kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ci sami (lepiej ich nie nazwę po imieniu, co by bana nie wyłapać), którzy dzisiaj nie zostawiają suchej nitki na Xavim, będą pierwsi do wychwalaniu go po jakiejś serii dobrych meczów, ech...:-(
0
@Medium Napisz jakąś sensowną analizę naszej gry a nie powielaj bzdur wypisywanych tutaj przez "fifaczy", słabiutkie to jest:-(
5
To, co odwalił Raphinha po zejściu, u mnie już nie dźwignąłby się z ławki!
Sprzedać, póki ktoś chętny. Dziwię się również Xaviemu, że nie zdjął Robercika, przecież Brożek wstałby z kanapy i lepiej zagrał!!!
1
@FCBparasiempre Jako młody "szczyl" oglądałem ten mecz w towarzystwie ojca i kilku sąsiadów, tak ... wtedy nie było po kilka tv w domu, tylko jeden na kilka domostw... i to, jakie przekleństwa leciały w stronę sędziego, to głowa aż puchła:-)
0
Sędziowie (pomógł również Looney, stojący jak widły w gnoju) wygrali 3-ma pkt z GSW. Co wyprawiali ci debile z gwizdkami, to głowa mała:-(((
29
Byłem dzisiaj (ludzi multum) w Antelope Valley Poppy Reserve i zobaczcie jak po tak obfitych deszczach wygląda pustynia:
https://zapodaj.net/072463e81c206.jpg.html
0
@Borneo No offense, czy Ty czytasz, sprawdzasz to, co napisałeś przed publikacją?
Przecież w ustawieniach możesz ustawić sprawdzanie pisowni i będzie się dało to czytać:-)
1
@barcanawieki Każdy kibic oglądając nasze mecze z tego okresu zastanawia się zapewne, czy sędziowie nie byli opłacani, żeby gnoić Barcę!
0
@kubix05 ...się pracowało:-)
13
Kasa pusta... a niektórzy mają mocarstwowe zapędy. Sprzedać tylko za dobrą kasę i najlepiej nikogo nie kupować za gotówkę!
Zakupy trzeba odłożyć w czasie, chyba długim:-(
1
Vini ma w nogach tyle minut, ile cały nasz atak (pierwszy) razem wzięty... nie czas odpocząć, najlepiej z fizjo Barcy:-)))
2
Vincent Cassel i Eva Green wymiatają w miniserialu "Połączeni przeszłością - Liaison".
Kto nie oglądał, koniecznie musi nadrobić, szczerze polecam:-)
1
@macio_944 Ja byłem i jestem wierny muzyce progresywnej. Nie słuchałem punka, nie widziałem w tej muzyce niczego odkrywczego... może oprócz tekstów.
1
@Krystian1588 Pies (suka) nie musi mieć tych metrów dużo, ważne żeby miał kto z nim(ą) wychodzić, bo psa nie wyprowadza się tylko po to żeby się załatwił... musi się wybiegać i zmęczyć.
Miałem sukę owczarka niemieckiego jak synowie byli malutcy, czasem nawet Żonie nie pozwalała dojść do nich, taka była "opiekunka" do szkrabów:-)
1
@magister97r Akurat jestem w trakcie oglądania filmu:-)
0
@Kazragore Ymbap wiedział, że był na spalonym:-)))
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 Co Ty bredzisz kolego. Byłego prezydenta nazywać parobkiem??? jakiś no name z LR, ogarnij się trochę i spojrzyj na swoich kretynów z Konfy:-(
0
@FcPortoFan1999 PG kontuzja i nie wiadomo, czy zagra w PO:-(
1
@FcPortoFan1999 Oglądałem wczoraj, Norman Powell zrobił wynik:-)))
2
@michalgajdek Oj Michał, wchodzisz w dyskusję z gościem, który inteligencją i miłością do Barcy nie grzeszy. Poczytaj wczorajsze jego komentarze przed i po meczy, to wszystko wyjaśni:-)
1
@AmigoBlancos Na szczęście mam na dysku stare "Noce muzycznych pejzaży" z głosem Tomka i sobie czasem z nostalgią puszczam.
Ciary...
2
@Lionel_Messi10 Busi kluczowy... bo jak on nie rzuci ciasteczka, to kto?
1
Koniec z wchodzeniem na notatnik, zobaczcie co wymyślili:
https://prnt.sc/z20NxSeeYIPY
... aż taki ciekawy nie jestem, żeby to wyłączyć:-)))
2
@adi7adi8 Nie wiem ile masz lat, być może jeszcze nie było Ciebie na świecie, kiedy ja wyjeżdżałem z Polski (18 lat stuknie niedługo)
3
@Ojciec5tkidzieci @adi7adi8
Ja Wolbrom, Wy skąd?
3
@adi7adi8 Też mi się zdaje, że to jest Sułoszowa, też mam(łem) rzut kamieniem:-)))
0
@Faro Obejrzałeś dzisiejszy mecz i wyciągasz zbyt pochopne wnioski.
Mogli sobie tak pykać, bo były hektary wolnego miejsca, nawet w polu karnym.
Na nas stawiają autobusy i jest niesamowity tłok, to jak chcesz grać tiki takę w polu karnym przeciwnika?
2
Real V. gra koncert dla "białych", hektary wolnego miejsca, to sobie chłopaki z Madrytu postrzelają.
Zobaczymy w środę, czy oni tacy wielcy, czy tylko RV rozłożył nogi? :-)
2
Redaktor z notatnika (później nie dziwią wpisy tam umieszczane) napisał tak:
https://prnt.sc/4vSvvFtBjuX2
Ja pierdziu:-)))