0

@NeKenI Może kiedyś, niedawno kupiłem Canona EOS R i jak założę 600-kę, to też mam niezłe zbliżenia. Szkopuł w tym, że musi być na tripodzie żeby wyeliminować drgania.

0

@HarveySpecter Skorzystaj z mojego profilu:-)

1

@Kapitan hawk Zostawcie chłopa w spokoju, przecież jest na dole wyjaśnienie, że tylko dla szurniętych:-)))

11

Zapewne niektórzy wiedzą, że wybieram się do Valley of Fire niedługo... więc dzisiaj pukanie do drzwi i pan z UPS daje mi do ręki coś takiego:
https://zapodaj.net/cb6ed7f6e1cd7.jpg.html
Już rozpracowałem i jestem pewien, że bardzo się przyda do robienia zbliżeń. Postaram się wrzucić filmik z eksploracji VoF na YT, pewnie niektórzy obejrzą:-)

2

Dla skacowanych, troszkę muzyki:


Booze is Bad News Blues

0

@Arczek2001 Mam to:
https://zapodaj.net/c90ba30c7c39c.png.html
(Barcę ogladam na ESPN+), będziesz zadowolony, tanio i w sroc kanałów:-)

3

@Kinginiesta Ten kretyn już przebił dno, czego on szuka jeszcze w tym mule?
Nie wiem - śmiać się, czy płakać:-(

2

"Słońca" to starzy wyjadacze, "Bryłki" nie mają takiego cwaniactwa w PO. Czuję 4:2 dla Phoenix:-)

0

@wasacz Przecież o tym napisałem, mnie chodzi o wrażenia z oglądania tenisa:-)

0

@Nazio87 Wszystko na TAK, oprócz posiadania broni.

0

Iga robi wyniki... ale zdecydowanie wolałem tenis Agnieszki Radwańskiej.
Dla porównania tenis Borga i Agassiego:-)

0

@Survier Jak do tej pory nie widziałem nic sensownego w Twoim pisaniu o Barcelonie, wiecznie tylko nieuzasadniona krytyka, żale itp.

1

@Survier Ja pierdziu, pierwszy raz dostaniesz "zielonego" ode mnie, nareszcie coś z sensem, brawo:-)

0

@barcelonaLM Na Rayo wyszli na pełnej wyjebce, nie dziwi więc wynik.

3

Gavi - chłopak ewidentnie pod formą i znowu pierwszy skład. Ciekaw jestem, czy to brak rozwoju, czy zajechany?
Jak musi Torre wyglądać na treningach wobec tego?

2

@AmigoBlancos No i popatrz - Vini w podstawie a u nas niektórzy piszą bzdury, że ten, czy tamten zajechany przez trenera:-)
Swoją drogą gumożuj ostro ryzykuje, bo jeśli piękniś mu wypadnie, to może pakować walizy i na Copacabanę:-)

3

Ale "Stefki" zbierają cięgi od SAC... trzeba wracać do Sacramento:-(

4

@Colon Słucham 8-10 godzin dziennie muzyki progresywnej, hard-rocka, czasem jazzu... ale też czasem lubię "zarzucić" klasykiem - Mozart, Tschaikovsky czy innym Janem Sebastianem:-)

0

@Adamski69 Ja akurat tutaj mieszkam i coś wiem na ten temat kolego:-)
A Ty wyczytałeś to w internecie, czy może też tutaj mieszkasz?
LAL to jest klub celebrytów a nie prawdziwych kibiców!

0

@Encore "Stefki" to biorą u siebie, Miśki oby wyjaśniły tych dzbanów Jeziorowców (w L.A. tylko Clippersi).

0

@urbipl Znasz bajkę o wężu? to...

0

@barcelonaLM Żeby chociaż za "srebrniki"... a to z głupoty:-)

1

@Rastafarnianin Przecież to jest Krzynówek:-)

1

Tak się gra na zwolnienie trenera, czyżby było coś na rzeczy...?

9

Największym durniem po pierwszej połowie jest Alba. Mógłby wejść, to od razu z żółtkiem, strach go wpuścić przy tym patafianie z gwizdkiem.

1

@NeKenI Mam nadzieję na "lekko, łatwo i przyjemnie", czyli 0:4:-)

1

@NeKenI ... i już po pracy:-)))

13

Mała korekta, (Alonso na ławę) dałbym Balde na prawą, za niego Alba oraz za Gaviego - Franck. Młodemu przydałby się odpoczynek i ochłonięcie, co by nas nie osłabił.

2

@kubix05 Linijka to pikuś, ja pamiętam takie dębowe piórniki... po strzale nim w łapę, to dopiero piekło:-)

1

@Criss18Barca Ktoś jeszcze bierze na poważnie tego kretyna???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?