz:-(
1
Zerknąłem na ceny biletów na SoFi Stadium... i lekka załamka, najtańsze bilety to wydatek rzędu 300$. Ja mam tyle zapłacić za jakiś ówniany mecz towarzyski???
0
@zmiana_plana W hali cisza, złomowania ciąg dalszy - 81:51 :-)))
3
I kwarta - 43 do 26-ciu, złomowanie "Słońc" w ich własnej hali:-)
17
Trzymajcie kciuki chłopcy i dziewczęta:
https://zapodaj.net/edbc3cba6136e.png.html
wreszcie obiecany skok z zeszłorocznych urodzin dojdzie do skutku przy okazji wizyty w Valley of Fire!!!:-)
6
@Comfortable_ Bardzo chcą dogonić zachodnie dziewczyny, które gotując wodę... potrafią ją przypalić:-)
1
Jeśli Klay się nie obudzi, to GSW może prosto z L.A. jechać na wakacje:-(
1
@BartqRKO Najważniejszy to będzie 7-my mecz we Frisco:-)
0
@Lisek Casus Fatiego... gdyby nie kontuzje:-(
1
@Kamiloza91 99,9 na City:-)
0
@BartqRKO A kto jest mocny? Jeszcze wyjdzie na to, że Stefki obronią tytuł:-)
0
@Encore No i po meczu. Celtowie są tylko w ciut lepszej sytuacji od Stefków:-)
0
Kłopoty, big trouble Celtów, co nie @fart ,
A miało być lekko, łatwo i przyjemnie:-)
0
Dziwi mnie, że Pep mając w odwodzie taką ławkę trzymał do końca na placu gry "piękne łydki" i mokry sen niektórych kibiców Barcy B. Silvę. Przecież oni przez cały mecz nie przedryblowali takich tuzów, jak Carva czy Cama???
0
@Tomek54321 Zerknij na widownię, ja byłem i widziałem. Dlatego kibicuję Clippersom, bo tam przychodzą prawdziwi kibice, znający się na koszykówce i nie muszą się pokazywać, "bo tak wypada", co by gawiedź łykała nową fryzurę, nowe ciuchy itd, itp.
Zobaczysz jeszcze ze 2 lata i do nowej hali LAC ludzie będą tłumniej przychodzić niż do Crypto.com.
Intuit Dome to będzie (prawie już jest, bo trwają prace wykończeniowe) najnowocześniejsza hala na świecie, planuję być na otwarciu:-)
0
Myślałem, że w Częstochowie mieszka jeden słynny kretyn w osbie pewnego Marcinka a tu CYK... mamy następnego:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29740839,sykulski.html#do_w=46&do_v=723&fallback=true&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg7&do_upid=723_ti&do_utid=29740839&do_uvid=1683633265124
aż strach pomyśleć, kogo oni tam jeszcze skrywają w tym zacnym mieście!!!
0
@Tomek54321 Och... przejęzyczenie, to klub celebrytów.
1
Stefek i Klay, to co rzucali z zamkniętymi oczami, dzisiaj z otwartymi nie trafiają, Wiggins zjazd totalny - to z czym do tych celebrytów???
1
@macio_944 No widzicie państwo... a ja nawet dupy nie ruszyłem z Costa Mesy:-) Prasa kłamie panie Maćku:-)
1
@kubix05 Pochłaniałem olbrzymie ilości książek (nie mylić z lekturami), pewnie, że zaliczyłem wszystko. Dla 13-15 letniego chłopca Bahdaj i Szklarski, to byli mistrzowie:-)
7
Nic nie zmieni się na lepsze w tym klubie dopóki będzie miał pierdyliard właścicieli. Muszę chyba ruszyć swoje znajomości, żeby namówiły B. Gatesa do zakupu i zrobienia porządku w Barcy. Przecież dług Barcy, to dla niego drobne i takiego Tebasa by wyjaśnił w kilka sekund:-)))
Tak na poważnie, to pozostawienie klubu w rękach socios - prosta droga do upadku w obecnym świecie, rządzonym przez petrodolary:-(
2
@FcPortoFan1999 Jak Iga była w formie, to nawet na betonie lała wszystkie przeciwniczki.
6
Kolega pokazał mi dzisiaj swoją fotkę sprzed prawie 20-tu lat:
https://zapodaj.net/33ab74d030e44.jpg.html
Co nie, że podobny do Messiego:-) Jego żonka była tancerką i śpiewaczką, teraz jest dyrektorką muzeum R. Nixona.
0
@tbas To jest pisi kretyn, do takich nie trafiają żadne argumenty:-(
1
@HarveySpecter @Kessie
Mam w planach San Francisco w tym roku i powrót do L.A. PCH-em, więc będzie sporo zdjęć West Coast.
0
@Worny Napisałem kumplowi z polskiego... a on mi z matmy i po sprawie:-)
Ustny z ruskiego na 5, co dźwignęło mi średnią na 4+ :-)
8
Mam taką (może złudną) nadzieję, że Pep zrobi Realowi jesień średniowiecza, podobnie jak nam zrobił Bayern:-)